Şimdi Ara

Ankastre tavsiyeleri - Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
5
Favori
29.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güzel günlerde oturun
  • Khenzur K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Pahalı olmayan kaliteside fena olmayan bir set arayışı içindeyim tavsiyesi olan var mıdır? Fiyat olarak ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 12 Eylül 2020; 19:12:18 >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Konuda konuştuğumuz ürünler fiyatlı geldiyse Simfer e yönelebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Pahalı olmayan kaliteside fena olmayan bir set arayışı içindeyim tavsiyesi olan var mıdır? Fiyat olarak ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur
    https://www.hepsiburada.com/simfer-80-lt-xxl-siyah-ankastre-set-7381-8-fonksiyonlu-ve-turbo-fanli-firin-3650-siyah-cam-ankastre-ocak-8611-touch-kontrol-led-lambali-davlumbaz-p-HBV00000UMYHW?magaza=Hepsiburada

Hocam büyük ihtimal bu seti alacağım, sizinle de paylaşmak istedim. Diğer renkleri de 2990 TL.
    Sadece fırın+ocak almak isterseniz 2300tl fiyatla aktifexpress sitesinde satışta.

• serichelli kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bakacağım. Ben de bu sıralar yoğunum pek vaktim olmadı araştırmaya kusura bakmayın
  • Bence biraz daha koyup silverline alin
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

Bence biraz daha koyup silverline alin
    Önerebileceğiniz bir set yada ocak+fırın var mı hocam? Ayrıca simferden artısı nedir bu markanın?
    Ben biraz daha çıkabilsem Beko/Arçelik alacaktım ama bu biraz dahaların sonu yok 🙂
  • quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

Önerebileceğiniz bir set yada ocak+fırın var mı hocam? Ayrıca simferden artısı nedir bu markanın?
    Ben biraz daha çıkabilsem Beko/Arçelik alacaktım ama bu biraz dahaların sonu yok 🙂

Alıntıları Göster
    En üst takımını aldım 2 ay filan oldu
    3.500gibi bı rakamdi
    5yil da garantisi var ve aletler güzel
    Simfere o paralar verilmez
    2000liraya alacaksanız seti Simfer alın
    Ama 3500a doğru geliyorsa foyat. Simfer değmez
  • Arkadaşlar merhaba evimize ankastre set almayı düşünüyoruz Hepsiburada üzerinden Hoover ürünler hoşumuza gitmisti fakat davlumbaz enerji sınıfı e bunun yanında sitedeki görseller ile hooverin kendi sitesi üzerindeki ürünlerin numaraları birbirini tutmuyor. Sonradan sonraya Hoover içime sinmedi fiyat olarak 2700-3300 lira arasında fiyatları var fakat bütçeyi 4e kadar zorlayabilirim. Şu seti alırsan gerçekten memnun kalırsın diyeceğiniz bir set var mı ?
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    4 bin tl seviyeleri için Arçelik Beko grubu bakabilirsiniz
  • Kanalımda

https://www.youtube.com/channel/UC9RDWfMFAFlF0pQX1HTjomA

Electrolux kurutmalı çamaşır makinesi ve robot süpürge testlerini bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Arkadaşlar merhaba evimize ankastre set almayı düşünüyoruz Hepsiburada üzerinden Hoover ürünler hoşumuza gitmisti fakat davlumbaz enerji sınıfı e bunun yanında sitedeki görseller ile hooverin kendi sitesi üzerindeki ürünlerin numaraları birbirini tutmuyor. Sonradan sonraya Hoover içime sinmedi fiyat olarak 2700-3300 lira arasında fiyatları var fakat bütçeyi 4e kadar zorlayabilirim. Şu seti alırsan gerçekten memnun kalırsın diyeceğiniz bir set var mı ?

Benzer soruyu bende sordum ve sonuçta arçelik aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Arkadaşlar merhaba evimize ankastre set almayı düşünüyoruz Hepsiburada üzerinden Hoover ürünler hoşumuza gitmisti fakat davlumbaz enerji sınıfı e bunun yanında sitedeki görseller ile hooverin kendi sitesi üzerindeki ürünlerin numaraları birbirini tutmuyor. Sonradan sonraya Hoover içime sinmedi fiyat olarak 2700-3300 lira arasında fiyatları var fakat bütçeyi 4e kadar zorlayabilirim. Şu seti alırsan gerçekten memnun kalırsın diyeceğiniz bir set var mı ?

Silverline aldım memnunum.

5 yıl da garantisi var mış gibi

• Merhabalar , sadece davlumbaz alacağım amerikan mutfak evim ve yemek kokusu her yerde maalesef, şuan kullandığımız ürün Cook sesli, aklımda kügerr marka vardı yorumlarda eksileri de var. Piramit tip çok güçlü çekimi olan ve az sesli
    çalışan bir davlumbaz önerinizz var mıdır 60cm
  • ranflu R kullanıcısına yanıt

Teka yı önerebilirim. Benim aldığım model ses açısından çok sessiz olmasa da çekim gücü oldukça iyi... Kügerr de düşük seviyelerde sessiz zaten, üst seviyelerde diğer standart ürünlerden farkı kalmıyor.

• Çok teşekkür ederim cevabınız için yanlız cevabı görene kadar kügerr aldik bakalım kurulsun ins fark yaratir
  • aa.aslan A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kullandığınız süre boyunca memnun kaldınız mı ? Ürün modelleri nedir?
  • Khenzur K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Arçelik için önerebileceğiniz model var mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.