Şimdi Ara

Ankara Waffle Severlere İndirim :) ( 1 TEMMUZ Pazar 2018 'e Kadar Devam Ediyor ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
481
Cevap
13
Favori
31.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı işler hocam, 2 kişiye yeter mi sizce bir waffle boyut olarak var mı o kadar yani sizinkisi? Bir de malzeme seçenekleri nasıl acaba bazı wafflecılarda beyaz çikolata tahin gibi diğer çikolata ürünleri kokolin gibi oluyor, hamur da ekmek gibi oluyor açıkcası denemek isterim eğer bu konularda iddialıysanız :)
  • canım çekti ya gece gece ankarada olsaydım yarın muhakkak uğrardım,artık yolumuz düşerse uğrarız inşallah :) forumda anlatılanlar olsun gerek yazılanlara yaklaşımınız olsun böyle esnaf kaldımı dedirtti Allah kazancınızı bereketinizi daim etsin hayırlı işler bol kazançlar
  • Vayy levent ağbey. Ben elektrikçi ömerin arkadaşıyım. Selamlar

Hasan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 14 Aralık 2016; 2:7:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seviyorum ben, hatta gece uyumadan dayanamayıp sipariş ettigim çok oldu. Mebusevleri'ndeyim, buraya servis yoktur sanırım ama hususi gidip yiyeceğim. Sıcak fırsat illa ucuz demek değil, anladığım kadarıyla kalitesi belli ki benim için o sıcak. Onca kıyaslama , maliyet hesabına karşı bile bu kadar olgunluk karşısında helal olsun diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 14 Aralık 2016; 2:24:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levent waffle güzeldir hiç yoktan malzeme kalitesi olarak ankarada en iyisi diyebilirim bu işle uğraşan birisi olarak bir çok yerde waffle yedim ankara olarak tek geçerim. Eskişehire yolu düşen ve waffle yemek isteyen arkadaşlara da İncir waffleyi tavsiye ederim.
  • Muğlada en baba mekânda 3 meyveli waffle 8 9 lira. Kiremit Tavuk 8 lira. lanet olası ankarada waffle 12 kiremit 15 lira

• %10 nedir abi , hele waffle ne ? bunun maliyeti taş çatlaşın 1,5-2 tl arası!

türkiyede onlarca güzelim tat varken waffle da ne!

yok mu güzel bir tahinli pide yapan yer?

Off kendim tahinli pide diyip kendi canımı çektirdim

.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece gece canımı çektirdiniz. Vallahi atlayıp geleceğim en kısa zamanda
  • Türkiye de wafflemi bosversenize en iyi yapan ülke Fransa

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Türkiye de wafflemi bosversenize en iyi yapan ülke Fransa

Abicim yiyorsan gidip yersin yorumunu yaparsin,bos konusmanin anlami nedir ? Konu basligi en iyi waffle yapan ulke hangisi de bizim mi haberimiz yok.

Ankaraya yolum duserse mutlaka ugruycam hocam

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    Fransa waffle mı üretiyormuş?

• valla facebookta whatapp gruplarında hatta şirket içi mailleşmelerde bahçeliden uzak durun aralık ayında bomba ihbarı var deniliyor. Ben bu tarz duyum haberlerine pek itibar etmesem de artık önemli işim olmadıkça dışarı çıkmıyorum. hele hele bahçeliden kızılaydan iyice uzak duruyorum. Eminin sizi işleri de önemli ölçüde olumsuz etkilemiştir.

Waffle a gelince çok kalorili, yedikten sonra insanı rahatsız eden yeni nesil bir tatlı. Ben pek tercih etmesem de yeni jenerasyon çok seviyor. Waffle da önemli olan hamuru ve çikolatası. Budapestede belçikalı bir ailenin dükkanında yemiştim. Belçika çikolatası ile yapıyordu lezzetli ve hafifti.

