Şimdi Ara

ANKARA MALTEPE PAZARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
62.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maltepe pazarı tarih oldu emin olabilirsin.
  • yaaa eyvah. falan cd'si diye boş, yanık, başka içerikli cd leri nerden alacak artık millet?

3 kuruşluk mal için 10 lira yol masrafını her bozuk hatalı çıkışta git gel, yine git gel masrafını nereye yapacağız?

lütfen haber verin cebinde parası batan ya da sinirlerini test etmek isteyen birileri mutlaka vardır.
  • kızılay konu sokakta beştaş bilgisayar var.
    her çeşit dvd ve cdyi uygun fiyata satıyorlar. sürekli oradan alıyorum.
    verbatim dışındaki tüm markalarda güzel fiyatları var.
  • MALTEPE PAZARINDAKİ KORSAN CD CİLERE İYİ OLDU AMA

DİĞER SATICILARA KÖTÜ OLDU
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurBJK
    eski bir topiği canlandırmak zorunda kaldım, pardon.
    Maltepe Pazarı'nın son durumu nedir? tam olarak nereye kuruldu? gidip gören var mı??

Bir de, Windows Vista'yı Ulus'ta nerede buşabilirim ucuza?

Şubat başı Ankara'ya uğradım. Maltepe pazarının yeni yerine bir tarif üzerine gittim.
    Ankaray'a biniyorsun. Son durak Dikimevi'nde ineceksin. Çıkışta Abidinpaşa değil de soldaki yoldan ilerle aşağıya doğru. Soldaki kaldırımdan 50 metre ilerle İş Bankası var onu da geç biraz daha ilerle solda karşında.
    Ancak, yeni Maltepe pazarı bayağı küçülmüş. Sadece iki ara var. Orada cd aldığım bir arkadaş, yeni pazarın uzaklık ve yer sorunu olduğu için eski satıcıların buraya gelip yerleşmediğini, başka işlerle uğraşmak zorunda kaldığını söylüyordu. Ben de bilemiyorum artık arşivlik mp3 cd'lerimi nerden alacağım.
    Arşivi geniş mp3 ve diğer cdler alabileceğim bir yer var ise söyleyin, nasipse oralara da uğramak isterim.

Gazetede yazıyordu. Vista satışa çıktığı gün Çin'de tezgazlarda 1 dolardan satılmaya başlamış.
    Bence Ulus tekin bir yer değil. Netten p2p'lerden temin etmeye baksan daha iyi olur kanaatimce.

• Arklar Hürriyet'ten okuduğum bir habere göre YENI MALTEPE PAZARI 8 TEMMUZ 2007 TARIHIYLE YANI DÜN AÇILMIŞ !!!!!! :D

Alın sizde bakın kutlayın, gidelenlerden yeni bilgi bekliyrz...

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/6839439.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: baba88

Arklar Hürriyet'ten okuduğum bir habere göre YENI MALTEPE PAZARI 8 TEMMUZ 2007 TARIHIYLE YANI DÜN AÇILMIŞ !!!!!! :D

Alın sizde bakın kutlayın, gidelenlerden yeni bilgi bekliyrz...

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/6839439.asp

Açılsın tabii... Ankara'ya gidince bi uğrayım bakalım.. Bi kaç CD alayım

• quote:

Orjinalden alıntı: electronica

quote:

Maltepe Pazarı'nın son durumu nedir? tam olarak nereye kuruldu? gidip gören var mı??

Şubat başı Ankara'ya uğradım. Maltepe pazarının yeni yerine bir tarif üzerine gittim.
    Ankaray'a biniyorsun. Son durak Dikimevi'nde ineceksin. Çıkışta Abidinpaşa değil de soldaki yoldan ilerle aşağıya doğru. Soldaki kaldırımdan 50 metre ilerle İş Bankası var onu da geç biraz daha ilerle solda karşında.
    Ancak, yeni Maltepe pazarı bayağı küçülmüş. Sadece iki ara var. Orada cd aldığım bir arkadaş, yeni pazarın uzaklık ve yer sorunu olduğu için eski satıcıların buraya gelip yerleşmediğini, başka işlerle uğraşmak zorunda kaldığını söylüyordu. Ben de bilemiyorum artık arşivlik mp3 cd'lerimi nerden alacağım.
    Arşivi geniş mp3 ve diğer cdler alabileceğim bir yer var ise söyleyin, nasipse oralara da uğramak isterim.

Gazetede yazıyordu. Vista satışa çıktığı gün Çin'de tezgazlarda 1 dolardan satılmaya başlamış.
    Bence Ulus tekin bir yer değil. Netten p2p'lerden temin etmeye baksan daha iyi olur kanaatimce.

