Şimdi Ara

Anlık donmalar! sorun giderildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorun Şudur, Kasayı temizlemek için bütün parçaları çıkarmıştım sıra sogutucuyu sökmeye geldi macunu fazla sürmüşüz galiba blok la işlemci arasından taşmış neyse biraz sağa sola oynattım çıkmadı bu sefer biraz zorladım çıktı ama işelmci ile berarber hemen pinlere baktım sadece 4 ü yamulmuştu yamulan pinler kenarda oldugu için elimle düzelttim ama bu sefer de anakartın işlemci yuvasına bulaşmıştı yüzeyi güzelce sildim ama 2 3 yuvaya macun bulaşmıştı yani delik ler kapalı idi taktım topladım kasayı çalıştırdım sorunsuz açıldı ama 2 gün sonra günlük kullandığım programlar ara ara donmaya başladı oyunlarda da donmalar takılmalar felan oluyor oyun dediklerim de normal oyunlar öyle crysis 3 far cry 3 gibi oyunlar değil anlamışsınızdır artık ama işin garibi prime95 gibi test programlarında sorun çıkarmıyor %100 yük altına sokuyorum pc reset, mavi ekran vermiyor işin garibi bu tür programlarda sorun çıkarmayan işlemci neden günlük kullanımda olan programlarda donar veya takılır?

yardımı esirgemeyen herkeze teşekkürler.

edit: arka plada çalışan program yüzünden oluyormuş asus gamer osd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBreak4LoveI -- 31 Mart 2013; 16:50:39 >

• yardım edecek kimse yokmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.