Şimdi Ara

Ankara'nın Dikmeni (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklamını gördüydüm belki bir bakarım dicekken Gani Müjdeyi görünce vazgeçtim.

edit: Gani Bey siz Ankaranın Dikmeni demişsiniz ama fragman İstanbul ne alaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keptın61 -- 8 Mart 2014; 15:23:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanCe

Reklamını gördüydüm belki bir bakarım dicekken Gani Müjdeyi görünce vazgeçtim.

İstanbul'da yasayan ismi dikmen olan birinin hikayesi degil miydi bu dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Hikayeyi bilmiyorum ama şimdi dizinin adı Ankaranın dikmeni olunca insanın içinden neden Ankarada çekilmiyorda İstanbulda çekiliyor diye bir soru işareti kalıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Hikayeyi bilmiyorum ama şimdi dizinin adı Ankaranın dikmeni olunca insanın içinden neden Ankarada çekilmiyorda İstanbulda çekiliyor diye bir soru işareti kalıyor.

Benim aklıma ilk o geldi ama konusu dedigim gibi olacakmis galiba o yuzden.hande katipoglu ayrilmis bu arada diziden.

• Dizi başladı
    iyi gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım ömrü kaç hafta sürecek
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    izliyor

• Fazla kalici gozukmuyor :)

• Kardeş Payı'ndaki bina

• Bu dizi fazla tutmaz gibime geliyor.25.bölümde
  • Aslında karakter çok iyi.Recep İvedik ayarında bir karakter , iyi bir yönetmenle - senaryoyla çok iyi bir iş olabilirdi.Ama şuan dizi vasat maalesef.Tabi bir de Ankara'da çekilmesi lazımdı , kolaya kaçmakla başarılı elde edilmez.
  • Tutmaz bence.

• Bence bu film olmalıydı

• Saf birisi Ankara'ya gitmek zorunda kalsa, orada yaşayacağı komik hikayeleri anlatsalar çok yerinde olurmuş. Hatta dur bak bu daha iyi fikir Ganicim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikimi Kim 7

neden ise aklıma behzat ç harun geldi csi dikmen

http://www.timsah.com/Behzat-C-CSI-Dikmen/prTdQ4GK3_S

bi defada dikmene gittiklerinde "ankaranın dikmeni bi daha gelirsem.." diyordu

• Çok tırt iş yapmaz.
  • Bazı yerlerinde yüzümde ufak tebessümler oluştu ama pek uzun süreceğini sanmıyorum
  • tutmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Bence bu film olmalıydı

aynen. zaten 2 saatlik bölüm yapmışlar küfür eder gibi. recep ivedik çakması karakteriyle insanımızın beğenebileceği tarzda bir film çıkartabilirlerdi bundan. dizi olarak çok uzun gitmez gibi.
  • Forumdaki bu artistlik niye arkadaş ? Tamam eleştirin ama hakkınıda verin. Herkes ön yargıyla " Gani Müjde " v.s. yazmış ama diziyi izleyenlerin çoğu ters köşe olmuştur eminim. Bide izleyenlerle dalga geçmeye çalışan canlılar var. Bu nasıl bir çekememezliktir, madem beğenmiyosun niye başkasına mani oluyosun girme konuya olsun bitsin. Bir de Recep İvedik'e benziyor diye eleştirenler var ama onlara sorsan Recep İvedik diye "ayy tırt ya çok kaba :S :S" diye "tepki" verirler. Naptı Gani Müjde size ? Çok mu canınızı yaktıda adamı bu kadar yerin dibine geçirmişsiniz.

Dizinin ilk bölümü güzeldi. Uçaktaki sahne bölümün en iyi sahnesiydi. Espriler gayet yerinde, Recep İvedik'e benzesin benzemesin önemli değil. Günün 3'üncüsü olmuş. 15-20 bölüm rahat çıkarır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.