Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende siyah-gri olan vardı, cep telefonu ile ofiste denedigimde cok fazla kesinti yasadım, evde telefonla denedigimde düzeldi bayagi ama asıl amacım olan tv baglantisinda da kesilmeler yasayinca kulakliktan soguyup iade ettim. Ama aklim bu kulaklikta kaldi. Fiyat segmentinde rakipsiz bir kulaklik, bir daha şans vermeyi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dip ses veya cızırtı yaşayan arkadaşlar varsa iade etsin derim ben alldım 3-4 gün dayanamadım iade ettim . hepsiburada dan aldıgım için mi yoksa başka nedenden mi bilmiyorum ama 2 gün içinde onaylandı parayıda ptesi yatıracaklar sistemde de görünüyor eğer hepsiburadandan aldıysanız ve dipses ten canınızı sıkıyorsa gidin iade edin

• Arkadaşlar konuyu baştan sonra taradım ama net bir cevap bulamadım. Bu kulaklığın gri-siyah modelini almayı düşünüyorum. Benim için bilgisayardan teams, skype vs üzerinden mikrofon ve ses olarak çift yönlü kullanım önemli.

Hali hazırda kullandığım bluetooth kulaklığımda(Spigen Legato arc) windows 10 da sağ alt köşede ses kısmında iki seçenek çıkıyor headpones ve headset.(Hands-Free AG Audio) Bunlardan headset seçeneğini seçersem kalite düşse de çift yönlü kullanabiliyorum. Anker için de aynısı geçerli mi? Bu şekilde kullanan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthsev -- 14 Nisan 2021; 22:40:18 >
  • Bilgi için teşekkürler.. Dip ses için bazı yorumlarda burn in süresinden sonra kayboluyor veya çok azalıyor demişlerdi. Sizin de öyle olur ins daha yeni kullanmaya başlamışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Doğrudur evet o zamanki düşüncem öyle ve yine öyle

Bunlar benin görüşüm, uzman değilim tecrübemi yazdım sadece.

Yorumum özetini zaten yukarda çıkarttım.

Anker kullanmamış birisi taotronics beğenir.

Anker tadını alan da taotronics i zor beğenir.

Film için ikisi de uygun

Müzik kulağa göre değişir

PC de dinlersen ayarlar ile her türlü beğenirsin.

Telefonda standarttır dosya kalitesi yüksek müzikler tad verir.

ANKERDE Kİ DİPSES OLAYI ADAMI KANSER EDER

• Mazzini M kullanıcısına yanıt

Dostu bunu genel kullanım için nasıl yapabilirim? Yani sadece müzik çalar için değilde spotify ve intsagram içinde normal kullanım için nasıl yapabilirim acaba?

• Kulaklık içine yerleşik bir ekolayzır uygulaması olmadığı için kullandığınız her uygulamadan farklı ses veya bass şiddeti alırsınız tabiki her zaman farklı olmayabilir ama genel olarak kullandığınız uygulama ya da cihaz kulaklığa ne kadar ses verirse onu duyuyoruz istediğiniz gibi bütün uygulamalar için tek tip ses almanın yolu yok sanırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuyu okuyan kulaklığı yeni alacak arkadaşlara yardımcı olmak için yazayım. Kulaklığı bir kaç gün önce aldım. Buradan da sormuştum windows pc lerde teams, skype, steam, discord vs uygulamalar ile çift yönlü (ses ve mikrofon) olarak kullanabiliyor muyum diye. Kullanılabiliyor cevabı gelince sipariş verdim ama maalesef hayal kırıklığına uğradım.

Bilgisayar ile eşleştirince ses ayarlarında hesadpones ve headset iki seçenek de görünüyor. Çift yönlü kullanım için headset seçmeniz gerekiyor. Bu seçeneği seçip kullanmaya başladığımda örnek olarak steam veya teams uygulamasında bir kaç dk sorunsuz çift yönlü kullanım yapabiliyorum ama sonra birden ses kesiliyor. Kulaklığın bluetooth bağlantısını kesip yeniden bağlamadan tekrar ses gelmiyor maalesef.

Bu sorun kesinlikle bu kulaklık ile alakalı. Çünkü elimde spigen legato arc bir bluetooh kulaklık daha var onda hiç bir sorun yaşamıyorum. Alacak olanlar varsa bu yönde bir kullanım beklentiniz olmasın.

Arama ile buraya ulaşılabilsin diye anahtar kelimeleri de yazayım..

windows, windows 10, windows mikrofon sorunu, mikrofon, ses gelmiyor, mikrofondan ses gelmiyor

• Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık

1 sene kullandım bataryası uzun ömürlü olması avantaj ancak bunun dezavantajı da çok ağır ve kafamı sıkıp terletiyor. pedler de dikişli değil yapıştırma olduğu için açıldı iki taraf da. Hepsiburada'dan almıştım garantiye yolladım kargoyla. bekliyoruz bakalım... aksiyon bekleniyor diyor 10 iş günü oldu...

