Şimdi Ara

ANNEMİN DİZ VE EKLEM AĞRILARI GEÇTİ! SÜPER BİR TAKVİYE... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
226
Cevap
30
Favori
848.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcloud

Ben 2 yeni üyelik açtım ama bir indirim çeki vermedi :)neysem artık alışverişten sonra birşeyler veriyor sanırım fiyatlarda türkiye ye göre oldukça uygun zaten ...teşekkürler.

benım verdıgım cekı kullanın
    ayrıca az bekleyın yıl basına 30 gun kala dan itibaren
    kargoda %50 ındırım oluyor her yıl onuda degerlendırn ;)
    bende bircok ıhtıyacımı bırıktırdım yıl bası toplu sıparıs verecegım
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Ben 2 yeni üyelik açtım ama bir indirim çeki vermedi :)neysem artık alışverişten sonra birşeyler veriyor sanırım fiyatlarda türkiye ye göre oldukça uygun zaten ...teşekkürler.

ilginize teşekkürler %25 indirim yaptı dediğiniz gibi, olmazsa bekleyim bir kaç gün daha kargodan da indirim kazanalım bu arada solgarın kas güçlendirmeye etkisi olan bir ürünü varmı bildiğiniz aradım ama pek sağlıklı birşey bulamadım...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

ilginize teşekkürler %25 indirim yaptı dediğiniz gibi, olmazsa bekleyim bir kaç gün daha kargodan da indirim kazanalım bu arada solgarın kas güçlendirmeye etkisi olan bir ürünü varmı bildiğiniz aradım ama pek sağlıklı birşey bulamadım...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar sonuç nedir ..

bana direk link verirmisiniz.

bende annemin diz ve sırt ağrılarından şikayetçiyim .

ilaç +krem mi yoksa sadece ilaç mı ???

valla duacınız olurum sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

arkadaşlar sonuç nedir ..

bana direk link verirmisiniz.

bende annemin diz ve sırt ağrılarından şikayetçiyim .

ilaç +krem mi yoksa sadece ilaç mı ???

valla duacınız olurum sizin.

Alıntıları Göster
    http://www.aktivon.com/?utm_source=MedyaNET&utm_medium=AdNet&utm_term=Click&utm_content=AdText-XML&utm_campaign=Aktivon

yukarıdada benzer bir şey var.

gruplama yapılmış.

• iyi günler arkadaşlar.benimde uzun yıllardan beri sağ dirseğimde ve elime kadar uzanan çok şiddetli bi agrı vardı.dinlendirince geçerdi.üstüne fazla gitmedim bende.spora başlayınca tekrar başladı doktora gittim tenisçi dirseği dedi.tedavi yönteminin yanında glikozamin+chondroitin tavsiye etti.hapını kullandım ama pek faydasını görmedim.enson bi arkadaşta Sansurface spreyyi tavsiye etti manyak bişey ve sonuç inanılmaz.dakikalar içinde ağrıyı kesti.annemin dizinde ve sırtında ağrı vardı ona kullandık annemde çok iyi oldugunu ve ağrı sızının kalmadığını söylüyor.adamlar değişik bi form yapmışlar.ve sprey olarak uygulanıyor.1 aylık dozu 40 küsür bişeydi bulmak zor biraz ama tavsiye ederim.
    alikemalparmaksiz@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: xardias

iyi günler arkadaşlar.benimde uzun yıllardan beri sağ dirseğimde ve elime kadar uzanan çok şiddetli bi agrı vardı.dinlendirince geçerdi.üstüne fazla gitmedim bende.spora başlayınca tekrar başladı doktora gittim tenisçi dirseği dedi.tedavi yönteminin yanında glikozamin+chondroitin tavsiye etti.hapını kullandım ama pek faydasını görmedim.enson bi arkadaşta Sansurface spreyyi tavsiye etti manyak bişey ve sonuç inanılmaz.dakikalar içinde ağrıyı kesti.annemin dizinde ve sırtında ağrı vardı ona kullandık annemde çok iyi oldugunu ve ağrı sızının kalmadığını söylüyor.adamlar değişik bi form yapmışlar.ve sprey olarak uygulanıyor.1 aylık dozu 40 küsür bişeydi bulmak zor biraz ama tavsiye ederim.
    alikemalparmaksiz@hotmail.com
    elimde var.diz ağrılarım için almıştım.isteyen varsa satarım bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

Alıntıları Göster
    takip
  • quote:

bendeki hap gnc nin.bunun dışında: ature- min (180tablet ) ve aloe heat krem ve arı poleni öneririm pm atın.
  • quote:

quote:

bendeki hap gnc nin.bunun dışında: ature- min (180tablet ) ve aloe heat krem ve arı poleni öneririm pm atın.

