Şimdi Ara

ANKARADA GÜVENİLİR HONDA ÖZEL SERVİS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bizim 2005 model honda civic sedan LS otomatik (ön sis farları-deri döşeme) var. arabamızdan çok memnunuz. şu an 100,000kmde çok şükür garantisi bitti artık servis kazığı yemiycez. fakat ankarada bildiğimiz özel honda servisi yok. sizlerin bildiği iyi yerler varsa ve paylaşırsanz sevinirim.

iyi forumlar

• Ostim'de Atisan girişinde Altan Honda'yı tavsiye edebilirim. Ancak sakın ha Altan Usta'nın kendisine değil, oradaki Kadir Usta'ya gidin derim. Altan Abi biraz parayı sever de...
    Kadir Usta ise yılların Hondacısı, işinin ehli ve de faturayı çok hesaplı çıkaran biridir.
    Gitmeyi düşünürseniz, özelden bana mesj atın; isim ve referans bilgilerini vereyim.
    Selamlar.
  • Ayrıca Şaşmaz'da Bar Honda'da Hüseyin Usta da eski ve has bir Hondacıdır. Onu da tavsiye edbilirim. Kadir Usta ile Hüseyin Usta'ya, ikisine de gidip kıyaslama yapmak ve karar vermek en iyisi bence.
    Ah şu Kadir Usta kendi iş yerini bir açsa da, tereddütten kurtulsak...
  • Ben de İlk defa özel servise gideceğim 70000 için önerileriniz için teşekkürler. Motor yağı olarak civicler de 10 40 mobil motor yağı sizce nasıl , sizler neler kullanıyorsunuz?
  • ben de 2000 accord var; ama daha önce 2000 civicte servisler castrol 10 40 kullandı.
  • Maşşallah arkadaşım. Benim araç da seninkinin 2005 kasım çıkışlısı. Daha yeni 17.000 km ye geldi.

quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

herkese selam.

bizim 2005 model honda civic sedan LS otomatik (ön sis farları-deri döşeme) var. arabamızdan çok memnunuz. şu an 100,000kmde çok şükür garantisi bitti artık servis kazığı yemiycez. fakat ankarada bildiğimiz özel honda servisi yok. sizlerin bildiği iyi yerler varsa ve paylaşırsanz sevinirim.

iyi forumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tonk

Maşşallah arkadaşım. Benim araç da seninkinin 2005 kasım çıkışlısı. Daha yeni 17.000 km ye geldi.

quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

herkese selam.

iyi forumlar

evet her duyan böyle diyor ama bu aracımız adeta şirket arabası gibi kullanılıyor. işlerimiz dolayısıyla hafta içi ankara, her haftasonu istanbul,15 te bir bursa,izmir fln gidiyor. fakat çok güzel araba 100,000km boyunca gık çıkarmadı bizlere

• Arkadaşlar Ankara da Tunalı Motorlu araçlardan sağlam bilgi alabilirsiniz, tel : 312 354 90 60, diğer sorularınızda bizde yardımcı olabiliriz.
  • ALTAN HONDAdan kesinlikle UZAK durun, adamların çalışma felsefesi 'bir daha gelsin' olduğu için aracınızın arızasını tam gidermeyecekler çünkü her gelip gitmeniz oraya para bırakmınız demektir. Benim aracımın en fazla 2500 tl lik masrafını bana 4000 tl ye getirdiler çünkü 4 günlük işi 15 günde 3. teslimde yaptılar, aracı arızalı şekilde teslim edip beni saçma sapan yerlere gönderdiler ve oysa gittiğim yerler hala arızanın ALTAN HONDA nın yaptığı işten kaynaklandığını söylediler. Ben oradayken başka bir aracın daha motor silindir kapak contası değişimi olmuştu ve o adamda 3 gün sonra geri geldi ve silindir kapağında ki sorunun devam ettiğini bildirdi. Yani bu adamlar bu motor işinden hiç anlamıyorlar. ALTAN HONDA daha fazla para kazanmak için aracınızın SAĞLAM yerlerine de sanayi tabiriyle PARMAK ATMAKTADIR. Ben bunu bizzat yaşadım yakaladım ve gördüm. Size gerçekten bir dost tavsiyesi, benim başım yandı sizinkide yanmasın, fazladan 1500 tl para harcadım bu adamlar yüzünden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.