DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ANKARA MALTEPE PAZARI
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
58.582
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      408 Mesaj
      23 Temmuz 2006 23:57:53 Konu Sahibi
      yaa arkadaşlar haberlerde görmüştüm ankarada maltepe pazarını yıktılar...acaba bu pazarı nereye taşıdılar...??

boş DVD ve CD alıcam ama aynı marka daki cd ve dvdler dışarıda maltepe pazarına göre nerdeyse 2 kat daha pahalı... ankarada kaliteli ve ucuz cd alabileceğim yer var mi acaba ?? aslında maltepe pazarının yeni yerini (tabii böyle bi yer varsa ) söylerseniz çok memnun olacam

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Temmuz 2006 00:01:11
      maltepedeki eski egonun bulunduğu doğal gaz fabrikasının olduğu yere taşıdılar sıhhıye köprüsünü geçince odtü duraklarının karşısındaki yere kırık dökük eski bir yer vardı ya oraya...
      |
      |

____gяυρ αηкαяα___
      нαуαттα кιмѕє ιçιη αğlαмαуα dєğмєz!!αğlαмαуα dєğєηlєя zαтєη αğlαтмαz!!вιяgüη αğlαмαη gєяєкιяѕє вαşıηı dιк тυт кι!!gözуαşlαяıη ѕєηι αğlαтαη кιşι кαdαя αlçαlмαѕıη!!<>nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa!orada itimat ve itaat vardır,itimat ve itaatin olduğu yerde disiplin,!!disiplinin olduğu yerde huzur,!!huzurun olduğu yerde başarı vardır...!!<>büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır..<>bugün yarına dünle beslenerek yol alır..<>bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.
      >>>listenize msn adresimi eklemek için tıklayın<<<ємяαн<<<http://www.ekaraot.wordpress.com/<<<
    • Yüzbaşı
      408 Mesaj
      24 Temmuz 2006 00:03:55 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ekaraot

maltepedeki eski egonun bulunduğu doğal gaz fabrikasının olduğu yere taşıdılar sıhhıye köprüsünü geçince odtü duraklarının karşısındaki yere kırık dökük eski bir yer vardı ya oraya...

dostum sagolasın
      |
      |

• Binbaşı
      1236 Mesaj
      24 Temmuz 2006 10:59:20
      Tümden iptal oldu diye biliyordum ben...İzinli bir taşınma mı yoksa kaçak göçek mi devam ediyor iş?
      |
      |

Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir
      24 Temmuz 2006 11:02:46
      quote:

Orjinalden alıntı: troy mcclure

Tümden iptal oldu diye biliyordum ben...İzinli bir taşınma mı yoksa kaçak göçek mi devam ediyor iş?

ankara büyükşehir belediye meclisinin kararı ile taşında kaçak değil yasal bi taşınma..ankarada tek elektronik pazarı ulustan sonra oraydı spot satan onuda yıktılar sağolsunlar.
      |
      |

____gяυρ αηкαяα___
      нαуαттα кιмѕє ιçιη αğlαмαуα dєğмєz!!αğlαмαуα dєğєηlєя zαтєη αğlαтмαz!!вιяgüη αğlαмαη gєяєкιяѕє вαşıηı dιк тυт кι!!gözуαşlαяıη ѕєηι αğlαтαη кιşι кαdαя αlçαlмαѕıη!!<>nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa!orada itimat ve itaat vardır,itimat ve itaatin olduğu yerde disiplin,!!disiplinin olduğu yerde huzur,!!huzurun olduğu yerde başarı vardır...!!<>büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır..<>bugün yarına dünle beslenerek yol alır..<>bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.
      >>>listenize msn adresimi eklemek için tıklayın<<<ємяαн<<<http://www.ekaraot.wordpress.com/<<<
    • Yüzbaşı
      408 Mesaj
      24 Temmuz 2006 12:37:34 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

ankara büyükşehir belediye meclisinin kararı ile taşında kaçak değil yasal bi taşınma..ankarada tek elektronik pazarı ulustan sonra oraydı spot satan onuda yıktılar sağolsunlar.

dostum ulusta elektronik pazarı nerde acaba ??
      |
      |

24 Temmuz 2006 13:01:02
      itfaiye meydanı varya diyanet işleri başkanlığının arkası cep telefonu pc ne ararsan var ama biraz sakat bi yer dikkatli ol gidersen...
      |
      |

____gяυρ αηкαяα___
    • Yüzbaşı
      408 Mesaj
      24 Temmuz 2006 13:03:44 Konu Sahibi
      quote:

itfaiye meydanı varya diyanet işleri başkanlığının arkası cep telefonu pc ne ararsan var ama biraz sakat bi yer dikkatli ol gidersen...

cok tesekkur ederim sagolasın

|
      |

• Yüzbaşı
      408 Mesaj
      24 Temmuz 2006 17:41:39 Konu Sahibi
      quote:

dostum bugun dediğin yere baktım daha faliyete geçmemiş

|
      |

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      25 Temmuz 2006 03:17:31
      valla aynı dertten bende muzdaripim inşallah faaliyete geçer yeni yerinde...
      |
      |

El-Müstenidü bi Tevfikãti'r Rabbãniyye Meliki'd Devlet-il-Osmãniyye.

