Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi CENG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JonSnow01 (6 mesaj) Vioman (3 mesaj) Helbram (2 mesaj) Meliodas.xr (2 mesaj) altiyedisekiz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (2 mesaj) (4 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ankara Üniversitesi CENG bölümü sizce nasıldır ? Duyan okuyan vs var mıdır ? Bu sene 25k gözüküyor fakat 19k ya gelmesini tahmin diyorum. Arkadaşım 14.6k ile tercih etmeyi planlıyor. Youtube'da bir mezunun direkt Varşova'da yazılımcı olarak başladığını gördüm. Ders programı falan da baya iyiydi. Burada okuyan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

|
    |
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Gayet güzel bir bölüm hocam, arkadaşınız kesin olarak bilgisayar mühendisliği istiyorsa güzel bir tercih olacaktır.
    Zaten Ankara'da bir odtü gerçeği var, ondan sonra Ankara ve Hacettepe geliyor. İyi bir üniversite hayatı geçirirse güzel pozisyonlarda çalışabilir.
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Helbram

Gayet güzel bir bölüm hocam, arkadaşınız kesin olarak bilgisayar mühendisliği istiyorsa güzel bir tercih olacaktır.
    Zaten Ankara'da bir odtü gerçeği var, ondan sonra Ankara ve Hacettepe geliyor. İyi bir üniversite hayatı geçirirse güzel pozisyonlarda çalışabilir.

Eğitimi, akademik kadrosu falan nasıldır bir bilginiz var mı ? Galiba mühendislik fakültesi Gölbaşı kampüsünde oluyormuş. Sosyallik, ortamı vs nasıldır ?

• Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JonSnow01

Eğitimi, akademik kadrosu falan nasıldır bir bilginiz var mı ? Galiba mühendislik fakültesi Gölbaşı kampüsünde oluyormuş. Sosyallik, ortamı vs nasıldır ?

Alıntıları Göster

Çok detaylı bilmiyorum hocam, sadece dışarıdan bakınca çok güzel bir akademik kadroya sahip gibi duruyor. Yalnız 3-4 akademisyen moscow state university doktoralı olması bana şaşırtıcı gelmişti baktığımda , bazıları siber güvenlik ,kriptoloji vb. alanlarda çalışmış. Rusya ve özellikle o üniversite bu alanda dünyaca ünlü, yani bu konuda çalışmak isteyen birisi için o hocalar büyük avantaj. Ders programı da gayet güzel, okuyan bir arkadaşım da çok memnundu hocalardan ve bölümden. Yine de iyi araştırın hocam, başarılar sizlere de

|
    |

• Onbaşı
    30 Mesaj

Hocaları bilgisayar mühendisliği kökenli değil, bölüm tam ingilizce olmasına rağmen hocalar eğitimi tam ingilizce veremiyor deniyor, kampüsü çok çok ters bir yerde. Ben ankarada ceng okumak isteyenler odtü, bilkent, hacettepeye gidemediyse aybüyü öneriyorum

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Okul etrafındaki yurtlarda veya evlerde kalıncak zaten konumu pek problem değil.
    |
    |
    arthurdent42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj

ankara şart mı hocam,istanbul düşünür müsün?

|
    |
    JonSnow01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JonSnow01

Okul etrafındaki yurtlarda veya evlerde kalıncak zaten konumu pek problem değil.

okula git gel yaparım sadece diyorsan öyle. merkeze metro yok oradan. 1 saate yakın yol çekersin. gazi ve aybüden fazlası yok eksiği var bana kalırsa.

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İst için ne önerirsin ?
    |
    |
    Meliodas.xr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ankarayı pek bilmem sıralama bakımından ankara üniv. en üstte olduğu için onu tercih edecekti arkadaş
    |
    |
    Vioman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj

o yüzden sıralamalar böyle :)

|
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj

TAÜ VE MARMARA

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Her sene düzenli artan bölümler. 14.6k için ikisi de yüzde 90 tutmayacak.
    |
    |
    Meliodas.xr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj

10-20k arası eğer ceng için yanıp tutuşmuyorsanız, ben bu mesleği de yapabilirim diyorsanız bence daha kaliteli okulların bölümlerini yazmak daha avantajlı olabilir. oraların size kazandıracağı network ve çevre bambaşka çünkü.

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Yazmayın abi valla yeter ankara Üniversitesi nası 15k ile alır aw?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.