Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
9
Favori
324.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlknur madencioğlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: süperoksit dismutaz

iyi dersane yoktur iyi öğrenci vardır.

iikiside vardır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusret ozsoy

quote:

iikiside vardır....

o zaman ankaradaki en iyi dersane kök dersanesidir.
  • quote:

quote:

quote:

iikiside vardır....

Gerçekçi olalım. Ben de açsam bir dershane mesela "Delifişek Dershanesi", bana göre en iyi dershane o olur tabi. Canı sıkılan bir sürü kişi dershane açıyor zaten, bir kısmı da ne yazık ki devlet okulu gibi oluyor, ders işlenmiyor falan(kendi gözlerimle gördüm), geri kalanlardan da bir kısmı batıyor. Hele bazıları ticarethane. Bu ilk 5, hiçbir zaman değişmez. Geri kalanlar nasıldır, bilinmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE_mAnIaC

quote:

quote:

quote:

iikiside vardır....

Gerçekçi olalım. Ben de açsam bir dershane mesela "Delifişek Dershanesi", bana göre en iyi dershane o olur tabi. Canı sıkılan bir sürü kişi dershane açıyor zaten, bir kısmı da ne yazık ki devlet okulu gibi oluyor, ders işlenmiyor falan(kendi gözlerimle gördüm), geri kalanlardan da bir kısmı batıyor. Hele bazıları ticarethane. Bu ilk 5, hiçbir zaman değişmez. Geri kalanlar nasıldır, bilinmez.

• açıya gittim gayet memnun kaldım başka dersaneye gitmediğim içinde açı diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURCUERYILMAZ

Bende İLKNUR MADENCİOĞLU DERSANESİ'ni tavsiye ederim öğretmenlerinin bilgileri öğrenciye bunu yansıtma şekilleri ve disiplin mükemmel

@boğa vs nicki

Bu kadar yalancı reklam kokan bi mesaj yoktur heralde insan bir kaç yere mesaj atar sonra cevap atar.Birden üye olmuş aynı gün birde mesaj atmış dershane övmüş güzel reklam taktiği
  • açık öğretimde: murat eğitim kurumları
    kpss de:karacan
    öss de: nesibe aydın,açı ya da fdd
    sbs de: pi analitik ya da uğur
  • arkadaşlar bu İLKNUR MADENCİOĞLU DERSHANESİ diye adlandırılan yere lütfen kimse gitmesin arkadaşlarımızada söyliyelim onlarda gitmesin böyle reklam yapan bi dershaneden bi bok olmaz kimse gidipte o kadar para vermesin...
  • gençler yıldız ve yıldız kolejliler patladı ygs lys de bu sene. emin olun pişman olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

gençler yıldız ve yıldız kolejliler patladı ygs lys de bu sene. emin olun pişman olursunuz.

iyi sıralama yapan tanıdıklarım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE_mAnIaC

quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

gençler yıldız ve yıldız kolejliler patladı ygs lys de bu sene. emin olun pişman olursunuz.

iyi sıralama yapan tanıdıklarım var

hocam onları nereye atsan o sıralamayı yaparlardı. 10milyara gidilebilecek en kötü dersane

yıldız kolejliler zaten ayrı bi dünya. alayı tedin yavşak bebeleri. gitsen katil olursun
  • kesinlikle ideal BEŞGEN DERSHANESİ derim
  • İLKNUR MADENCİOĞLU

• İLKNUR MADENCİOĞLU

reklam kokan hareketler bunlar mike

• Bu ilkiz'in fiyatları nedir ?
  • bi kaç yıl sınav dersanesine gittim artılarını ve eksilerini yazayım (mithatpaşa sınav)

çalışanlar (hocalar müdür vs.) habire toplantı yaparlar. öğrencileri konuşurlar ne yapabileceklerini düşünürler.

büyük bi dersane olduğu için her şey planlı ve rayına oturmuştur. kitaplardaki sorular, konu anlatımlı dergiler ve onlardaki sorular sizin hocalarınız tarafından yazılmıştır veya hocanın haberi vardır.

tüm deneme sınavları planlanmıştır. öğrenciye öyle bi deneme sınavında zorlarlarki bunalıma gireceğine çalışmaya başlarsın. ders çalışmaktan bunaldıysan bi anda karşına kolay bi sınav çıkar, yaptıklarının karşılığını aldığını anlarsın (bazen kukla gibi oynattıklarını da hissedebilirsin)

yayınları iyidir. sadece dersanenin soru bankasını (ANLAYARAK!) çözmen sınava hazırlık için yeterlidir.

kötü tarafları

hocalar iyidir ama kötü yanı bazı süper hocalar vardır, adamlar cidden işinde iyidir ama bu hocalar en başarılı sınıflara daha çok girer (en kötüye girmez demiyorum)

ve kalabalık dersane olması sorun çıkarabilir.

• Arkadaşlar ben de 1haftadan fazladır dersane arıyorum, bu yıl MF den sınava girdim 40.000 civarındayım beklediğimi gibi olmadı tercih yapmadık bunun için dersane arıyorum çok yer gezdim bunlardan 2 dersane beni düşündürüyor;
    -Özel Denge inanması güç şeyler anlatıyor ve çok pahalı acaba söylediklerini gerçekten yapıyormu burada eğitim gören bir arkadaşımız lütfen uygulamayı uzun uzun yazsın çünkü çok uçuk rakamlar konuşuluyor kaydolan parası çok arkadaşlar da öğrenci gözüyle orayı bilmeli,
    -Ortadoğu dersanesi (ortadoğulular ile karıştırmayalım) burada da namı değer S.Ç den bahsediliyor bunlarda çok iddialı söylemler de bulunuyorlar fiyatı Denge den daha ucuz burada eğitim gören arkadaşlardan da görüş bekliyoruz...

Her iki dersane çok çalıştırırız ve öğrenciyi iyi takip ederiz diyorlar bilmem ne kadar olur okuyanlara soruyoruz...

Nesibe Aydın ister gelin ister gelmeyin dercesine bir hava da idi çok iyiyiz diyorlar ama sanırım marka satılıyor gibi geldi yanılıyorsam beni uyarın kurumları kötülemeyelim
    Yorumlayacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler herkese başarılar...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.