Şimdi Ara

ANNESİNİ MERDİVENDEN İTEN KIZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen annenin kabahati kızını çok şımartmış büyük bir ihtimalle hali hazırda olan imkanları zorlayıp her istediğini almış fakat 1 kere hayır cevabı verince annesine böyle eziyet etmiş.

Bulunduğu sosyal statüyü beğenmeyen ve sınıf atlamak isteyen bir kız profiline benziyor, Üniversite okurken Anadolu’nun mütevazı beldelerinden büyük şehirlere gelen kızlarımızın bazılarında aynı sendromları bolca gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünsenize burada kızın babası sizsiniz, ortamın içinde karşı çıksan şiddet olur. Hiçbir şey yapamadan seyirci kalmaktan başka çareniz yok. İşkence gibi. Ustelik bunun gibileri çok var, ya böyle asi bir şey oluyorlar ya da namussuz. Sebebi ise ailelerin yeteri otoriteyi çocuklarına göstermemesi. Yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justicest -- 3 Haziran 2020; 17:56:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olm siz salak mısınız la, kıza ne hakla sinirleniyorsunuz askdhlaksjfd ailesi böyle sinir hastası manyak gibi büyütmüşki kızda şimdi onlara öyle davranıyor. Kendileri kaşınmasaydı.
  • Ayakkabı meselesi değil olay sanırım annesi yukarı çıkmadığı için olaylar gelişmiş.Kızın nasıl yetişrildiğini ,nasıl bir birey olduğunuda bilmeden yorup yapmak standart dedikoducu millet itemi.
  • İyi düşünelim iyi düşünelim...Belki tartışırlarken annesinin ayağı kaymıştır.İtmemiştir yaniii İnşallah.Yoksa işi zor Allah'tan bir şey olmamış kadına yoksa o vicdan azabı ona yeterdi.

• Yüce tanrım

• bu kız ruh hastası herkese bağırıp çağırıyor ben olsam dayanamaz geçirirdim 2 tane tokat sonra kaçıp giderdim
  • Ahlak, saygı ve merhamet nedir, neden önemlidir, olmaması durumunda neler ortaya çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eski_nesil -- 3 Haziran 2020; 18:9:20 >
  • Herkes kıza yüklenmiş fakat ben kızın bu davranışının altında yatan başka sebeplerin olduğunu düşünüyorum.Konu muhtemelen annesinin yukarıya geç çıkması veyahut istediği ayakkabıyı almaması/alamaması değildir.Bunun altında temel olan birçok başka olay daha vardır.

Evet,günümüz çocukları ve ergenleri çok saygısız.Buna hepimiz hayatın içindeyken ilaki şahit olmuşuzdur.Lakin unutmayalım bu ülkede birçok aile çocuklarını kendileri için 'bedava' köle olarak görürler.Her türlü hakareti,aşağlamayı ve şiddet göstermeyi kendilerinde hak olarak görürler.Bunun sonucunda bastırılan genç insanların zaman zaman patlaması normaldir.Zira bu tür gençlerin bir kısmı içe kapanık asosyal olurken bir kısmı ise en ufak şeyde sinirlenen ve öfke krizi yaşayan insanlara dönüşürler.Nitekim videodaki kızın orantısız bir şiddet göstermesi ve annesini merdivenlerden iteecek kadar sinirlenmesi önceden de kızın dolu olduğunu gösterir.Bu nedenle kızın ailesine ve nasıl bir çevrede yaşadığına bakılması gerekir diye düşünüyorum.

Unutmayalım ne ekersen onu biçersin.Eğer çocuğun içine nefret ve şiddeti ekerseniz ilerde çocuktan ancak onları hasat edersiniz.

• Kız annesini merdivenin bir basamağın yitmiş geri kalan basamakları kendisi düşüp olmuş.

Merdivennler yitmemiş, sadece bir basamak yitmiş.

• Bu videonun altındaki yorumları okudum, kanım dondu. Yok kıza dayak atarım, yok kıza meydan dayağı lazım, yok bu kıza dayaj atıldığını görmeden rahat uyuyamam, hatta böylelerini ... diye yorum yapan var.
    Kan, vahşet istiyor insanlar. İnsanlık bahane. İnsan olsalar dayağın nasıl bir yarar sağlayacağını düşünürler önce. Ondan sonra bu kız ne yaptı da kanser hastası kızın yardım çağrılarına eline dilenci gibi para veren adamdan daha kötü muameleyi hak ediyor diye düşünür. Neden böyle kişisel bir meseleyi internete koyan, etkileşim almak için bir kızın linç edilmesine göz yuman insana kızmazlar, kendileri her gün etrafındaki insanların kalbini kıran, onları küçük düşüren insanlar neden kendi yaptıklarını düşünmeden başkasını lince kalkar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu o tayfadan değil o tayfaya özenen tayfadan

• Bu annesine yaptığını ilerde kocasına yaptığında kadına şiddet oluyor , yazik bu kizla evlenecek adama . Ya dayak yicek adam ya da karşılık verip kadına şiddetten hapse bile girebilir .
    Hemen linç etmeyin bunun erkek versiyonlarıda var karısını dövenler , onlarda kesinlikle hapislik .

• Herkes çocuğa yüklenmiş,

Oysa bir çocuğun karakterinde en çok katkısı olan 2 insan: anne ve baba

Anneler ve babalar çocuklarını 1 sözle bile bozabilir

Bu çocuk daha öncesinde sinirleri başka olaylara doldu ayakkabı işin eylemi oldu

Aynı Dünya Savaşının başlaması gibi. Zaten ortalık gergindi o suikast işin bahanesi oldu

Bir ruhbilimci ya da psikolog şöyle demiş: Bana bir bebek verin ve onu istediğinz şey yapayım. Katil, hakim, doktor, ezik karakterli, güçlü karakterli, agresif ve öfkeli aklınıza gelen her şeyi yaparım demiş. Neden çünkü onu o yetiştirecekti.

Perde arkasını bilmiyorsunuz aslında bu çocuk o annenin ve babanın eseri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MILWAUKEE BUCKS -- 3 Haziran 2020; 20:8:25 >
  • Bize ne? ailesinin sorunu.
  • Yazık ya

• Cok normal

Bu çağ özellikle kızları hasta etti manyak etti

Böyle kizlarla ugrasmak istiyorsaniz evlenin en olmadi cocugunuz boyle olacak garanti ediyorum

30 yas altiysaniz gecmis olsun evlenecek kiz kalmadi hatta 40 diyebilirim halamin oglu polis bi cingan onu bile dolandirdi kacti

Gecmis olsun teyzeme

• Massai mara'da sıradan bir gün..
  • Tabiri caizse eşşek sever gibi dövmek lazım bu kızı zaten Tr kızları iğrenç iyice iğrenç oluyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.