Şimdi Ara

Annem vefat etti (kanser) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
4.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İlerleyen yıllarda dahada artacak.

Besinlerimizin çoğu sağlıksız ve kötü.

Birde üstüne nşb şekerler artacak piyasada, durum ilerisi için daha vahim olacak.

Bizim akraba çevresinde 2 yılda 4 kişi kanser oldu.

Başınız sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim başın sağolsun gerçekten çok üzüldüm , mekanı cennet olsun. Gittiği yer umarım bu pislik dünyadan daha iyi bi yerdir. Son zamanlarda gerek kendi ailemde gerek çevremde o kadar çok insan kanserden hayatını kaybediyor ki , kimisine baktığın zaman kansere yakalanması için hiç bi sebep bile göremiyorum. Ağzına sigara alkol sürmeyen gırtlak kanseri oluyor, tabi bu işler bunlara bakmıyor ama bu operasyonlar,kemoterapiler, tıbbı malzemelerin milyar dolarlık bi sektör olduğunu ve insanın da ne kadar aç gözlü ve acımasız bir varlık olduğunu düşününce bu pislik heriflerden ben her şeyi bekliyorum, resmen hayatımızla oynanan bir dönemdeyiz, insanın insanlıktan çıktığı bir dönemde yaşıyoruz. Kusura bakma kardeşim seni üzmek için değil gerçekten senin yerine koyup üzüntüyle bu cümleleri kuruyorum. Tekrardan mekanı cennet olsun...
  • Başınız sağolsun Allah sabırlar versin. Böyle durumlarda birşeyler söylemek çok güç.
  • Allah rahmet eylesin :(
  • Başın sağolsun.. Allah rahmet eylesin.
    sana ve ailene sabır versin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan çok kötü oldum ya Allah rahmet eylesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese cok tesekkürler arkadaşlar gerek siz,arkadaşlarım gerek babamın arkadaşları gerek akrabalarımız bize cok yardımcı oluyorlar bu günlerde. Yeniden ve yeniden tesekkürler
  • Basiniz sagolsun hocam allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun. Allah en basta size ve yakinlariniza sabir versin insallah

• gece gece sen ve eşi ölen arkadaş çok aglattiniz beni Allah yardımcınız olsun

• Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm dostum. Maalesef ölümlü dünya... Ayrıca ülkede hastalık yapıcı çok şey var. Başınız sağolsun.

Hiç belirti vermemesi de ayrı bir sorun. Niye böyle birşey var anlamak zor. Allah insana ölümünde hayırlısını versin...

• Başınız sağolsun, Allah sabırlar versin

• ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Size de sabır versin inşallah ALLAH’tan sabır dileyin. ALLAH yardımcınız olsun inşallah.

• Allah rahmet eylesin, Allah sizlere sabır versın.

• başınız sağolsun kardeşim .Allah Annene rahmet eylesin inşallah .

çok üzücü ve zor bir durum . birbirinize destek olmaya çalışın .
  • Başın sağolsun kardeşim

Kötü oldum

• Asla başkası için üzülmeyin. Yoksa kaybeden siz oluyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terrible Certainty

Dostum hiç mi şüphelendiğiniz bir bulgu olmadı mı doktora gidene kadar, ağrıların öncesinde vs? Bir iki ay içinde bu kadar ilerlemiş nasıl olabiliyor?
    Siroz sinsi bir hastalık belirtileri geç verebiliyor. Mlsf Atatürk'de bu hastalıktan kaybettik o zamandan bu zamana hala kesin olarak tedavisi bulunamadı.

Konu sahibi için üzgünüm

• ztealth kullanıcısına yanıt
    ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 12:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EF8F31CE3

........
    hayır kullanmıyordu
  • Başınız sagolsun hocam okurken kötü oldum :(

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.