Vatansızlara İnat, Vatan Sağolsun...
    • Yüzbaşı
      351 Mesaj
      25 Temmuz 2006 12:04:11
      neden yıkmışlar ve ya taşınma gereği duymuşlar
      |
      |

25 Temmuz 2006 12:55:17
      quote:

Orjinalden alıntı: lalelu

neden yıkmışlar ve ya taşınma gereği duymuşlar

orası iller bankasının malıymış mahkeme kararı ile tahliye edildi hatta epey olaylar çıktı iller bankasının bi kaç binasına taşlarla saldırı ve zarar verildi 40 kişi göz altına alında çevik kuvvet panzerler felan müdahale etti...
      |
      |

____gяυρ αηкαяα___
    • Yarbay
      2352 Mesaj
      25 Temmuz 2006 16:18:01
      quote:

Alıntıları Göster

orası iller bankasının malıymış mahkeme kararı ile tahliye edildi hatta epey olaylar çıktı iller bankasının bi kaç binasına taşlarla saldırı ve zarar verildi 40 kişi göz altına alında çevik kuvvet panzerler felan müdahale etti...

Aslında ben o pazar yer altına taşınacak diye biliyorum otobüslerde verilen gazetede öyle okumuştum.
      |
      |

Hayat, beni neden üzüyorsun gı?
    • Yüzbaşı
      414 Mesaj
      25 Temmuz 2006 18:25:11
      quote:

bunu biraz daha kim açabilirr ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      794 Mesaj
      25 Temmuz 2006 19:01:46
      bu turhan kitabevi varya o sokakta(ismi aklıma gelmedi şimdi) o sırada bi bilgisayar mağazası var cadde üzerined sol tarafta orda her türlü cd-dvd var vede ucuz oraya bak
      |
      |

whatever how many times you turn around your ass is always in your back
    • Binbaşı
      1327 Mesaj
      25 Temmuz 2006 23:03:26
      quote:

Orjinalden alıntı: apuskal

bu turhan kitabevi varya o sokakta(ismi aklıma gelmedi şimdi) o sırada bi bilgisayar mağazası var cadde üzerined sol tarafta orda her türlü cd-dvd var vede ucuz oraya bak

Acaba Lemon veya Limon'dan mı bahsediyorsun?
      Turhan Kitabevi'nin bulunduğu sokak Yüksel Caddesi idi. Dediğin yer de burası olmalı.
      |
      |

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz/MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3/GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V/SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0/WD 4TB Red/WD Caviar Green 2TB/Samsung 2TB HD203WI/ CORSAIR 400R 80PLUS 750W/ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit/ASUS DRW-24B5ST 24X/S-LINK SL-525 5.25"/HP w2207/LOGITECH G105/LOGITECH G500/THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM/POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE/LOGITECH Z5500/WD 3,5" 3TB+5TB My Book USB3.0 -/WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0/
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      14 Ağustos 2006 19:35:58
      kızılay da beştaş bilgisayar var aynı fiyata satıyor baya da fazla çeşit var
      |
      |

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      17 Ağustos 2006 09:22:46
      quote:

Orjinalden alıntı: fga_fikret

kızılay da beştaş bilgisayar var aynı fiyata satıyor baya da fazla çeşit var

tam olarak nerde?
      |
      |

El-Müstenidü bi Tevfikãti'r Rabbãniyye Meliki'd Devlet-il-Osmãniyye.

Vatansızlara İnat, Vatan Sağolsun...
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      24 Ağustos 2006 14:24:41
      kızılaydaki dost kitabın devamındaki sokağın hemen arkasındaki sokak, kçöşede de bi kitapçı var
      |
      |

• Yüzbaşı
      797 Mesaj
      23 Şubat 2007 10:18:01
      eski bir topiği canlandırmak zorunda kaldım, pardon.

Maltepe Pazarı'nın son durumu nedir? tam olarak nereye kuruldu? gidip gören var mı??

Bir de, Windows Vista'yı Ulus'ta nerede buşabilirim ucuza?
      |
      |

~ ~
      ... AŞIRI HIZA SON ...

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.