Gittiğiniz yer Maltepe pazarı değil ki.Orası dikimevi halk pazarı.

Yeni maltepe pazarı Ankara'da oturanlar sıhhıye de ki büyük migrosu bilirler onun yanına açıldı 450 dükkandan oluşan görüntüleri internetten takip edilen bir pazar artık geçen pazar günü de açılışı yapıldı.

Eski havagazı istasyonunun olduğu yer

Bir ara uğramak lazım

• sıkı takipçisiyim hatta bi konu da ben açmistim maltepe pazariyla ilgili ne zman acılıcak diye bikac gune kadar gidicem ama artık cd oyun film vs yokmuşş :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

quote:

Orjinalden alıntı: electronica

quote:

Gittiğiniz yer Maltepe pazarı değil ki.Orası dikimevi halk pazarı.

Yeni maltepe pazarı Ankara'da oturanlar sıhhıye de ki büyük migrosu bilirler onun yanına açıldı 450 dükkandan oluşan görüntüleri internetten takip edilen bir pazar artık geçen pazar günü de açılışı yapıldı.

Eski havagazı istasyonunun olduğu yer

Bir ara uğramak lazım

• gerçekten yenisi açıldı ise çok iyi hemde merkeze wede tabiki bana çok yakın iyer çok iiii bi haber en kısa zamanda gideris inş.
  • Bu sefer pek korsan işlerin olacağını sanmıyorum.Eskiden dükkanları sabit değildi şimdi sabit ama yine de yapacak adam her yerde yapar gibime geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JoKeYANKARA

Bu sefer pek korsan işlerin olacağını sanmıyorum.Eskiden dükkanları sabit değildi şimdi sabit ama yine de yapacak adam her yerde yapar gibime geliyor.

Burda iş denetime kalıyor.Denetim sağlam olursa kimse cesaret edemez ama yok el altından müsade ederlerse bu işin başını alamazlar.
  • Eski maltepe pazarının misyonunu simdi dışkapıdaki rus pazarı devraldı (yunus emre halk çarşısı yeni adı). İstediğiniz filmi, oyunu, programı kesin bulursunuz. Eskiden bu kadar değildi ama maltepe pazarı kapanınca oluşan arz boşluğunu değerlendirmek için kendilerini baya gelistirmişler. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dışişleri

yaa arkadaşlar haberlerde görmüştüm ankarada maltepe pazarını yıktılar...acaba bu pazarı nereye taşıdılar...??

boş DVD ve CD alıcam ama aynı marka daki cd ve dvdler dışarıda maltepe pazarına göre nerdeyse 2 kat daha pahalı... ankarada kaliteli ve ucuz cd alabileceğim yer var mi acaba ?? aslında maltepe pazarının yeni yerini (tabii böyle bi yer varsa ) söylerseniz çok memnun olacam

BEN YENİ MALTEPE PAZARINDAN USB BELLEK ALMIŞTIM.SANA YARIN SÖYLEYİM.TARİH 06/09/2008 YANİ HAZİRANIN 9'UNDA

HERKEZE UYARI MALTEPE PAZARI ÇOK UCUZ

• MALTEPE PAZARI

http://burcakcubukcu.blogspot.com/2007/10/maltepe-pazar-yeniden.html

BU SİTEDE YENİSİNİN NEREDE OLDUĞU YAZIYOR GALİBA HİÇ OKUMADIM AMA SİZ GENEDE BAKIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slifer sky dragon -- 9 Haziran 2008; 1:55:47 >
  • Siteme link verdiğiniz için teşekkürler. Umarım işinize yaramıştır.
    sevgiler...
    Burçak
  • son zamanlarda maltepe pazarına gitmiş olan arkdaşlar varsa bir sorum olacak. boş dvdlere dair fiyatlar nelerdir bilgisi olan paylaşır mı lütfen?
  • ARKADAŞIM BOŞ CD-DVD ALACAKSAN TOPTANCISI VAR ORDAN ALABİLİRSİN BİLDİĞİM KADARIYLA ZATEN ANKARA PİYASASINADA ONLAR VERİYOR BOŞ CD -DVD BİLGİSAYAR MALZEMELERİNİ KULE TEKNOLOJİ İZMİR 1.CADDE IHLAMUR SOKAK NO.12/C KIZILAY ANKARA TEL...0312 417 39 58 BİLGİ ALABİLİRSİNİZ??????????????*
  • Ben maltepe pazarına gittim gerçekten çok ucuz ama bilgisayarlara cd dvd vs. hiç bakmadım sadece giysilere eşofmanlara flan baktım orjinal eşofmanların nike adidas puma vs. vs. aynıları yapmışlar gitmenizi tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.