Şimdi Ara

Ankara nkolay ego kart market indirimi 50/100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
4.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen mesaj şu sevgili forumdaslar; N Kolay Ankara Kart Ramazan ayinda da kazandirmaya devam ediyor! Ramazan boyunca market harcamanizi N Kolay Ankara Kart ile yapin, yarisini iade edelim! 50 TL'ye kadar kazanmak icin bilgi https://www.nkolayankara.com/kampanyalar/ramazan.html 08507240606 Iletisim izni iptali icin IZINYOK yaz 3525'e gonder. Mersis:0225013653700015 CODEC B002

Ben az önce 110 liralık alışveriş yapıp katıldım. Kişiye özel değil sanırım. İyi forumlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahir26 -- 22 Nisan 2021; 18:58:15 >

• Hocam fiziki kartınız var mı yoksa sanal kartla da oluyor mu bilginiz var mı?
    Birde uygulamada kampanyalar kısmında göremedim de katılım gerektiriyor mu katıldınız mı
  • nkolay sanal kart dahil değil galiba,NFC ile hallederdik.Bu hem biniş kartı hem fiziki kart ola nkolaya gelmiş galiba

• Uygundur U kullanıcısına yanıt
    Ben fiziki kart ile yaptım dostum. Sanalkart detayını bilmiyorum.
  • Kampanya güzel, kartı olanlar için tam kullanmalık, fakat kampanyadan bağımsız olarak, Passolig'de koparılan fırtınayı, konunun sürekli siyaset bağlamında konuşulmasını filan hatırlıyorum da, güya muhaliflerin elindeki ABB'nin Aktif Bank'la işbirliği yapması ve bunun kimse tarafından konuşulmaya değer bulunmaması çok garibime gidiyor :)

"Biz işimize bakalım da ortamlarda yandaş dersiniz, kim bilecek" muhabbeti sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeynes -- 23 Nisan 2021; 12:9:20 >
  • Bilgi için teşekkürler. Uzun zamandır âtıl durumdaydı kenarda köşede. Allah bereket versin...
  • mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Melih gökçek döneminde yapılan uzun süreli bir anlaşmayı güya muhalif diye yorumlamak insanı komik duruma düşürüyor. Araştırmadan konuşmamak lazım :)
  • mkeynes M kullanıcısına yanıt

"Konunun sürekli siyaset bağlamında konuşulmasını" hatırlıyorsun demek? Hmmmm. "Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz" diye bir sözü vardır Uğur Mumcu'nun. Okumanı tavsiye ederim genç arkadaş. Sana faydası olacak bir gazetecidir rahmetli.

• Sıcak fırsatlarda siyaset yapmayın arkadaşlar. Bunun için forumun gerekli sayfaları mevcut.
  • online alışverişi sayar mı ki

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Sıcak fırsatlarda siyaset yapmayın arkadaşlar. Bunun için forumun gerekli sayfaları mevcut.

Hocam, amacım siyaset yapmak değildi, zaten inanmadığım bir şeyi yapamam! Siyaset denilen şeyin tiyatro olduğunu, demokrasi rejiminin monarşik / oligarşik yönetimlerin kendilerini gizlemek için bulduğu en büyük icat olduğunu, halka bir sandığa zarf attırarak dümenin kendilerinde olduğunu düşündürttüklerini her zaman söylerim. Amacım bu tiyatroya biraz olsun dikkat çekmekti. Ama gördüğünüz gibi putlara dokunulunca kendilerine sövülmüş gibi tepki veriliyor, varsın oyalanmaya devam etsinler :) Ben kanmam böyle saf bahanelere! Çankaya Belediyesinin de yandaşın kralı inşaat şirketiyle iş yaptığını fark etmiş, internete yazınca 2 gün sonra apar topar kulevinç üzerindeki firma isminin, inşaat çevresindeki tabela, banket vs. hepsinin değiştirildiğini görmüştüm örneğin :) Amacım buna dikkat çekmekti. Ama detaylı yazmadığım için particilik olarak algılandı sanırım, al birini vur ötekine benim için! Sonuç olarak ben inanmıyorum siyasete ve hayat içindeki tüm uzantılarına. İsteyen hobi olarak yine kağıt atsın sandığa!

Neyse, konudaki son yazımdır. Konuyu baltalamış gibi olduk, kusura bakmayın. İyi alışverişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeynes -- 24 Nisan 2021; 11:10:6 >

• Mesaj atmaya gerek var mı hocam
  • Oran güzel
  • emreyurt999 E kullanıcısına yanıt
    Gerek yok, olsa detaylarda yazardı.
  • Markette TL yükleme olur mu
  • balci1987 kullanıcısına yanıt

edit: hesap hareketlerinde market ismi yazdığı için sıkıntı yok oluyor

• tek seferde 100/50 şeklinde mi, tutarın yarısı mı, belirtilmemiş detaylarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

tek seferde 100/50 şeklinde mi, tutarın yarısı mı, belirtilmemiş detaylarda.

Yaptığınızın yarısı
  • FOCUSSTYLE kullanıcısına yanıt

Parça parça yapsak alışverişleri toplamda 100e tamamkasak yine olur sanırım. Tek seferde en yüksek olan mı baz alınır yoksa?

• Ramazan alışverişlerinizin diyor bence parça parça olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.