Şimdi Ara

Anlayanlardan tavsiye bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum bu konuda çok konu açıldı, biliyorum bıktınız usandınız, ama forumu aradım aradım bir türlü bulamadım istediğim modeli.

Çizim için kullanacağım bilgisayarı, Photoshop, Illustrator gibi programları rahatlıkla çalıştırabilmesi gerekiyor.
    Oyun olarak sadece World Of Warcraft'ı son ayarlarda rahat oynayabilmeliyim.
    Ayrıca pil ömrünün de öyle aşırı kısa (1 saat vb.) olmaması gerekiyor.
    Fiyat sınırı vermeyeceğim şimdilik zira bu saydığım özelliklerde bir notebook'un ne kadar tutacağı hakkında en ufak fikrim yok. Eğer çok uçuk gelirse, aradığım özellikleri kısarım şurdan burdan.

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Acer Timeline X serisi işini görebilir...***
  • Teşekkür ederim, araştıracağım.
    Bir yerlerde Acer'ın dandik olduğunu okumuştum, şimdi bunu almaya karar versem kafama bu takılacak, şu teknoloji dünyası adamı öldürüyor yahu
  • Teşekkürler, bakacağım
  • Başka tavsiyesi olan var mı?

Önerdiğiniz modelin bir de i5 işlemcili olanı var. Onunla arasında ne kadar fark vardır?
  • http://www.vatanbilgisayar.com/dell-5010-g46h45-ins.-5010-core-i5-460m-2.53ghz-4gb-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd5650-bt-cam-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=48704

Linkteki bilgisayar ihtiyaçlarımı karşılar mı? Vatanda indirimdeymiş, hemen alacağım eğer yeterliyse, acil bir cevap bekliyorum.
  • Önerdiğiniz modelin işlemcisi daha iyi sanırım, ekran kartları hakkında en ufak fikrim yok, GT425M ve HD5650'den hangisi daha iyi?
    Ekran kartlarında fark yoksa, LG'nin işlemcisi daha iyi, Dell'in de servis kalitesi. Ayrıca Dell, LG'den yaklaşık 150TL daha pahalı. Fiyatı da göz önüne alarak ama daha çok servis kalitesi ve işlemcileri karşılaştırırsak hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MbX

Önerdiğiniz modelin işlemcisi daha iyi sanırım, ekran kartları hakkında en ufak fikrim yok, GT425M ve HD5650'den hangisi daha iyi?
    Ekran kartlarında fark yoksa, LG'nin işlemcisi daha iyi, Dell'in de servis kalitesi. Ayrıca Dell, LG'den yaklaşık 150TL daha pahalı. Fiyatı da göz önüne alarak ama daha çok servis kalitesi ve işlemcileri karşılaştırırsak hangisini önerirsiniz?

Performans olarak birbirine çok yakın kartlar.Diğerlerine kullanıcıları cevap versin derseniz:
    http://forum.donanimhaber.com/m_44863046/tm.htm

• Verdiğiniz linkteki yorumlar çok yardımcı oldu, LG'nin şu anda indirimde olması muhteşem, LG'de karar kıldım... Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MbX

Verdiğiniz linkteki yorumlar çok yardımcı oldu, LG'nin şu anda indirimde olması muhteşem, LG'de karar kıldım... Teşekkür ederim.

Rica ederim.Yardımcı olabildiysek bize ne mutlu.Eğer alırsanız şimdiden hayırlı olsun.Güle güle kullanın.
  • Öyle bir yardımcı oldunuz ki anlatamam ;) Yarın akşam alacağım hayırlısıyla, tekrar teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.