Şimdi Ara

ANLIK HEYECANLANMA HİSSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
96.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ani heycan yaşın gençse sıkıntı yok ama yaşlıysa dikkat etmelisin.

• selam dostlar. ilk defa bugün sahurda oldu bana da aynı bahsettiğiniz şeyler. sabah 6 da acile gittim. zaten sahur sonrası uyuymadım. 3 ekg çekildi, 3 kan alındı, kalbe bakıldı.. hiç bi şey yok dendi.

içim biraz olsun rahatladı ama. az önce uzanırken yine geldi o heyecan 2-3 saniyelik.

ekşisözlükteki arkadaş güzel açıklamış.

Alıntı

metni:
    sebep gayet basit. kalbe; sigara, alkol, ağır yemek, stres, uykusuzluk gibi pek çok dış etken yüzünden fazla elektrik yükleniyor. sallıyorum kalp saniyede 1 defa atıyorsa, fazla yüklenmeden dolayı saniyede 2 defa atıyor ve 2. hafif olduğu için hissedilmiyor. 1 atımlık sürede 2 defa atmış olan kalp normal olarak bir sonraki saniyede atmak yerine dinleniyor.

bu sorunu yaşayan arkadaşlar ne yaptılar acaba? ben kardiyolojiye mi gitsem yoksa psikoloji doktoruna mı?

bir de ramazan. uykusuzluk, açlık problemi var. acaba yarın oruç tutmasam mı yine. tam da ramazanın son günlerine denk geldi.

hayatımda ilk defa böyle bi şey yaşadım.

• noche34 kullanıcısına yanıt
    Dostum hic korkmana gerek yok bende de ayni sorunlar vardi doktor holter takti inceledi ilaclik bir sorun yok dedi.Hafif derecede mitral kapak yetmezliği çıktı.Psikolojimi duzeltince sorun ortadan kalkti.Kafaya takma kendini dinleme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsobil55 İ kullanıcısına yanıt

evet birazda üşütmüştüm. bilmiyorum belki ciğerler üşümüştür. şu an soğuk algınlığı, antibiyotik ve balgam sökücü kullanıyorum. ramazan da bitti. çok şükür hepsini tuttum sadece acile giderken o gün bana iğne ilaç verdiler o gün mecbur tutamadım. beslenmeye daha dikkat edicem. uyku da düzene girecek. dün rahat uyudum. son günlerde pek rahat değildim. inşallah geçer, geçmiştir.

çok kafaya takınca insan uyuyamıyor.

Malesef herseyin sonu strese çıkıyor.Kendinizi biraz yorup uyumaya çalışın yada birşeyler ugrasirken film gibi şeylerle yatmaya çalışın.Birseyler ile ugras verin zaman geçirmeye çalışın en kısa zamanda unutursunuz inşallah.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Geçtimi nasıl oldun inşallah görürsün mesajı

aynısı bende de oluyor gece uyuyamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yummyummy Y kullanıcısına yanıt

Ben de son günlerdir bu yüzden uyuyamıyorum yatağa yattığımda çarpıntı gibi eşlik ediyor fenalık gibi içimde disco var sanki. Psikolojik olmadığına kesin bakıyorum artık. Aksine bu hastalık neyse artık psikolojiyi bozan şey olacak. Sizde Son durum nedir?

@Yummyummy

• Yummyummy Y kullanıcısına yanıt

merhaba çok şükür iyiyim. sanırım evde çok kaldık ondan bunaldık ve kafaya taktığımız çok şey vardı. spora gidiyorum düzenli ve sağlıklı besleniyorum. onun haricinde gün içinde hep zencefilli, zerdeçallı, limonlu çay içiyorum. bilmiyorum fayda ediyormu buna :)

Allah şifa versin bu dertten müzdarip olan herkese.

• Konudaki mesajımı görüp özel mesaj atan arkadaş vardı. Bi psikolog ismi verdi çok memnun kalmış videolarından. Mesajı da sildim yanlışlıkla nasıl ulaşabilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.