Şimdi Ara

Anneler gününde eve sanayi tipi tost makinesi aldık, annem kızdı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174
Cevap
1
Favori
8.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ermanas22

Korkmazın bütün malları kaliteli değil. Örnek : Düdüklü tencere.
    Düdüklü tenceresini de kullanıyorum gayet kaliteli hatta biri daha aldı bizden görüp. Ama bizdeki programlanabilir değil normal manuel tencere. Programlanabilirler pahalı o parayı hakedecek kadar da kullanmıyoruz zaten. Tek işlevi nohut pişirmek bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

O zaman iyiymiş, link alabilir miyim ben de bi bakayım

Alıntıları Göster
    Buradan aldım hocam ben:

https://www.n11.com/urun/fayrinoks-elektrikli-cafe-bufe-tip-12-dilim-tost-makinesi-1308808?magaza=bizden-eve

• quote:

Orijinalden alıntı: alicho

Konunun troll olduğu belli de, biri de çıkıp anneye illa mutfak eşyası mı alınır dememiş. Kadının yeri sadece mutfak mı, hobisi olacak bir şey alsaydın bari ya da hiç mi fikrin yok bir tane kolye, küpe bir şey alınır dememiş.
    troll değil hocam, aldım, bir dahaki sefere çiçek alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afarensis

Bence diğer anneler gününde de bunun yanına kesinlikle bir ayran makinesi almalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPAWN-TheUndead

Bence kendine almışsın gibi o tost makinasını ondan kızmıştır. :) Anneye işini kolaylaştıracak bir şeyler alaydın daha iidi.
    narenciye sıkacağı da aldım hocam.
  • Yani tostun yanında iyi gider sonuçta, mantıklı. XD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı fayrinoks markasının bir de ev tipi olanı vardı keşke ondan alsaymışsınız. Tamamen sanayi tipi tost makinesinin özelliklerini taşıyor sadece dışı normal tost makinelerine benziyor o kadar. :)
  • Tefal marka var elimde, sanayi tipi almam cunki sürekli yerini değiştiremem , işi bitince kaldırıp başka yere koymak sıkıntı ama her gün tost yiyosan bişey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Aynı fayrinoks markasının bir de ev tipi olanı vardı keşke ondan alsaymışsınız. Tamamen sanayi tipi tost makinesinin özelliklerini taşıyor sadece dışı normal tost makinelerine benziyor o kadar. :)
    FArk ettim hocam, yalnız araştırmadan aldığım için böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cricet

Yok eski model değil ürün buhttps://www.tefal.com.tr/index.php/elektrikli-mutfak-aletleri/1500637692-toast-expert-izgara-ve-tost-makinesi.html
    Tefal'in bu modeli ve dökümix o halde alınabilirdi, neyse artık kendi evime alırım inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Tefal marka var elimde, sanayi tipi almam cunki sürekli yerini değiştiremem , işi bitince kaldırıp başka yere koymak sıkıntı ama her gün tost yiyosan bişey diyemem
    Haklısınız hocam, çünkü çok ağır bu.
  • annenize değil eve hediye almışsınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: @ssembler{

Bu mesaj silindi.
    Biraz takılmıştım hocam ama babam sanayi tipi aldırdı, keşke kardeşlerime sorsaymışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

annenize değil eve hediye almışsınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Annem pas olabilir diyor hocam, demir olduğu için sildiğimden olmuştur diyor, ama bence geldiğinde de vardı o lekeler, çünkü yorumlarda okumuştum temizlemek ile saatlerce uğraştı diye. kızartmadan önce soğanla temizlerim diyor.

Alıntıları Göster
    Ailede demir eksikliği varsa pas çok iyi gelir. Tost ekmeğinizi paslı taraflara bolca sürmeyi unutmayın.
  • Annene işine yarayacak birşey alman lazım siz kendi işinize yatayacak şey almışsınız o makina'da ne tost olur var ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 13 Mayıs 2020; 23:29:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.