Allaha emanet olun bol kazançlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Hayırlı işler hocam, 2 kişiye yeter mi sizce bir waffle boyut olarak var mı o kadar yani sizinkisi? Bir de malzeme seçenekleri nasıl acaba bazı wafflecılarda beyaz çikolata tahin gibi diğer çikolata ürünleri kokolin gibi oluyor, hamur da ekmek gibi oluyor açıkcası denemek isterim eğer bu konularda iddialıysanız :)

Teşekkurler hocam . Simdi boyut olaram bizim yaptigimiz buyuklukte yapan toplasan Turkiyede 10 tane cikmaz... Şimdi gelip.bi waffle i 3 kisi yiyen de oluyor , tek basina gelip 3 tane yiyen de oluyor :) tamamen size kalmis bisey ama memnun kalacaginizdan supheniz olmasin . Malzeme konusunda piyasanin en kaliteli markalariyla calisiyoruz geldiginizde farki anlayacaksiniz ....gorusmek.dilegiyle :)

• Levent hocam yüzde 10 1.2 TL yapıyor ya şimdi onun kusurati falan sknti gel şunu düz 10 yapalim😂

Bu arada muslum gerçekten iyi. Abbas leş ya neyini seviyorsunuz anlamasim

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Türkiye de wafflemi bosversenize en iyi yapan ülke Fransa

Ben Almanya belçika fransa amerika gibi ulkelerde yedim ama Turkiyede yapilan waffle lari boyle bosvermek bence hic mantikli degil . Oralarda waffle in ekmegine cok onem veriyorlar kalin ve doyurucu Turkiyede ki gibi cesit bol degil . Ama saygi duyarim herkesin damak zevki farkli :) yinede Turk Waffle cilarada şans vermenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeventCelik -- 14 Aralık 2016; 8:45:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

%10 nedir abi , hele waffle ne ? bunun maliyeti taş çatlaşın 1,5-2 tl arası!

türkiyede onlarca güzelim tat varken waffle da ne!

yok mu güzel bir tahinli pide yapan yer?

Off kendim tahinli pide diyip kendi canımı çektirdim

.

Valla hayretle izliyorum maliyet çalismalarinizi :) Turkiyede boyle kârla calisan baska sektor yoktur sanirim :) Waffle sevmiyosan gel bi gun yemek saatine sana guzel bi pide yaptirayim ; cok guzel.pide içi hazirlarim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Adana'da olsa gelmiştim hocam hayırlı işler dilerim.Yalnız bu % 10 kampanyasını 1 hafta yapsanız da DH AİLESİ daha çok faydalansa çok manidar olacağını düşünüyorum =))

DH nin cani sagolsun :) 20 Aralik Tarihine Kasar Uzattim Gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

canım çekti ya gece gece ankarada olsaydım yarın muhakkak uğrardım,artık yolumuz düşerse uğrarız inşallah :) forumda anlatılanlar olsun gerek yazılanlara yaklaşımınız olsun böyle esnaf kaldımı dedirtti Allah kazancınızı bereketinizi daim etsin hayırlı işler bol kazançlar

Güzel yorumlari duymak bizleri çok mutlu ediyor ve dogru yolda oldugumuzu gosteriyor tesekkur ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Levent hocam yüzde 10 1.2 TL yapıyor ya şimdi onun kusurati falan sknti gel şunu düz 10 yapalim😂

Bu arada muslum gerçekten iyi. Abbas leş ya neyini seviyorsunuz anlamasim

Gelin hocam sizimi kircam :) bizde para 2.planda bizi taniyin yeter :) beklerim en kisa zamanda ...

• quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

valla facebookta whatapp gruplarında hatta şirket içi mailleşmelerde bahçeliden uzak durun aralık ayında bomba ihbarı var deniliyor. Ben bu tarz duyum haberlerine pek itibar etmesem de artık önemli işim olmadıkça dışarı çıkmıyorum. hele hele bahçeliden kızılaydan iyice uzak duruyorum. Eminin sizi işleri de önemli ölçüde olumsuz etkilemiştir.

Waffle a gelince çok kalorili, yedikten sonra insanı rahatsız eden yeni nesil bir tatlı. Ben pek tercih etmesem de yeni jenerasyon çok seviyor. Waffle da önemli olan hamuru ve çikolatası. Budapestede belçikalı bir ailenin dükkanında yemiştim. Belçika çikolatası ile yapıyordu lezzetli ve hafifti.

Allaha emanet olun bol kazançlar

Kesinlikle ihbarlar etkiliyor . Ama Allah ne yazmissa o olur . Dukkani kaptip terorun bitmesini bekleyemeyiz .

Emin olun hamur ve cikolata yogunlugu insani baymayacak sekilde hafif :) birgun yolunuz duserse misafirimiz olun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.