Şimdi Ara

Ankarada Konut Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
11
Favori
20.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eryaman göksu park civarında her yer site ayarında inşaat projesi dolu. Bir gelin arkadaşlar bu taraflara. Zirve betonun yaptığı zirve projesi var. İki yıl sonra teslim. Onun dışında da temelden girmek istiyorsanız daha gidemedim ama çok inşaat görüyorum.

Daha önce yerleşimin olmaması ve sadece gerçek site tarzı prpjelerin yapıldığı bir yer olmasından ve eryaman gibi oturmuş bir semt olmasından ötürü şiddetle bu taraflara bakmanızı tavsiye ederim.

Eğer hemen alıp oturayım diyorsanız kaşmir göl evleri var. Bir de yanına renderlarına internetten arayıp bulabileceğini avm + konut projesi yapılacak. Bir gelin ama emlakçıları değil projeleri dolaşın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site içerisinde güzel bir yer bakıyorum ama halen bulamadım. Açıkçası komşu en önemlisi arkadaşlar. Eryaman biraz uzak fiyatlar neden bu kadar uçuk anlamıyorum. Herkes kriz var diyor ama adamlar 2 milyona villa satıyor ankarada :)
  • Zirvenin 6. Kat 360 falan demişlerdi. Ama iki yıl sonra teslim. Kaşmirde 400 den baslayım 535 e kadar gidiyor. Kaşmirin avantajı bugün al yarın taşın. Eryamanın göksu tarafı daha pahalı oluyor. Göksudan uzaklaşacak olursanız Daha uygun fiyatlı olarak neopolitan var. 400 küsüre daireler bulunur. Gerçek site tarzı bir yer için toplamda en az 400 bini gözden çıkarmak gerekiyor.

• Keçiören Seval cad.. Üzerinde bulunan Toki konutlarının arkasında Büyük bir firmayla anlaşılmış 2 site yapılacak olan arsada bulunan gecekondu satılık.. Arsa yaklaşık 130 metrekare... Müteahit firma ile yapılan anlaşmada ise 1. kattan bir ev verilecek.. 147 metrekare olacak ev Binanın önü açık karşısında yaklaşık 5 dönümlük park yapılacak..

Gecekondu sahibi evini satışa çıkarttı.. Ev Kentsel dönüşümde bu sebeple yapımına başlandıktan sonra 18 ay yaklaşık 730 tl civarı bir kira yardımıda söz konusu..

Fiyat ve diğer sorularınızı özelden sorabilirsiniz....
  • Bende 2 ay önce Ankara'ya yerleştim. Ümitköy'de kirada kalıyorum. Bir taraftanda satın alınabilecek evlere bakıyorum. 250-300 bandında ev arıyorum bende. Eryaman tarafında daha doğrusu Susuz mahallesinde bu fiyatlara ev bulabiliyorum ancak biraz uzak kalıyor. İşyerim Söğütözünde. Yenimahalle/Batıkent tarafları için düşünceleriniz nedir?
    Ben bugüne kadar hep site içerisinde oturduğum için bana daha mantıklı geliyor, ancak eşim bu aralar site olmasa da olur görüşüne doğru kayıyor. Netten bu aralar Öveçler, Balgat taraflarına bakıyor. DAirelerin birbirine çok yakın olduğu sıkışık binalar beni daraltıyor açıkcası. Sizin yorumunuz ne olur bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: José

Ankar'da uygun öğrenci için stüdyo daire veya 1+1 var mı bildiginiz ? 30 metre kare eve 900 lira fiyat çekiyorlar. Ayıptır. Izmirde 525 lira elektrik,su, internet gibi giderler dahil. Universite yakını hem de.

Jose Ankara böyle....1978 de biz Abidinpaşa da 2. bodrum 110 m2 güneş görmeyen sobalı daireye 3 arkadaş 250 lira veriyorduk...Üst katlar 125 M2 güneş içinde, kocaman balkonları 150 Liraya oturuyorlardı...Öğrenciye kimse ev vermiyordu...Şimdi öğrenciye ev yok demiyorlar...Tuzlu fiyat çekiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

Bende 2 ay önce Ankara'ya yerleştim. Ümitköy'de kirada kalıyorum. Bir taraftanda satın alınabilecek evlere bakıyorum. 250-300 bandında ev arıyorum bende. Eryaman tarafında daha doğrusu Susuz mahallesinde bu fiyatlara ev bulabiliyorum ancak biraz uzak kalıyor. İşyerim Söğütözünde. Yenimahalle/Batıkent tarafları için düşünceleriniz nedir?
    Ben bugüne kadar hep site içerisinde oturduğum için bana daha mantıklı geliyor, ancak eşim bu aralar site olmasa da olur görüşüne doğru kayıyor. Netten bu aralar Öveçler, Balgat taraflarına bakıyor. DAirelerin birbirine çok yakın olduğu sıkışık binalar beni daraltıyor açıkcası. Sizin yorumunuz ne olur bu konuda?

