Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Anlam veremediğim çok sık ve ani fps düşüşleri

2
Cevap
0
Favori
31
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Anlam veremediğim çok sık ve ani fps düşüşleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    91 Mesaj
    Herkese merhaba,
    birkaç ay önce dh ve farklı yerlerden aldığım parçalarla bütçeme uygun sistem topladım.
    ilk 2 hafta gayet sorunsuz kullanıyordum, sonra ne olduysa sistem oyunlarda ( pubg, rust, cs:go) anlamsız bir şekilde ani fps düşüşleri almaya başladım.
    o kadar sık oluyor ki artık oyun oynamaktan soğudum.
    Sorunumun ne olabileceği hakkında en ufak bir fikri olan varsa lütfen paylaşsın. Şimdiden teşekkür ederim.

Kasmalara örnek olması için bir oyun içi videosu çektim

Link:
    https://www.youtube.com/watch?v=UhQFkR8kS1Y&feature=youtu.be

sistem:
    i3 8100 işlemci
    msi gtx 1050ti e.kartı
    8gb kingston 2400mhz ram
    500gb ssd
    win. 10 pro (lisanslı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KebabMan -- 20 Ocak 2019; 22:52:22 >

|
    |

• Çavuş
    91 Mesaj
    Yok mu fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Pubg de grafik yükselttiysen 8 gb ram yetmez ona fps drop da ramın yeterli gelmemesiyle yaşanır özellikle ama daha önce sorun yoktu demissiniz driverlar vs güncel mi çünkü yazılımsal olarak sorununuz bir driver vs kontrol edin birde oyunu oynarken ctrl alt del yapıp HDD kullanimina bakın siza otomatik Windows update yapıyor olabilir buda pc hem oyuna hem oraya yetişemez onun da ayarlarını istenildiğinde yapınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    STEAM ID: steamcommunity.com/id/-unstoppable~Sistem: Asus Gtx 1070 ROG STRIX OC 8GB GDDR5 ~ Intel Core i5 8400 ~ GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000Mhz RAM ~ GIGABYTE B360M D2V Intel ~James Donkey 480GB SSD ~ Seagate Barracuda 1TB Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk ~ ZALMAN R1 Kasa ~ EVGA 600w WHITE 80 PSU
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.