Şimdi Ara

Ankarada Konut Fırsatları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
11
Favori
20.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gültepe toki (eski çinçin)
    Gülseren toki
    Karacaören toki deki evler hakkındaki düşünceleriniz nedir ? Karacaören deki evlerin kalitesi daha mı düşük , fiyatları daha uygun ?

Teşekkürler
  • hocam gültepe merkezi ama muhit sorunu ne olacak bilmiyorum,gülseren ve karacaören hakkında fikrim yok pek,ben bunlara kıyasla yapracık toki ya da yaşamkentte 2+1 residans almak hakkındaki görüşünüzü alabilir miyim?
  • Güncelll
  • Arkadaşlar çakırlar turgut özalda tavsiye edebileceğiniz site var mıdır ?
  • güncel
  • 250.000'e kadar ev arıyoruz 1 ay sonraya falan (nakit)
    3+1 / 4+1 . (bağlıca,eryaman,batıkent tercihen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 18 Ocak 2017; 18:31:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkypunky

Eryaman göksu park civarında her yer site ayarında inşaat projesi dolu. Bir gelin arkadaşlar bu taraflara. Zirve betonun yaptığı zirve projesi var. İki yıl sonra teslim. Onun dışında da temelden girmek istiyorsanız daha gidemedim ama çok inşaat görüyorum.

Daha önce yerleşimin olmaması ve sadece gerçek site tarzı prpjelerin yapıldığı bir yer olmasından ve eryaman gibi oturmuş bir semt olmasından ötürü şiddetle bu taraflara bakmanızı tavsiye ederim.

Eğer hemen alıp oturayım diyorsanız kaşmir göl evleri var. Bir de yanına renderlarına internetten arayıp bulabileceğini avm + konut projesi yapılacak. Bir gelin ama emlakçıları değil projeleri dolaşın.

temelden projeye girmek enayilik
  • Arkadaşlar Ankara'da Emlak GYO'nun yapmış olduğu gibi 5 yıl 0 faiz ya da 20 yıl vadeli kampanyası kapsamında ya da buna yakın 0 faizli bildiğiniz kampanyalar var ise, burada yer verirseniz çok iyi olur. Emlak GYO kampanyasında Ankara'daki evlerin fiyatları bir hayli yüksek. Daha cazip olanlar vardır mutlaka diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbaydin

Arkadaşlar Ankara'da Emlak GYO'nun yapmış olduğu gibi 5 yıl 0 faiz ya da 20 yıl vadeli kampanyası kapsamında ya da buna yakın 0 faizli bildiğiniz kampanyalar var ise, burada yer verirseniz çok iyi olur. Emlak GYO kampanyasında Ankara'daki evlerin fiyatları bir hayli yüksek. Daha cazip olanlar vardır mutlaka diye düşünüyorum.

350.000 ne 4+1 daire veriyor mu (20 yıl vade yapsın)

Aidat en fazla 100 - 150 tl olmak koşuluyla

---------------------------------------------------

Diyelim ki 350.000 tl 4+1 daire verdiler aidat 400 tl ise yine bu parayı vermem

----------------------------------------------------

4+1 daireye 850.000 - 1.000.000 tl para verip 300-500 tl aidat vermek enayilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 26 Şubat 2017; 6:1:19 >
  • Merhaba,
    Bağlıca semtini düşünün derim. Sürekli gelişen ve değişen özelliğini hala devam ettiriyor. Özellikle çevre yoluna bağlantı kavşağı, planlanan Ankara Üniversite Hastanesi ve Etimesgut Zırhlı Birlikler arazisi içinden geçecek olan ve çalışmaları hızla devam eden Mevlana Bulvarı bağlantı yolu ile bir seneye kalmaz yine yatırıcımlarını iki kata yakın sevindirecek bir yer. Çok iyi projeler var https://baglicaburada.com platformundan bu projelerin yerlerine bakıp incelemek mümkün.
  • Ankara'da ciddi alıcı arkadaşlara konut konusunda yardımcı olabilirim.
  • Varsa Eryaman da 240*kira, buyursun. Peşin 1 günde iş biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lars ulrıch

Ankara'da ciddi alıcı arkadaşlara konut konusunda yardımcı olabilirim.

şu konutları görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lars ulrıch

http://www.kwturkiye.com/#!/listings?transactionType=1&resCom=1&filter=1026&currency=TRY&lan=tr-TR&macroProvince=3a2afd77-5e0b-e611-80c9-000d3a12a9c9&province=29aba473-4f0b-e611-80c9-000d3a12a9c9
    Burdan bakabilirsiniz

aradığım kriterler

Salon :30 m2
    Mutfak : 25 m2
    Oda1 : 25 m2
    Oda2 : 15 m2
    Oda3 : 15 m2
    Oda4 : 15 m2
    Balkon 1 : 15m2
    Balkon 2 : 10m2
    Hol : 5m2
    Antre : 10m2
    Banyo 1 : 5m2
    Banyo 2 : 3m2
    Kiler :2 m2
    -----------------------
    Toplam : 175 m2

* Vitrifiye armatür Vitra - Arteme - Grohe
    * Duvar kağıdı olmayacak
    * Bina Merkezi Yoğuşmalı Yer Tipi Kazan olacak ya da kaskat sistemi olacak
    * Bina tavan yalıtımı sonradan yapılmayacak (Kalıp çakıldıktan sonra yalıtım konacak ve beton bundan sonra dökülecek)
    * Bina dış duvarı ytongtan yapılacak (dış cephe yalıtım istemiyorum)

• Eryaman'dan yatirim amacli ev almak isteyen insanlari anlayamiyorum. Gecen ay kiralik rezidans turu evlere baktim, surekli projeler yapiliyor ama projeler bombos. Ayni bu mantikla insanlar ev almislar ama kiraci yok piyasada. Doluluk oranlari %50 olan projeler iyi sayiliyor. 200-250 bin liraya aldiginiz evi 800'e kiraya verirseniz sevinirsiniz yani.
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Sebebini sorabilir miyim hocam? Erken aldığımız için daha uygun fiyatlı oluyor diye biliyordum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desci

Eryaman'dan yatirim amacli ev almak isteyen insanlari anlayamiyorum. Gecen ay kiralik rezidans turu evlere baktim, surekli projeler yapiliyor ama projeler bombos. Ayni bu mantikla insanlar ev almislar ama kiraci yok piyasada. Doluluk oranlari %50 olan projeler iyi sayiliyor. 200-250 bin liraya aldiginiz evi 800'e kiraya verirseniz sevinirsiniz yani.

800 e kiralayabildikleri evleri 250-300 arası satmaya çalışıyorlar. KGF olmasa belki de büyük inşaatlar yarım kalacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahimesud Altinsaray Sitesinde 4+1 160 m2 Full satilik dairemiz mevcut ilgilenen arkadaslar olur ise yardimci olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenlight17 -- 20 Haziran 2017; 10:48:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldenlight17

Ahimesud Altinsaray Sitesinde 4+1 160 m2 Full satilik dairemiz mevcut ilgilenen arkadaslar olur ise yardimci olabilirim.

Fiyat ne düşündünüz?2-3 görsel atsanız..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.