Şimdi Ara

Annem vefat etti (kanser)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
1
Favori
4.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar daha hersey yeni gelisti su ana kadar hiç bu kadar kötü 1 ay geçirmemiştim. Annemin ağrıları vardı acile gittik 1.5 ay önce doktor dedi taş düşürüyor olabilir 1 hafta böyle her gün acile gittik sonra bir tane doktor ben sizi bir doktora yönlendiricem o baksın dedi baktı karaciğerinde kist var ultrason-biyopsi yaptılar(sonuçların gelmesi 15 gün felan sürdü[araya kurban bayramı girdiği için]) sonunda kötü huylu oldugu ve karaciğerde başlamadığını öğrendiler ve pet çekildi göğüsünde ve bir kac yerde daha oldugu anlasıldı biyopsi felan derken 1 ay böyle geçti. Annemde yaklaşık 1 aydır sarılık ve siroz var( karaciğer işlevini yerine getiremediği için ) 1 haftadır hastanede kalıyor ve durumu gitikçe ağırlaştşı artık yürüyemiyor konuşamıyor tepki veremiyor :((((((((((( o kadar kötüyüm ki anlatamam ve 2 tane de kardeşim var 5 ve 6 yaşında. 1 tane de ablam var 23 yaşında ben ise 19 yaşındayım.. haftaya üniversitem başlıyor ben okula nasıl gideceğimi düşünüyorum babamın hayatına nasıl devam edeceğini düsünüyorum evde nereye baksam annemi hatırlıyorum.. buraya yazıp sizinle paylaşmak istedim ve size söylemek istediğim bir şey daha var annenizi üzmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztealth -- 17 Eylül 2018; 18:21:22 >

• Konu ciddi ise çok çalışın,kredi felan çekin en iyi tedavileri uygulayın.Eğer dönülemez düzeye geldiyse yani ömür boyu konuşamayacak,felçli olarak kalacaksa gerçekten zor durum.İyi sonuçlansın.Peki neden olmuş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanCanlı

Konu ciddi ise çok çalışın,kredi felan çekin en iyi tedavileri uygulayın.Eğer dönülemez düzeye geldiyse yani ömür boyu konuşamayacak,felçli olarak kalacaksa gerçekten zor durum.İyi sonuçlansın.Peki neden olmuş ?
    Hocam sorun para da değil kanser gittikçe yayılıyor her geçen gün ve tedavi uygulayamıyorlar kemoterapi vs. kaldırmaz diyorlar kısaca yapılabilecek bisey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztealth

Hocam sorun para da değil kanser gittikçe yayılıyor her geçen gün ve tedavi uygulayamıyorlar kemoterapi vs. kaldırmaz diyorlar kısaca yapılabilecek bisey yok

Alıntıları Göster
    Zor olacak belki ama duruma göre en iyi yapılacak şey hemen hastaneden çıkart.En beğendiği yerlere götür,keyif aldığı aktiviteleri yaptır.Son günlerini en iyi şekilde geçirmesi için planlar yap.Böylece hem o hem de sen en azından son günlerinde acı çekmediği için bir ufak teselli olur.Gerçekten zor durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanCanlı

Zor olacak belki ama duruma göre en iyi yapılacak şey hemen hastaneden çıkart.En beğendiği yerlere götür,keyif aldığı aktiviteleri yaptır.Son günlerini en iyi şekilde geçirmesi için planlar yap.Böylece hem o hem de sen en azından son günlerinde acı çekmediği için bir ufak teselli olur.Gerçekten zor durum.

Alıntıları Göster
    Hocam şuan yürüyemiyor konuşamıyor yemek yemiyor bu sabah yanına gittim elini tuttum tepki bile veremedi gözleri hafif açıktı yani dediğiniz şey imkansız. ciğerlerim yanıyor yapabileceğim hiçbir sey yok :(
  • Dostum hiç mi şüphelendiğiniz bir bulgu olmadı mı doktora gidene kadar, ağrıların öncesinde vs? Bir iki ay içinde bu kadar ilerlemiş nasıl olabiliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annem vefat etti arkadaşlar şuan öğrendim geecekten cok kotuyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zor bir süreç bekliyor güçlü olman lazım artık başın sağolsun
  • Başın sağolsun dostum.
  • Aga ciddi misin ya? Başın sağ olsun , Allah rahmet eylesin.
  • Başınız sağolsun hocam. Ne desek lafta kalır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anne olmadımı insanın sırtında devamlı rüzgar esiyor..

Allah yardımcınız olsun... Allah makamını cennet eder inşallah..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terrible Certainty

Dostum hiç mi şüphelendiğiniz bir bulgu olmadı mı doktora gidene kadar, ağrıların öncesinde vs? Bir iki ay içinde bu kadar ilerlemiş nasıl olabiliyor?
    Ağrıların öncesinde hicbisey yoktu bazen kolu sisiyordu ama onemsemedik elinden ameliyat olduğu için olabilir felan demistik

• ALLAH rahmet eylesin.
  • yalan demıyorsan

benım kızda sabah öldü,hala köüyüm..dun sıcak yatakdaydı şu an topragın altında ve tek basına
  • Allah rahmet eylesin.
  • Gözlerindeki yaşları tutamadım canım kardeşim. Süzülüyor. Kelime söyleyemiyorum sana. Allah sabır versin.

• İyi sözleriniz için sizlere teşekkür ederim yakınlarım ve sizler sayesinde bir nebze de olsa iyi oldum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.