Şimdi Ara

Ankastre Set Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Valideye ankastre set alacağım. Zanussi'nin yorumları iyi gibi. Önerir misiniz? Veya önerebileceğiniz f/p oranı iyi marka/model var mıdır?

• zanussinye baktım ama fırını küçük gibi geldi. profilo veya siemens düşünüyorum ben de.
  • Teşekkürler arkadaşlar.

Biraz daha araştırmaya devam edeyim, seçenekleri baya azalttım gibi
  • Ferre cam ankastre de alabilirsin bence fiyatda 1100 tl civari. siyah cam ocak turbo 61 lt firin ama davlumbazi pramit degil. Dayim enistem herkes kullaniyor. Turkiyenin heryerinde yetkili servisi var. Aklinin bi kosesinde bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remo55

Ferre cam ankastre de alabilirsin bence fiyatda 1100 tl civari. siyah cam ocak turbo 61 lt firin ama davlumbazi pramit degil. Dayim enistem herkes kullaniyor. Turkiyenin heryerinde yetkili servisi var. Aklinin bi kosesinde bulunsun

Candy aldım hocam, f/p'si iyi olan bir ürün dediler. hepsiburada.com da da epey olumlu yorum var

• Hayirli olsun model ve fiyat verebilirmisiniz bide kullanabildiyseniz sizin yorumlariniz nasil ?

• Hayirli olsun..Olumlu olumsuz yorumlarını bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Helboy1

merhaba;

samsung markası almak istiyorum sizce nasıl
    http://www.platil.com.tr/Ankastre-Urunler,LA_216-2.html#labels=216-2
    buraya baktım fiyatlarıda iyi

ben hoover/candy aldım hocam hepsiburada.com'dan, 1000/200 çek ile 1099 TL'ye geldi.

Yorumlar da gayet iyi, ilk izlenim de iyi gibi hocam.

Sizin verdiğiniz linkteki Samsung ocakların sadece kendisi 1300-1400 civarı.
  • quote:

merhaba;

Siz forumdakikeri salak, kendinizi de akıllı mı sanıyorsunuz?
    Bütün başlıklara sanki bir ürün arıyan müşteri gibi sitenizin linkini vererek, şu ürünü arıyorum sizce nasıl, diye sorup, ardından da linkini verdiğiniz malın ne kadar iyi, ne kadar kaliteli olduğunu yazıp durmuşsunuz. Burada, beyaz eşya bölümünde, tv bölümünde.
    Ayıp ayıp. Eskiden esnafta ahlak vardı, dürüstlük vardı.
    Artık vazgeçin şu sahibi olduğunuz ya da çalıştığınız, adı sanı belli olmayan sitenizin reklamını yapmaktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

merhaba;

Siz forumdakikeri salak, kendinizi de akıllı mı sanıyorsunuz?
    Bütün başlıklara sanki bir ürün arıyan müşteri gibi sitenizin linkini vererek, şu ürünü arıyorum sizce nasıl, diye sorup, ardından da linkini verdiğiniz malın ne kadar iyi, ne kadar kaliteli olduğunu yazıp durmuşsunuz. Burada, beyaz eşya bölümünde, tv bölümünde.
    Ayıp ayıp. Eskiden esnafta ahlak vardı, dürüstlük vardı.
    Artık vazgeçin şu sahibi olduğunuz ya da çalıştığınız, adı sanı belli olmayan sitenizin reklamını yapmaktan.

Kesinlikle katılıyorum hocam, ben zaten böyle birisi olduğunu anlayarak onun anlayacağı dilden konuştum bir önceki mesajımda ;)

Pahalı tabi, o kadar fark verip Samsung almaya değer mi @Helboy1 , komik olma daha fazla

• Helboy1 H kullanıcısına yanıt
    hocam daha fazla komik olma ve mesajlarını sil, yoksa şikayet edeceğim, hem milletin bilgilenmesi gereken forum kısmında ticaret yapıyorsun hem de insanların aklı ile dalga geçiyorsun
  • geçmişte yaptığım laptop alışverişinden dolayı bimeks den hediye çekim var, bu çeki kullanmak üzere bimeks de satılan zanussi ürünlerine bakıyorum. bu ürünler iyi ürünler mi, fırın 72lt diyor.

ocak:
    http://www.akakce.com/ocak/en-ucuz-zanussi-zgo62414ba-fiyati,1162065.html

fırın:
    http://www.bimeks.com.tr/urun/141778/zanussi-zob35712bk-ankastre-firin.aspx

• Arkadaşlar ankastre fırın almayı düşünüyorum şu 3 model arasında kaldım. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Sizce bu modellerden hangisini almalıyım? Veya önereceğiniz başka model ve marka varmıdır?

1- ZANUSSI ZOB35712BK ANKASTRE MULTİFONKSİYONEL TURBO FIRIN
    2- Bosch HBN331S2T Siyah Paslanmaz Ankastre Fırın
    3-Siemens HB331S2T Ankastre Fırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slow_summer -- 26 Ekim 2015; 10:33:17 >
  • Merhabalar,
    Butcem en fazla 1500 TL olup Beyaz renkli bir ankastre set almak istiyorum. Aşağıdaki linkten bir filtreleme yaptım.
    Ferre,simfer ve termikel ilgili ürünleri çıktı.
    İçlerinden bana onerebilecegiz bir model var mi?

http://www.hepsiburada.com/ankastre-setler-c-234329?filtre=[{%22id%22:%22120490_pl%22,%22values%22:[%22beyaz%22]},
    {%22id%22:%22actual_price%22,%22values%22:[%221000.0%3Cactual_price%3C1500.0%22]}]

Simdiden ilginiz için tesekkur ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slow_summer

Arkadaşlar ankastre fırın almayı düşünüyorum şu 3 model arasında kaldım. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Sizce bu modellerden hangisini almalıyım? Veya önereceğiniz başka model ve marka varmıdır?

1- ZANUSSI ZOB35712BK ANKASTRE MULTİFONKSİYONEL TURBO FIRIN
    2- Bosch HBN331S2T Siyah Paslanmaz Ankastre Fırın
    3-Siemens HB331S2T Ankastre Fırın

forumda bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa cevap verirlerse sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.