Alıntıları Göster
    eşimin diz kapaklarında var bu ağrı. doktor glukozamin önerdi. bende ilk bu sitede arattım, gördüm ki ilk değilmişiz :)

bu konuyu okuyana kadar glukozamin in bir marka olduğunu düşünüyordum ki; glukozamin bir ilaç türüymüş, farklı farklı markalar çıkartıyormuş. bunu öğrendim; merak ettiğim birde şu var; kondroitin sülfat nedir? glukozamin'i kondroitin sülfat la alırsak daha faydalı oluyormuş.
    bu üçü aynı kutuda bulunabiliyormu? yoksa ayrı ayrı ilaçmı almak lazım? birde bu ilaç tedavi edici mi, yoksa ağrı kesicimi?

ufak bir not, dize vurulan bir iğne türü varmış tanesi 90tl civarı. 6 ay boyunca iğneyi kullanmak gerekiyormuş, bu tedaviyi sağlıyormuş. bu iğneyi bilen varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

eşimin diz kapaklarında var bu ağrı. doktor glukozamin önerdi. bende ilk bu sitede arattım, gördüm ki ilk değilmişiz :)

bu konuyu okuyana kadar glukozamin in bir marka olduğunu düşünüyordum ki; glukozamin bir ilaç türüymüş, farklı farklı markalar çıkartıyormuş. bunu öğrendim; merak ettiğim birde şu var; kondroitin sülfat nedir? glukozamin'i kondroitin sülfat la alırsak daha faydalı oluyormuş.
    bu üçü aynı kutuda bulunabiliyormu? yoksa ayrı ayrı ilaçmı almak lazım? birde bu ilaç tedavi edici mi, yoksa ağrı kesicimi?

ufak bir not, dize vurulan bir iğne türü varmış tanesi 90tl civarı. 6 ay boyunca iğneyi kullanmak gerekiyormuş, bu tedaviyi sağlıyormuş. bu iğneyi bilen varmıdır?

Alıntıları Göster
    benim de omuzda sıkıntı var faydası olur mu acaba.. ayrıca verdiğin linkler açılmıyo dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

benim de omuzda sıkıntı var faydası olur mu acaba.. ayrıca verdiğin linkler açılmıyo dostum

Alıntıları Göster
    Eklem ağrılarından şikayeti olanlar, Glukozamin-KondroidinSülfat-MSM gibi besin desteklerini doktorlarına sorarak veya doğrudan doktor tavsiyesiyle denerlerken, doktorlarına bir de NC-II 'yi sorsunlar. NC II eczanelerde satılan bir besin desteği ve diğerleri etkili olamazken annemin eklem ağrılarında çok etkili oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Eklem ağrılarından şikayeti olanlar, Glukozamin-KondroidinSülfat-MSM gibi besin desteklerini doktorlarına sorarak veya doğrudan doktor tavsiyesiyle denerlerken, doktorlarına bir de NC-II 'yi sorsunlar. NC II eczanelerde satılan bir besin desteği ve diğerleri etkili olamazken annemin eklem ağrılarında çok etkili oldu...

Alıntıları Göster
    evet,aloe urunlerinin faydasını gorursunuz.bu urunlerin distribütörüyüm.

ayrıca:
    elimde gnc trıflex var.acılmıs ve kısa sure kullanılmıs.son kullanma tarihi: 02/2014

eklem agrıları için balık yağı tablet(omega3 ve omega9)
    arı ürünleri
    forever calcium-magnezyum ve d vitamini ile birleştirilmiştir.(kalsiyumun maksimum emilimini en yüksek seviyede sağlamak için bu iki element kullanılmıstır.)

• quote:

evet,aloe urunlerinin faydasını gorursunuz.bu urunlerin distribütörüyüm.

ayrıca:
    elimde gnc trıflex var.acılmıs ve kısa sure kullanılmıs.son kullanma tarihi: 02/2014

eklem agrıları için balık yağı tablet(omega3 ve omega9)
    arı ürünleri
    forever calcium-magnezyum ve d vitamini ile birleştirilmiştir.(kalsiyumun maksimum emilimini en yüksek seviyede sağlamak için bu iki element kullanılmıstır.)

Alıntıları Göster
    bu arada gnc triflex aradıgınız urundur

sodyum
    glukozamin Hcl
    kondroitin sülfat,sodyum
    msm

içerir.elimde mevcuttur,bu tarz ilaçlar duzenli kullanılmalıdır.gunde 3 tab tok olarak alınırlar.duzenli kullanımda agrıyı bitirirler.uzunca bir süre agrısız surec baslar.ancak eklemleri yormamak gerekir.kilo almamalıdır.asırı yuk tasınmamalıdır.diz bukulu olarak uzunca sureler oturulmamalıdır.boylece uzunca bir sure bu ilaca ihtiyac duyulmaz.kremden fayda görenler de az dgldir.özellikle ilaç içmek istemeyenler tercih edebilirler.saygılar.

