Şimdi Ara

Forwell FLT 4060

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
24.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forwell flt 4060 nasıl arkadaşlar kullananlar varmı

4X100RMS SES ÇIKIŞI
    KÖPRÜLENEBİLEN SES ÇIKIŞLARI
    SAYESİNDE BASS BAĞLANABİLİR

MOSFET SES ÇIKIŞI
    NİKEL KAPLI SES GİRİŞLERİ
    4/2 OHM EMPEDANS

ALÇAK GEÇİŞ FİLTRESİ:40HZ-250HZ
    YÜKSEK GEÇİŞ FİLTRESİ:40HZ- 250hZ
    FREKANS ARALIĞI:10HZ-40KHZ
    >80dB
    EBATLAR(LXWXH)--300X220X50MM

• ben forwell flt 4100 kullanıyorum ovallerde sıkıntı yapmıyor ama bass larda sorun oluyor..ben 150 rms bass yaktım sonra pioneer w309 aldım ama şimdide sub'un orta kısmında ısınma oluyor..jameson markalardan iyidir ama..
  • Burayada yazayım.

Forwell,jameson ve bu marka gibi ürünler alt takım ürünlerdir böyle ürünler hiç bir zaman almayın ve tavsiye etmeyin.
  • bu amfi bi 1 tk 70rms mid ve 1tk 80 rms oval 250 rms sub bağlanırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercan58

bu amfi bi 1 tk 70rms mid ve 1tk 80 rms oval 250 rms sub bağlanırmı

Bağlanmaz bu şekilde bağlamak isterseniz 5 kanallı anfi gerek.
  • Kardeş bu amfiyi zorlamadan kullanırsan , zarar çıkarmaz.

Kicker Comp 12. (150 rms 2 kanal köprülü bağlanacak)

1 takım Pioneer Oval Kolon (40-60 rms arası olursa iyi olur)

Bu derecedeki ürünleri besleyebilir diye umuyorum.
  • Bu anfinin özelliklerinde kanal başına 100 rms yazıyor ama kesinlikle yalan en fazla vereceği rms değeri 70dir.
  • bir süre idareten kullanmıştım, aşırı derecede parazit sorunu var cep telefonundan falan etkileniyor, ses tonu metalik ,çok temiz ses beklemeyin.
    Ayrıca o belirttiği güçler 2ohmdaki değerleri normal 4 ohm kullanımda 50rms bile vermez diye düşünüyorum. Yazan değerlere inanmayın.
    Tek avantajı uygun fiyatlı olması, o fiyat aralığında tercih edilebilir bir model. Mono anfileri hariç herhangi bir bası yakabilecek güçte olabileceklerini aklım almıyor. Bağlantılarda falan bir sorun olmuş olması daha muhtemel gibi
  • Bu anfinin fiyatı 150-190 lira civarı değişiyor ve özelliklerinde 100x4rms yazıyor bir kere saçmalık burada o kadar anfiler var 100x4 rms veriyor fiyatı 500 liradan aşağı değil örneğin jblgto1004 kullanıyorum şu anki piyasası 500 liradan aşağı değil o yüzden böyle markaların ürünlerini hiç bir zaman kullanmayın almışken bir kere alın uzun süre kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamara

Bu anfinin özelliklerinde kanal başına 100 rms yazıyor ama kesinlikle yalan en fazla vereceği rms değeri 70dir.

70 i bile zor verebilir bence , en fazla 50 civarı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentJ

quote:

Orijinalden alıntı: jamara

Bu anfinin özelliklerinde kanal başına 100 rms yazıyor ama kesinlikle yalan en fazla vereceği rms değeri 70dir.

70 i bile zor verebilir bence , en fazla 50 civarı verir.

