Şimdi Ara

ankarada gece avmye araç bırakmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bırakmayın sakın, cepa kentpark için konuşmayım da armada'da sabahın köründe şahit oldum lastikleri kitliyorlardı ya da o tarz şeyler yapıyorlardı kalan arabalara
  • Uzun süre bırakırsanız kağıt bırakıyorlar arabanızı çekmezseniz çektireceğiz diye
  • Arkadaşlar peki bilim sanayi ve ticaret bakanlığının orada köprüden indikten sonra arada 2151. cadde diye geçen yerde park yeri bulabilirmiyim gece boyu duracak araç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

quote:

Orijinalden alıntı: chem06

Arkadaşlar peki sabah 8:30 da cepanın ordan anadolu bulvarından ostime giderken trafik nasıl oluyor?

gimat ın orda alt geçit inşaatı var orada biraz tıkanık oluyor. sonrası boş

Peki akşam 18:30 dan sonra ostimden çıkıp anadolu bulvarı üzerinden cepa ya gelirken trafik nasıl olur hocam?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

cepaya kuzenim aveoyu bırakmıştık tüplü kapalıya. Bizden ruhsat fotokopisi istemişlerdi sadece. Dünde aynı konuyu başka biri açmıştı onada aynı şeyleri yazdım Güvenlikçi emniyette plakanız bulunur park edip giden araçların plakalarını emniyete bildiriyoruz gibi bişiler dediler ama biz yinede bıraktık. 1 gün kaldı sonra aldık aracı . Cepa da kapalı otoparkta çalınma gibi bir durum çok da zannetmiyorum çünkü otoparkıda kilitliyorlar ama bellide olmaz .

peki kapalıya değilde dışarı bıraksak acaba gece başka bırakanlarda varmıdır acaba?
    yada etrafta biryer bulabilirmiyiz güvenli bu civarda?

orada her yer müsait, nereye istiyorsan bırakabilirsin..

civarda devlet kurumları da var, az ilerde Mustafa Kemal mah. de konutlar da var, hepsi olur.

• Ben birkaç kez ankamall a bırakmıştım. sorun çıkmadı.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar peki sabah 8:30 da cepanın ordan anadolu bulvarından ostime giderken trafik nasıl oluyor?

Peki akşam 18:30 dan sonra ostimden çıkıp anadolu bulvarı üzerinden cepa ya gelirken trafik nasıl olur hocam?

yine gimatın orda tıkanıyor sonrası boş oluyor.
    tam tersini yaptığınızda 18:00 civarı ostime gelirken bazı ökü...yüzünden trafik alt üst oluyor. adam İstanbul yoluna çıkışı ayırdı yine önden girmeye çalışanlar yüzünden trafik tıkanıyor.herkes kendi şeridinde gitse bi sorun olmuyacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

yine gimatın orda tıkanıyor sonrası boş oluyor.
    tam tersini yaptığınızda 18:00 civarı ostime gelirken bazı ökü...yüzünden trafik alt üst oluyor. adam İstanbul yoluna çıkışı ayırdı yine önden girmeye çalışanlar yüzünden trafik tıkanıyor.herkes kendi şeridinde gitse bi sorun olmuyacak

yandexten baktığımda 11 km o zaman sabahta akşamda ortalama 15-20 dakikada gidilir gibi görünüyor.

• gimatın orayıda açmışlar. odtü yüde açmışlar bu öğlen dikmene 15 20 dk gittim
  • quote:

gimatın orayıda açmışlar. odtü yüde açmışlar bu öğlen dikmene 15 20 dk gittim

o zaman ben ostimden cepaya 15 dakikada çok rahat giderim
  • Arkadaşlar TOBB'un yan tarafında 2118.cadde var yandexten baktığımda park halinde araçlar var gece oraya bıraksam aracı sizce nasıl olur?

Sokağın resmi ekte arkadaşlar.
     ankarada gece avmye araç bırakmak
  • güncel
  • arkadaşlar yakında kıbırısa tatil planlarım var esenboga havalimanından gidicez 5 gün civarı aracımı ankarada bırakıcak yer arastırmaktayım bana tavsiyeniz neresi olur acaba ücretli kapalı otoparklarda olur ama güvenli olur mu sizce ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

arkadaşlar yakında kıbırısa tatil planlarım var esenboga havalimanından gidicez 5 gün civarı aracımı ankarada bırakıcak yer arastırmaktayım bana tavsiyeniz neresi olur acaba ücretli kapalı otoparklarda olur ama güvenli olur mu sizce ne yapmalıyım

Havaalaninin dışında gecelik 8-10 liraya park yerlerı var, servisle kapıya da bırakıyorlar - kapıdan alıyorlar. Daha uzak bir yere gidip taksiye para vermeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı bir ülkeden mi geliyorsunuz?

trafik durumuyla caddede araç bırakmak falan? Aştinin civarında da bulursunuz yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

arkadaşlar yakında kıbırısa tatil planlarım var esenboga havalimanından gidicez 5 gün civarı aracımı ankarada bırakıcak yer arastırmaktayım bana tavsiyeniz neresi olur acaba ücretli kapalı otoparklarda olur ama güvenli olur mu sizce ne yapmalıyım

Havaalaninin dışında gecelik 8-10 liraya park yerlerı var, servisle kapıya da bırakıyorlar - kapıdan alıyorlar. Daha uzak bir yere gidip taksiye para vermeye gerek yok.

kesin var mı hocam dolu olma almama gibi bir durum olursa baya mağdur olurum hava alanının orda bunların telefon numaralarını filan bulup daha önceden arasam süper olur bulabilir miyimki
  • emozittin E kullanıcısına yanıt
    Ben gördüm fakat kullanmadım hiç, doğrudan onunla ilgili başlık aratirsaniz bilen biri çıkar kesin.

• Hocam araç rolls royce mu? Gidersin bir yer bulursun sokakta.bu kadar niye kastınız? Bende iki defa gittiğimde sokağa bıraktım.

• Beştepe ye bırakın, nezih mahallelerden biri

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.