Şimdi Ara

ANLAYAN BİRİLERİ PAYLAŞTIM TESİSATA BAKABLİRMİ İŞ GÖRÜRMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    YAKIN ZAMANDA ARACIMA SES SİSTEMİMİ KURACAM AŞAĞIYA YAZDIĞIM MALZEMELERLE SİZCE
    GÜZEL VERİM ALACAĞIM DEĞERLERİ UYGUN BİR SİSTEM SİSTEMDEN TAM PERFORMANS VEYA TAM
    OLMASA DA İYİ BİR PERFORMANS ALABİLİRMİYİM NELERE DİKKAT ETMELİYİM BU ŞEKİL İYİ OLUR MU YADA NEYİ DEĞİŞTİRMELİYİM SAOLUN TSK ŞİMDİDEN

Pioneer TS-A6996S 5 Yollu Oval 650 W Hoparlör 2x

PIONEER TS-W311 S4 1400 WATT 400RMS 30 CM OTO SUBWOOFER 1x

JAMESON USA 505 2500 WATT OTO AMFİ 4kanal 1x

Pioneer Mvh - 85ub Oto Teyp Usb Aux Mp3 2016mode 1x

LÜTFEN BİLEN ABİLERİM KARDEŞLERİM BİLGİLERİNİ PAYLAŞSIN...

• alonemyth87 A kullanıcısına yanıt
    Maddiyatin nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abicim ben bunların hepsini 0 almayı düşünüyorum toplam 900lira gibi bi fiyat tutuyo benim bütçem 1000tl tesisat kablolarıda dahil
    fiyatlari nerden aldın bilmiyorum ama ıstanbul dogu bank ta sanki daha uygulan halledebilirsin bir araştır fiyat al derim montaj içinde yardımcı olabilirim
  • ABİ FİYATLARI İNTERNETTEN ALDM SIFIR ÜRÜN ALACAM HEP TEYİP KABLO TESİSATI PANDİZOT FLNDA DAHİL SENCE 2500WAT ANFİ BU TESİSATI TAM PERFORMANS ÇALIŞTIRIRMI BİDE TESİSATI KAÇ PARAYA KURUYOLAR ACABA
    fiyatlar uygundur senin için yeterli olacaktır.tüm montaj mazemelerin mevcutsa montaj işciligi 200 tl hallederiz .anfi girişleri fiş ve lehimlenerek yapılıyor bez bant yanmaz makaron ve kablo bagları kullanarak duzgün bir bir montaj olur.
  • yeriniz nerde abicim bide bu tesisattan tam performans alırmym ben çift bobinli wofer takcam 400rms bu tesisata uygunmu
    PIONEER TS-W311 S4 1400 WATT 400RMS 30 CM oto SUBWOOFER 1x bu bas tek bobin bir bas bu anfi için uygungur fakat çift bobinli bir bas için uygun degil aracınızın markası nedır hacbek bir araçsa bas almanız kolaylaşır sıze tek bobin bir bas yeter bence yerımız ıstanbul beşiktaş ta
    Harun Usta; MUSIC BOX
    0212 236 71 31 0535 722 88 67
    Adres: Fulya deresi sk. Çınar Apt. No: 31/1 beşiktaş-İST.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.