Valla hocam tamamen tercih meselesi. Ben hep mahalle ortamında büyüdüm evimi de Ayrancı'dan aldım ama kredisi biter bitmez satıp site içinde bir eve taşınacağım. Mümkünse yüksek katlı binada ve orta üst katta olacak. Mahalle ortamı eskiden iyiydi ama kalmadı hiçbir yerde. Eğer seçme şansın varsa, site tercih et.

Öveçler dikmen yerine de -evler daha eski olsa da- Ayrancı'ya bak, paran yetiyorsa. Ayrancı'nın sakinleri Dikmen'den daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

Bende 2 ay önce Ankara'ya yerleştim. Ümitköy'de kirada kalıyorum. Bir taraftanda satın alınabilecek evlere bakıyorum. 250-300 bandında ev arıyorum bende. Eryaman tarafında daha doğrusu Susuz mahallesinde bu fiyatlara ev bulabiliyorum ancak biraz uzak kalıyor. İşyerim Söğütözünde. Yenimahalle/Batıkent tarafları için düşünceleriniz nedir?

Yenibatı mahallesi eryaman karsisi istanbul yolu metro duragi yani bi bakin isterseniz

• relax up projesi yaşamkent alacatlı mahallesi bilgisi olan var mı. 149 bin tlden başlayan lansman, ne gıcık kelimeyse bu, fiyatları diyor gittik baktık o fiyata yok. 178 bine var, 1,02den faizle kredi kullandırıyorlar türkiye finanstan. dörtte bir peşin, kalan ayda 2900 tl ödemeli beş yıl boyunca. kuzey batı cephe bir artı bir bu fiyata aralık 2016 teslim, hemen kat irtifakı tapusu sonra kat mülkiyeti tapusu veriyorlarmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ostime yakin serhat mahallesi nasil bilinir. Ozellikle sanayi ve macunkoy metroya yakin kisimlar

• batıkent turgut özal mahallesinde atakent 3 inşaatı başlayacak yatırım yapmak isteyen arkadaşlar araştırabilir
  • arkadaşlar Ankarada yatırımlık residence dairesi alınırken 1+1 mi alınmali 2+1 mi? kimisi 2+1 kullanıssız diyor 1+1 daha hızlı kiraya verilebiliniyor 1+1 al diyor...sizin fikriniz ne?2+1 alsak zarar mı ederiz?
    residence dairesi alınırken balkon olmalımı? spor salonu yüzme havuzu olmalımı? sizin fikriniz ne?
    bir de bir kaç projeye baktım suites towers west gate gibi projeler aklımda kaldı... bunlar hakkında bilgisi olan var mı?
  • guzyaka G kullanıcısına yanıt
    1+1 daha hızlı kiraya verilse de bu sefer kiracı devir daimi fazla oluyor. Arkadaşınkinde böyle bir durum oldu. Adam bekar, tak işini değiştiriyor tak taşınıyorum diyor. Kalan kirayı alma hakkınız olsa da aman ne uğraşcam diyorsunuz. 2+1 olunca da yeni evli aileye de verebilirsiniz, bekar da tutar. 2+1 daha iyi bence. Rezidans denilince mutlaka spor salonu ve havuz olmalı diye düşünüyorum. Diğer türlü daireler apartman dairesi gibi oluyor.

Ama benim şahsi görüşüm eğer kendinizin evi varsa ve kira gelirine çok ihtiyacınız yoksa arsaya yatırım yapmak daha iyi olur. 10 15 sene beklersiniz ama amortisman ve kiracı belasıyla da uğraşmazsınız. Toprak her türlü kazandırır. Bir ay kiraya veremezseniz aidat ve kira kaybınız sizi üzer ama toprakta böyle dertler hiç yok:) ankara istanbul gibi değil bir ev alıp da muazzam prim yapan bir kaç proje haric çok az. Kiracıyla uğraşmaktansa arsa daha iyi diye düşünüyorum.

• proje aşamasında veya bitmiş site tarzında önerisi olan varmı arkadaşlar evi değiştirmeyi düşünüyorum saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blgt_34

proje aşamasında veya bitmiş site tarzında önerisi olan varmı arkadaşlar evi değiştirmeyi düşünüyorum saygılar...

Akın Garden bir bakın derim

• Yaşamkent te Relax Plus un reklamı var herde. Fiyatlar uygun gibi.
  • Var mı son zamanlarda uygun fiyatlı proje gören bilen?
  • evet arkadaşlar önerisi olan varmı 300 -- 400 arası önerebileceğiniz yer.
  • Eryaman Armonia residans projesine bir bakın derim.
  • Ankara Bağlıca taraflarını düşünebilirsiniz orada yaşayan biri olarak. Ev fiyatları biraz yüksek ama gelişen bir yer Bağlıca. Geleceği parlak. Onun dışında Bağlıca hakkındaki gelişmeleri takip etmek isteyenler için şurayı takip edebilirsiniz.www.baglicahayat.com
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.