Şimdi Ara

Ankaralı PC Severler Okusun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün arkadaşlarla gezerken şu Armadanın arka giriş tarafında mesa hastanesinin biraz yanında açılan ve hep duyduğumuz teknoramaya bir gidelim dedik..İçeri bir girdik umduğumuzdan çok daha büyük. Yalnız en önemlisi salt oem mantığından kurtulmuş bir yer. İlk gözüme çarpan markalar: Abit,Tagan,Enermax,Silverstone,Hiper,Zalman,Coolermaster,Revoltec vb.. gibi overclock ve modifiye ürünlerinin yanısıra bu ürünlerin açık halleri, bir tane titan su soğutmalı hiper psu lu sistem, 6800 gt ekran kartlarının açık halleri ve test platformları, üst katta cafe oturup dergi vs zımbırtı bakabiliyorsunuz ve her tür anakart işlemci hdd vs. var. Galiba peşin fiyatınada 12 taksit var. Çalışanlar biraz acemi olsada aralarında 1-2 tane overclock meraklısı bilgili elemanlarda var.. Yazım KESİNLİKLE REKLAM AMAÇLI Şaka bir yana ankaranın bence böyle bir yere ihtiyacı vardı alan çok büyük..Gidin en azından gezin bakın hep web den incelediğimiz enermaxlar taganlar gani gani orda açıp inceliyorsunuz herşey açıkta Bir bakın derim ben saygılar

• Ben de geçenlerde tesadüf eseri arabayla geçerken gördüm, dumur oldum baya büyükce biyer. Gidip görmekte fayda var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lejyonerome

Dün arkadaşlarla gezerken şu Armadanın arka giriş tarafında mesa hastanesinin biraz yanında açılan ve hep duyduğumuz teknoramaya bir gidelim dedik..İçeri bir girdik umduğumuzdan çok daha büyük. Yalnız en önemlisi salt oem mantığından kurtulmuş bir yer. İlk gözüme çarpan markalar: Abit,Tagan,Enermax,Silverstone,Hiper,Zalman,Coolermaster,Revoltec vb.. gibi overclock ve modifiye ürünlerinin yanısıra bu ürünlerin açık halleri, bir tane titan su soğutmalı hiper psu lu sistem, 6800 gt ekran kartlarının açık halleri ve test platformları, üst katta cafe oturup dergi vs zımbırtı bakabiliyorsunuz ve her tür anakart işlemci hdd vs. var. Galiba peşin fiyatınada 12 taksit var. Çalışanlar biraz acemi olsada aralarında 1-2 tane overclock meraklısı bilgili elemanlarda var.. Yazım KESİNLİKLE REKLAM AMAÇLI Şaka bir yana ankaranın bence böyle bir yere ihtiyacı vardı alan çok büyük..Gidin en azından gezin bakın hep web den incelediğimiz enermaxlar taganlar gani gani orda açıp inceliyorsunuz herşey açıkta Bir bakın derim ben saygılar

senelerdir orada alışveriş yapanlar var sen demekki yeni gormüşşün o da senin bilgisizliğin ve etrafa ilgisizliğin

• Evet oem parça olarak zengin fakat sattıkları fiyattan memnun değilim ben. Bulunamıyan ya da yeni bir şeyler yok ve buna rağmen pahalı. Aynı parçaları başka yerden daha ucuza alabiliyorken...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.