Şimdi Ara

Ankara Kızılayda böyle bir yer vardı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
14.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç ay önce yine donanımhaberde görmüştüm. Kızılay taraflarında sanırım cafe gibi yerlerde odalara girip film falan seyrediliyormuş. Yani böyle 4 lü 5 li koltuklar falan arkadaşlarınla gidip bir odada istediğin filmi tvde seyredebiliyormuşsun. Arkadaşlarla oraya gitmeyi düşünüyoruz ancak tam adresi bilmediğim için bir sorayım dedim. Kızılayda böyle bir yer nasıl bulabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanYücel -- 28 Ağustos 2008; 20:49:33 >

• bilen yok mu
  • odalı yerler var ama film izlenmiyordu sanki.
  • sanırım o dediğin yer tunalıda private movie center
  • Pmc tunalıda.
  • Kızılay civarlarında yok mu arkadaşlar ? Bir de ne kadar ücretleri biliyor musunuz ?
  • tek tunalıda var odalı mekan, pmc (private movie center)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 28 Ağustos 2008; 21:01:20 >
  • birde ümitköy park caddesinde meal and rouge da var en ust katında biz izlemiştik ortam superdi ve extra para almadılar 10 kişi falandık... tunalıda pmc de superdir baskada yok sanırım ankarada bildigim
  • Tunalıdakine gideceğiz sanırım, ama şöyle bir sorum var. Odaya mesela 3 kişi girdiğimizde dışardan gelen başka birilerini de almıyorlar değil mi ? Geçen gün kız arkadaşımla Keçiören'de teleferiğe binelim dedikte pişman olmuştuk. Gidişte yanımıza iki yaşlı amca daha koymuşlardı, bizde indik diğerine yalnız binmiştik. Ama dönüşte diğer kulede bu sefer başkalarını sokmuşlardı Umarım burda da öyle bir durum yoktur
  • quote:

Orjinalden alıntı: CanYücel

Tunalıdakine gideceğiz sanırım, ama şöyle bir sorum var. Odaya mesela 3 kişi girdiğimizde dışardan gelen başka birilerini de almıyorlar değil mi ?
  • kızılayda bollywood var ama sakın gitme oraya.. İlk zamanlarda güzeldi.. Ama şimdi sahibi kapılara çivi çakmış.. Yani kapılar tam kapanmıyor. Böle olunca da gelen geçeni görüyorsunuz kapı aralığından.. Gelen geçen de sizi görüyor.. Bi film izleyemedim kız arkımla. Tamam izledik de yalnız değildik ki. Bi sürü göz vardı üzerimizde. Kapıyı kapatmak için destek koyunca da azar işittik.. o günden beri gitmiyorum oraya.. pmc ye gitmedim daha.. orayıda görmek isterim.. Fiyatlar ne kadar bilen var mı?

@CanYücel

tabi ki sizdenbaşkasını almazlar.. Rezervasyonla çalışır o tür yerler.. Restoranda nasıl masa rezerve ederler senden başkası kimse oturamazsa odalar da öyle.. Yani en azından bollywood öle.. pmc yi bilemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermés -- 28 Ağustos 2008; 21:50:27 >
  • Sinema Cafe, 0312 433-2828.

Mithatpaşa Caddesi'nde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Sinema Cafe, 0312 433-2828.

Mithatpaşa Caddesi'nde.

Fiyatları hakkında bir bilgin varmı acaba?
  • pmc
  • PMC'ye yarın gideceğiz şimdi arasam rezarvasyon olur mu acaba ? Veya yarın erkenden arasam.. Bu arada cevaplar için herkese teşekkürler arkadaşlar
  • Arkadaş pmc nin fiyatını 20 ytl demişti galiba.
  • Kişi başı mı yoksa odanın ücreti mi :) Arkadaşlar kusura bakmayın biliyorum çok soru sordum ama, birde kaç tane oda var ? Yani bir tane yoktur umarım. Yarın gitceğimiz için sorun yaşar mıyız oda bulmakta acaba
  • bende merak ediyorum

Canyücel , Denedikten sonra yorumlarını bekliyorum:D
  • giden arkadaşlar konu hakkında bahsedebilirlermi arkadaşlar? ücret nedir? durum nedir? ortam nedir? adres nedir? v.s.vs..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.