Şimdi Ara

Annemin vefatından sonra (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
6.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=nOURpLLnXEI&app=desktop bu videonun sana fayda sağlayacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin arkadaşım dostlar sizler sağolun Allah razı olsun

Yaşım 44 küçük değilim ama Anne sevgisinin yaş ile ilgisi yok

Alıntıları Göster

Başınız sağolsun, annelerin gözünde evlatları her zaman çocuktur.

• Üniversite 2. sınıftaydım seninle konuştuğum sırada, o sıralar başka bir hesabım vardı ama silmiştim, yıllar sonra tekrar geldim buraya. O sırada bir cümlen beni çok teskin etmişti trplayer. Keşke benim de seni rahatlatacak, acını bir nebze olsun dindirecek cümlem olabilseydi. Çok üzüldüm, başın sağ olsun, umarım toparlarsın aziz dostum.

• Başınız sağolsun,dr değilim sadece fikir,sizde ki sorun sanırım hareketsizlik,kan dolaşımını artırmanız gerekir.bacaklarda ki hücrelere yeterli oksijen taşınmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet51

https://www.youtube.com/watch?v=nOURpLLnXEI&app=desktop bu videonun sana fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Hoş geldin arkadaşım nasılsın video için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Başınız sağolsun, annelerin gözünde evlatları her zaman çocuktur.

Alıntıları Göster

Hoş geldin arkadaşım Dostlar sizler sağolun haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Üniversite 2. sınıftaydım seninle konuştuğum sırada, o sıralar başka bir hesabım vardı ama silmiştim, yıllar sonra tekrar geldim buraya. O sırada bir cümlen beni çok teskin etmişti trplayer. Keşke benim de seni rahatlatacak, acını bir nebze olsun dindirecek cümlem olabilseydi. Çok üzüldüm, başın sağ olsun, umarım toparlarsın aziz dostum.

Hoş geldin arkadaşım nasılsın Allah razı olsun teşekkür ederim mesajın yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Başınız sağolsun,dr değilim sadece fikir,sizde ki sorun sanırım hareketsizlik,kan dolaşımını artırmanız gerekir.bacaklarda ki hücrelere yeterli oksijen taşınmıyor.

Hoş geldin arkadaşım teşekkürler Dostlar sizler sağolun

Oksijen nasıl yolluyabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trplayer -- 10 Ekim 2020; 22:0:42 >
  • trplayer kullanıcısına yanıt

Hosbulduk.Izledin mi videoyu etkisi nasil oldu ?

• quote:

Hosbulduk.Izledin mi videoyu etkisi nasil oldu ?

izledim faydalı oldu arkadaşım inşallah bacaklarımdaki sorunda iyi olur Allah razı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ankarali0606x

Bu mesaj silindi.

Hoş geldin arkadaşım

Bu tarz videolar genelde tekrar tekrar izlenerek fayda sağlar .En azından günde bi defa izlemeni tavsiye ederim .Bu arada bisey degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet51 -- 10 Ekim 2020; 22:17:18 >
  • Dostum başın sağolsun. Seni çok iyi anlıyorum. Geçen sene 29 Eylül'de kendi doğum günümde babamı kendi ellerimle toprağa verdim. Ne yaşadığını ve neler yaşayacağını çok iyi biliyorum. Sana tek bir tavsiye vereceğim, ne yapmak istiyorsan onu yap. Ağlamak mı istiyorsun? Otur ağla. Gülmek mi istiyorsun? Kahkahalar at. Ben de senin gibiydim, yemek yediğim zaman ya da ne bileyim güldüğüm zaman ona ihanet ediyormuşum gibi geliyordu. Ama bu böyle sürmüyor, unutmuyorsun ama alışıyorsun. Sadece yokluğuna bi nebze alışıyorsun. Şu günlerde en çok ihtiyacım olan kişi babam bana. Oturup konuşmak, kavga etmek istiyorum onunla eskisi gibi.

Benim babam da doktorların ihmalsizliğinden ya da ne bileyim karaktersizliğinden dolayı vefat etti. Benim de hiç güvenim yok fakat yine de onlara kendimizi bırakmaktan başka çare yok. Bacakların için gitmelisin.

Hayat akıyor gidiyor, hiç anlamıyorsun. Kaybın için çok üzgünüm, rahat uyuyordur anneciğin.

Kırmızı kan hücreleri sayesinde.dolaşımın hızlanması için hareket ve kalbin arada hafif tempolu çalışması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin arkadaşım nasılsın Allah razı olsun teşekkür ederim mesajın yeterli

Alıntıları Göster

Hoş bulduk, valla iyiyim demeye gönlüm razı olmuyor. Sen iyi olursun umarım. Var ol.

• Başınız sağolsun hocam.Mekanı cennet olsun.

• quote:

Bu tarz videolar genelde tekrar tekrar izlenerek fayda sağlar .En azından günde bi defa izlemeni tavsiye ederim .Bu arada bisey degil

Allah razı olsun arkadaşım akıma geldikçe izliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Dostum başın sağolsun. Seni çok iyi anlıyorum. Geçen sene 29 Eylül'de kendi doğum günümde babamı kendi ellerimle toprağa verdim. Ne yaşadığını ve neler yaşayacağını çok iyi biliyorum. Sana tek bir tavsiye vereceğim, ne yapmak istiyorsan onu yap. Ağlamak mı istiyorsun? Otur ağla. Gülmek mi istiyorsun? Kahkahalar at. Ben de senin gibiydim, yemek yediğim zaman ya da ne bileyim güldüğüm zaman ona ihanet ediyormuşum gibi geliyordu. Ama bu böyle sürmüyor, unutmuyorsun ama alışıyorsun. Sadece yokluğuna bi nebze alışıyorsun. Şu günlerde en çok ihtiyacım olan kişi babam bana. Oturup konuşmak, kavga etmek istiyorum onunla eskisi gibi.

Benim babam da doktorların ihmalsizliğinden ya da ne bileyim karaktersizliğinden dolayı vefat etti. Benim de hiç güvenim yok fakat yine de onlara kendimizi bırakmaktan başka çare yok. Bacakların için gitmelisin.

Hayat akıyor gidiyor, hiç anlamıyorsun. Kaybın için çok üzgünüm, rahat uyuyordur anneciğin.

Hoş geldin dostum teşekkür ederim Allah razı olsun Dostlar sizler sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Kırmızı kan hücreleri sayesinde.dolaşımın hızlanması için hareket ve kalbin arada hafif tempolu çalışması gerekiyor.

Anladım arkadaşım yardımcı olduğun için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.