Bende en fazla dedim ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktugvw

bir süre idareten kullanmıştım, aşırı derecede parazit sorunu var cep telefonundan falan etkileniyor, ses tonu metalik ,çok temiz ses beklemeyin.
    Ayrıca o belirttiği güçler 2ohmdaki değerleri normal 4 ohm kullanımda 50rms bile vermez diye düşünüyorum. Yazan değerlere inanmayın.
    Tek avantajı uygun fiyatlı olması, o fiyat aralığında tercih edilebilir bir model. Mono anfileri hariç herhangi bir bası yakabilecek güçte olabileceklerini aklım almıyor. Bağlantılarda falan bir sorun olmuş olması daha muhtemel gibi

kardeş bende sorun var sanıyordum dün tesisatçıya gittim ve hiç bir sorun olmadığını amfiyi söküp inceledi ve söyledi.yakma mevzusunda ise 300 rms pioneer ı bile yakacağını üzerindeki değerleri hemen hemen verdiğini söyledi..evet çin malı belki kaliteli ses vermez ama güçlü bir amfi olduğu da kesindir..(flt 4100 ün)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaddar_88 -- 22 Nisan 2013; 0:11:05 >

• S.A ARKADAŞLAR BU AMFİ BU BASSI KALDIRIRMI ANFİ KAÇ WATT BİLMİYORUM BASS 1000W
    ANFİ DE 100WX4CH YAZIYOR ACİL LÜTFEN @jillet
    Bu mesaja eklenen görseller:

Forwell FLT 4060 Forwell FLT 4060

• atalaye413 A kullanıcısına yanıt
    Kaldırır kaldırmasınada sesi yukseltince bozulma olur diye dusunuyorum iyi bir anfi degl o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb sayın çok değerli arkadaslarim...herkez anlamaz anfiden mosfetlere ve transistor adetine bakılır anfide be besleme çok önemlidir...o bahsettiginiz anfi o değerleri verecek alt yapıda değil buna emin olun çok ama çok al seviye cihazlardir yani başlangıç seviyesi...şimdilik idare eder sizleri ama ilerde kulağınız sese alistimi fazlasına ihtiyaç duyup hain ayarını acicaksiniz ve sonuç hüsran ilıcak...stereo anfiye bass baglanmaz...buda böyle biline ama bizim insanımız 4 kanallı anfiye bass bağlamayı seviyor hoşuna gidiyor sonrada tesisatcinin yolunu tutuyor...ALLAH SELAMET VERSİN HERKEZE...

• hidden_09 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim başka bir set almayı düşünüyorum iyi bir sisteme benziyor sizce idare eder'mi ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Forwell FLT 4060 Forwell FLT 4060 Forwell FLT 4060

• Bass normalde anfi ve midler kotu fark eden bisey yok forwell ile roadstar arasinda bi fark yok. Benim kullandigim anfide cok kaliteli diyemem ama bunalrdan cok daha iyidir edison ed 604l al en asagi

• Baskan bide kabloyu cadence al

• Alt yapı için 50mm kaynak kablosu al...bırakın markaları arkadaslar hepsi aleminyum o kablolar bizde aldık eskiden hepsini soktum çöpe attım...95mm harbi bakir kaynak kablosu kullanıyorum ve çift akü ile bu tarz yaramaz şeylere paranizi vermeyin sabır edin iyice butcenizi düzeltin ondan sonra kaliteli cihazlar alıp kaliteyi yaşayın anlatabildim mi arkadaslar...

• quote:

Orijinalden alıntı: hidden_09

Alt yapı için 50mm kaynak kablosu al...bırakın markaları arkadaslar hepsi aleminyum o kablolar bizde aldık eskiden hepsini soktum çöpe attım...95mm harbi bakir kaynak kablosu kullanıyorum ve çift akü ile bu tarz yaramaz şeylere paranizi vermeyin sabır edin iyice butcenizi düzeltin ondan sonra kaliteli cihazlar alıp kaliteyi yaşayın anlatabildim mi arkadaslar...

hocam birazda nasıl bi ses aradıgına baglı o konular ucuz yollu bi sistem dusunuyor arkadas bellı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.