Şimdi Ara

Ankarada LPG dönüşüm için önerebileceğiniz yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2004 skoda fabia 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum ankarada daha once lpg taktıran ve memnun olanlardan öneri bekliyorum,şimdiden herkese teşekkürler

• Bence önce markayı araştır seç sonra servis olayına bak
  • Geçen hafta aracıma Yaldızlar otogazda dönüşüm yaptırdım. Şu an için çok memnunum. Herkes tavsiye ediyor. Sadece Brc'nin montajı yapılıyor. Hiç pişman olmazsın..
  • peki dostum aracın marka modeline ne?birde ne kadara taktırdın benim kafamdada su an brc ve lovato var
  • benim önerim voltran, atiker, mimgas, yerli ve kaliteli ürünler iyibir montaj atölyesinde uygulama yapıldıgı taktirde sorunsuz ürünlerdir.italyan kitler bence ikinci planda olmalı ama illada italyan isterim dersenniz
    star gas favorim ve digerleri hepsi iyidir sorun yaşamazsın yanlız iyibir montajcı iş ustada biter çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: seal707

Merhabalar
    2004 skoda fabia 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum ankarada daha once lpg taktıran ve memnun olanlardan öneri bekliyorum,şimdiden herkese teşekkürler

uludağ motorlu araçlar ı tavsiye ederim. hem bosch car servisi hem de skoda özel servisi.
  • tesekkur ederim dostlar beim kafamda brc ve lovato vardı simdi tartarinide mantıklı geldi,daha once skoda fabia'ya lpg taktırmıs olanlar varmı?ban onerebilecekleri marka ve yer varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.