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda ben

Takip
    Sayın : lethe_57 diz kapak agrisi olmayabilir.direk diz eklemleri agriyor olabilir.

bu agri sabah ilk uyandiginda olan bir agri mi? yani gece uyuyor sabah dinlenmis agrisiz olarak kalkmasi lazimken..uyandigi an dizleri agriyor ve yurudukce aciliyor mu yurudukce agri azalıyor mu? kisacasi sabah dizleri tutuk olarak mı kalkıyor acaba_?

saygılar_?
  • quote:

Sayın : lethe_57 diz kapak agrisi olmayabilir.direk diz eklemleri agriyor olabilir.

bu agri sabah ilk uyandiginda olan bir agri mi? yani gece uyuyor sabah dinlenmis agrisiz olarak kalkmasi lazimken..uyandigi an dizleri agriyor ve yurudukce aciliyor mu yurudukce agri azalıyor mu? kisacasi sabah dizleri tutuk olarak mı kalkıyor acaba_?

saygılar_?

Alıntıları Göster
    sabahta akşamda ağrı var. yürüdükçe de ağrı artıyor. birde eşim topuklu ayakkabı giyince diz kapağının arkası tamamen pert olmuş. çok daha ağrıdığını söyledi. ömür boyu sürecek dedi doktor. tedavisi yokmuş, sadece yavaşlatabilirmişiz :( bu çok bozdu moralimizi

• quote:

sabahta akşamda ağrı var. yürüdükçe de ağrı artıyor. birde eşim topuklu ayakkabı giyince diz kapağının arkası tamamen pert olmuş. çok daha ağrıdığını söyledi. ömür boyu sürecek dedi doktor. tedavisi yokmuş, sadece yavaşlatabilirmişiz :( bu çok bozdu moralimizi

Alıntıları Göster
    kaynanamda da var çok fena dur bakalım şu ilaca bir...
  • quote:

geçmiş olsun.
    gnc triflex deniz canlılarından uretilen bir urun
    aloe vera bitkisel bir urun. dolayisi ile hangisini secerseniz secin yan etki anlaminda buyuk olasılıkla sıkıntı yasamazsınız.(gnc de kilo alımı olabilir.iştah acıyor kullanırsanız buna dikkat ediniz.aynı zamanda cok cok nadir olarak idrar atımı sıkıntısı olabilir.bu sıkıntı olursa ilacı kesin.olmazsa ilaca devam edebilir.bunların dısında sıkıntı oldugunu duymadım gormedim.ancak her bunye farklıdır bunu unutmayalım.ornegin bazı insanın agrısını minoset keser digerini majezik anca keser vb)
    gnc yi bir cok dr hastalarına öneriyor.sadece 3 aylık kullanımda diz agrılarından kurtulan bir suru insan var.
    bu ilac kıkırdak olusumunu saglıyor.meniskus yırtık derecesine gore(?) de tedavi imkanı var.

gelelim aloe vera urunlerine.bu urunler bitkisel.aloe vera bitkisinden imal ediliyorlar.usa da uretiliyorlar.tam 150 ulkede saglık bakanlık onaylı satılıyorlar.milyonlarca insan kullanıyor.ben bu firmanın urunlerinin rahatlamadıgı memnun olmayan insana rastlamadım henuz.yinede her bunye farklıdır temkinli olmak gerekir.

syg

• quote:

quote:

geçmiş olsun.
    aloe vera bitkisel bir urun. dolayisi ile hangisini secerseniz secin yan etki anlaminda buyuk olasılıkla sıkıntı yasamazsınız.(gnc de kilo alımı olabilir.iştah acıyor kullanırsanız buna dikkat ediniz.aynı zamanda cok cok nadir olarak idrar atımı sıkıntısı olabilir.bu sıkıntı olursa ilacı kesin.olmazsa ilaca devam edebilir.bunların dısında sıkıntı oldugunu duymadım gormedim.ancak her bunye farklıdır bunu unutmayalım.ornegin bazı insanın agrısını minoset keser digerini majezik anca keser vb)
    gnc yi bir cok dr hastalarına öneriyor.sadece 3 aylık kullanımda diz agrılarından kurtulan bir suru insan var.
    bu ilac kıkırdak olusumunu saglıyor.meniskus yırtık derecesine gore(?) de tedavi imkanı var.

gelelim aloe vera urunlerine.bu urunler bitkisel.aloe vera bitkisinden imal ediliyorlar.usa da uretiliyorlar.tam 150 ulkede saglık bakanlık onaylı satılıyorlar.milyonlarca insan kullanıyor.ben bu firmanın urunlerinin rahatlamadıgı memnun olmayan insana rastlamadım henuz.yinede her bunye farklıdır temkinli olmak gerekir.

syg

Alıntıları Göster
    takip.

• quote:

quote:

geçmiş olsun.

syg

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim, bilgi için. ellerine ve klavyene sağlık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.