Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Linuxxer

Bilgisayardan Bluetooth ile bağlıyım. Son seste sağ ve soldan çıt çıt diye ses geliyor. Sorunun çözümü hakkında iblgis olan var mı ?

Bass değilde diğer seslerse, yüksek kaliteli müzik ile dener misin?

Dandik mp3'lerde bendede oluyodu sanki ama spotify ile dinliyorum.

Ama çok nadir şarkılarda o çıt çıtı bende dinliyorum. Genelde kötü şarkılar oluyor :D

İlle'de o müzikleri-sesleri dinliyorsan hocam Dolby Acces var win10 store'da, alıp ekolayzır ayarı v.s yaparsan çözebilirsin.

-Beyler bu arada, hani 2-3 saat müzik dinledikten sonra şu bass'ı açayım diyince ve bass açmaya düğmesine basınca. Bass'ın zaten açık olduğunu fark edersiniz ya...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 27 Şubat 2021; 2:22:15 >

• N20 kullanıcısına yanıt

Flac dinliyorum hocam başka kulaklığımda yok bu sorun. Çok ilginç.. Bluetooth driverini da güncelledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linuxxer

Flac dinliyorum hocam başka kulaklığımda yok bu sorun. Çok ilginç.. Bluetooth driverini da güncelledim

dosya veya link atarsan test edeyim,

hangi cihazdan dinliyorsun

• arkadaşlar q10 kulaklığım yeni laptopuma bağlanmıyor bir türlü. diğer kulaklık ve hoparlörler sorunsuz bağlanırken q10'la bağlantı bir türlü kurulamıyor.

kulaklığı resetledim, bilgisayarda farklı tarihlerde yayınlanan birçok driver denedim yine düzelmedi.

çözümü bilen var mı acaba ?

• Merhaba arkadaşlar, bu kulaklığı aldım çok memnun kaldım. Tek sıkıntısı biraz dengesiz bası fazla gibi geldi. İnternette işte bu kulaklık için equalizer ayarları ile çok güzel oldu tarzı yorumlar görüyorum. Bu kulaklık için böyle dengeli diyebileceğimiz bir equalizer ayarınız var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kangal Alır -- 27 Şubat 2021; 21:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

dosya veya link atarsan test edeyim,

hangi cihazdan dinliyorsun

Alıntıları Göster

Birazdan bilgisayara geçince atarım hocam özelden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linuxxer -- 27 Şubat 2021; 23:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

arkadaşlar q10 kulaklığım yeni laptopuma bağlanmıyor bir türlü. diğer kulaklık ve hoparlörler sorunsuz bağlanırken q10'la bağlantı bir türlü kurulamıyor.

kulaklığı resetledim, bilgisayarda farklı tarihlerde yayınlanan birçok driver denedim yine düzelmedi.

çözümü bilen var mı acaba ?

Bilgisayardan ağ ayarlarını sıfırlama vs denediniz mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: N20

Bilgisayardan ağ ayarlarını sıfırlama vs denediniz mi hocam

Alıntıları Göster

şimdi denedim hocam malesef o da çözüm olmadı..

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt

Dostum eski mesajlara da baktım da sen de ne çekmişsin bu kulaklıktan be

• quote:

Orijinalden alıntı: Kangal Alır

Dostum eski mesajlara da baktım da sen de ne çekmişsin bu kulaklıktan be

hocam sorma ya başta arızalı geldi sonra 2 kere git-gel yaptı garantiye falan.

tam düzeldi dedim kullanıyordum. sesi falan iyi güzel, sıkıntı yok derken şimdi de bağlantı problemi çıktı.

satıp başka birşey alacağım artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

hocam sorma ya başta arızalı geldi sonra 2 kere git-gel yaptı garantiye falan.

tam düzeldi dedim kullanıyordum. sesi falan iyi güzel, sıkıntı yok derken şimdi de bağlantı problemi çıktı.

satıp başka birşey alacağım artık..

Alıntıları Göster

Şans galiba hocam bu geçmiş olsun

• BoSsOfDMaX kullanıcısına yanıt

youtube da kulaklık deneyenler heralde birisi de donanimhaberdi... q10 q30 dan cok cok öte demişti ses müzik vb hoparlör kalitesinde.. q30 cok geride demisti sadece malzeme kalitesi daha şık demişti. sizin yorum tam tersi. hatta o kadar emindiki inceleyen 100kere sorsalar 100unde de q10 derim demişti.. q30 a gecmissiniz artık siz hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: USLUDUR_

Kulaklık için kullanan arkadaşlara bir önerim var.

Aranızda Spotify kullanan var ise Spotify yerine TİDAL kullanabilir. Tidal RTÜK tarafindan yasaklanmıştı ama geri kaldırıldı engeli. Tavsiye etme nedenim ise Spotify da ses stereo geliyor tidal da ise müzikleri hi-fi teknolojisinde dinleyebiliyorsunuz. Bı miktar temizlik açısından fark ediyor.
    Ayrıca tidal 6 aylık ücretsiz hediyesi vardı o sayede üyelik aldım.
    Devam ediyor ise değerlendirebilir siniz.

30 gün ücretsiz sonrasında 19-39 gibi diyor hi fi 39 lira dedi.. söyle 3-5 ay ücretsiz olsa da üyeligi başlatsam ben de =)

• semy_logy kullanıcısına yanıt
    Şuan ücretsiz hocam 6 ay. Sıcak fırsatlara göz atın bulursunuz konuyu.
  • @semy_logy Sizin dediğiniz q20

• quote:

Orijinalden alıntı: BoSsOfDMaX

@semy_logy Sizin dediğiniz q20

haklısınız benim hatam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: USLUDUR_

Şuan ücretsiz hocam 6 ay. Sıcak fırsatlara göz atın bulursunuz konuyu.

cok teşekkürler 6aylık premium oldu.

kalan süremi yazan yeri göremedim ama tarihi bi kenara not ederim artık. bi de premium üyelikten daha iyisi vardı sanki?? su hi res music mi neydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semy_logy -- 2 Mart 2021; 18:25:40 >
  • Kablolu kullanımda ses açma kapama ve durdurma tuşları çalışıyor mu? Bir de pc'de kablolu kullanımda ses seviyesi kablosuza göre nasıl?

• Q10 u denemedim ama geçenlerde vortex i bimde 219₺ ye bulunca satın aldım. Cihazın doğal sesi hoşuma gitti, fakat bas yok gibi birşey. 10 dk kadar test edip iade ettim. Aslında diğer frekansları gölgeleyen bası hiç sevmem ama vortex de de bas eksikliği çok fazla hissediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: the-punisher

Kablolu kullanımda ses açma kapama ve durdurma tuşları çalışıyor mu? Bir de pc'de kablolu kullanımda ses seviyesi kablosuza göre nasıl?

Bilgisayar için yazıyorum

Kablo ile tuşlar çalışmaz

Ses yüksekliği kabloda daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 7 Mart 2021; 11:57:26 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.