• Hakkinen35 H kullanıcısına yanıt

Kulaklığın performansında en ufak kötüleşme yok memnundum sesinden,

Ama Aynı durum bugun bende de oldu.

kasım 2019 da almıştım

Servise hepsi burada üzerinden mi yolladın?

Servise gönderince kulaklıksız kalacağız Akşamları film izlerken iyi oluyordu.

Pandemi de var 1 aydan önce haber almak zor gibi.

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bu mesaj silindi.
    hocam 70 dolar gördüğünüz neresi ise orda accountunuzla gitiş yapmamışsınızdır. random fiyatı gösteriyordur.

normal tr hesabınıza gitiş yapın.
    dedim ya anker Türkiye, aliexpresski official anker magazasını,,, anker globale şikayet etti büyğk ihtimal,, ve fiyatı birden 70den 100e çekti alideki magaza.

ama bu arada 28 mayısta 69 dolara düşecek görünüyor evet.

kuponla 65 dolar alsak, 550 tl, şansa 50 gümrük gelse 600tl

iyi fiyat. sahibinden de açılmış kutuyu bile en düşük 700e satıyorlar. ( kullanmadım vs ayağı yapıyolar ama yedek pad olmadıgı sürece benim için çöp kutusu açılmış ürün.)

bu arada q35 çıkıyor bilginiz olsun.
    Bende q10 var, çok memnunum.

windows & bluetooth rezaleti nedeniyle q10u PCde kullanırken 3 veriyi aynı anda kullanmıyorsunuz. hiç bir incelemede bunu söylemeleri garip. tüm bluetooth kulaklar pc de böyle!! 3 veri nedir = stereo ses; yani, sağ sol ve mic.
    sadece 2 kanal kullanabiliyorsunuz, ya berbat mono oyun sesi + arkadaşlarla oyunda chat.

veya güzrl ses sterro ama mic. yok.
    ve tüm bluetooth bu kulaklarda 3,5mm jack kablolu baglantıya mic. eklenmemişler! 3pinli jacl koyup içerden de mic'a bi baglantımkoysan olacak! illa gamer kulaklık satacaklar PC için.

Bluetooth & Windows gerzekliği yüzünden meğer oyuncu kulaklıkları ayrı bir dongle ile sorunu çözüyormuş...

uzun uzun yazdım çünkü bunu daha önce hiçbir incelemede vs görmedim. q30un sesi şöle böyle derken yanında söylesenize kardeşim pcde bunu pyun+chatte kullanamazsınız diye.

neyse ben az önce sipairilimi geçtim, xxx modelini kampanya ile sipariş ettim,ve tüm sorunlardan kurtulacağım inş 😁
    haftaya yazarım, buraya ne yazdıysam emip bitiyorlar stoğu, kargoya p. tesi verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 14 Mayıs 2021; 18:14:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fthsev

Konuyu okuyan kulaklığı yeni alacak arkadaşlara yardımcı olmak için yazayım. Kulaklığı bir kaç gün önce aldım. Buradan da sormuştum windows pc lerde teams, skype, steam, discord vs uygulamalar ile çift yönlü (ses ve mikrofon) olarak kullanabiliyor muyum diye. Kullanılabiliyor cevabı gelince sipariş verdim ama maalesef hayal kırıklığına uğradım.

Bilgisayar ile eşleştirince ses ayarlarında hesadpones ve headset iki seçenek de görünüyor. Çift yönlü kullanım için headset seçmeniz gerekiyor. Bu seçeneği seçip kullanmaya başladığımda örnek olarak steam veya teams uygulamasında bir kaç dk sorunsuz çift yönlü kullanım yapabiliyorum ama sonra birden ses kesiliyor. Kulaklığın bluetooth bağlantısını kesip yeniden bağlamadan tekrar ses gelmiyor maalesef.

Bu sorun kesinlikle bu kulaklık ile alakalı. Çünkü elimde spigen legato arc bir bluetooh kulaklık daha var onda hiç bir sorun yaşamıyorum. Alacak olanlar varsa bu yönde bir kullanım beklentiniz olmasın.

Arama ile buraya ulaşılabilsin diye anahtar kelimeleri de yazayım..

windows, windows 10, windows mikrofon sorunu, mikrofon, ses gelmiyor, mikrofondan ses gelmiyor

hocam 3 aydır çeşitli yerlerden bu durumu yazdım yırtındım ya, denk gelmemişsiniz.

sorun q10da veya q30da degil
    tüm bluetooth kulaklards böyle.

sorun windows ve bluetooth arasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUEST-078296

Bu mesaj silindi.
    hocam neye göre kullanılıyor dediniz?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.