Şimdi Ara

Ankara, Japon'larda God of War 3 Fiyatı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: delifirtinaa
    tunalıdakı one game centerda vardı sabah, fıyatı 140 tl, 10 tane getırtebılmıs, soyledıgıne gore turkıyeye sadece 500 tane gırıs yapmıs ve kendılerıne gelısı 130 tlymıs, ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılemıyorum

burayla konustum sali gunu fiyat 110 olacakmis o zaman bana kargoyla yollayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delifirtinaa

tunalıdakı one game centerda vardı sabah, fıyatı 140 tl, 10 tane getırtebılmıs, soyledıgıne gore turkıyeye sadece 500 tane gırıs yapmıs ve kendılerıne gelısı 130 tlymıs, ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılemıyorum

Sen de yedin mi?10 lira karla 10 oyun mu satıyormuş Ulan Tunalı'da simit satsan daha fazla para çıkarırsın.
  • 120 TL Spot + 5 TL kargo ücreti = 125 TL.Sony'yi beklemiyecek olanlar gittigidiyor'dan alsın.
  • Spot bile alacak olsanız görerek alın derim ben.
    Bugün prenses store' dan elime ulaşan Gow 3' ü ciddi anlamda makineye takmaktan utandım ve gerisin geriye yolladım.
    Konusuna yazdım, postlarım silindi ve konu kilitlendi.
    Kitapçık, BD, kutu ayrı ayrı gelmiştir anlarım. 1000 kişi akın etmiştir bunu da anlarım. Ama azıcık özen be kardeşim, az para vermiyoruz ki bu merede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 13 Mart 2010; 18:59:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Spot bile alacak olsanız görerek alın derim ben.
    Bugün prenses store' dan elime ulaşan Gow 3' ü ciddi anlamda makineye takmaktan utandım ve gerisin geriye yolladım.
    Kitapçık, BD, kutu ayrı ayrı gelmiştir anlarım. 1000 kişi akın etmiştir bunu da anlarım. Ama azıcık özen be kardeşim, az para vermiyoruz ki bu merede.

Ne sorun vardı hayırdır ?
    Valla merak ettiğimden soruyorum ne oldu da bu kadar iade etmek zorunda kaldın ?

• Irmaktosyland arkadaşıma 160 lira demiş, resmen komedi Sony bayinde kdv dahil 113 lira spotcuda 160...

http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

http://forum.donanimhaber.com/m_38358053/mpage_4/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastenc

Irmaktosyland arkadaşıma 160 lira demiş, resmen komedi Sony bayinde kdv dahil 113 lira spotcuda 160...

Nasıl ya Kızılay'daki değil miydi yada ben karıştırıyorum. Zamanında oradan Modern Warfare 2 almıştım ilk çıktığı gün 110'a...
    Benim aldığım yer merdivenaltı bir yerdi. ama şu köprüüstü yerse evet tuttuğunu s...... malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Valla merak ettiğimden soruyorum ne oldu da bu kadar iade etmek zorunda kaldın ?

http://forum.donanimhaber.com/m_30016689/mpage_18/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_30016689/mpage_18/tm.htm

Valla üzüldüm senin adına 5 gün daha sabret en temizi al Sony'den bence
    Ayıptır valla ya anlamadığım nokta şu oyunun plastik kutularına çökünce ellerine ne geçti ?

• Hata bizde arkadaşlar 3 4 gun durup sonyden niye almıyoruz? hem temiz hem güvenli hem faturalı hemde UCUZ hemde oyun potansiyeli ortaya çıkacak Türkiye'nin.Bu potansiyelin yüksek olmasıdemek çoğu oyunu güvenli faturalı ve ucuza almak demek.Ama hala biz gidip spotculara para kazandırıyoruz.Almayın,takaslamayın.Ben hiçbir oyunu spotcuda takaslamadım takaslamamda.Adam elindeki oyuna 100 tl diyecek aynı oyunu getirene bu 80 eder diyecek.Hem fark Hem takas parası alacak.Şimdiye kadar hep 187 TL 200 Tl dye spotculardan aldık fakat şimdi yapmıyalım bari.Spotcuda 140 150 TL oyunu almayıp 4 gün bekleyip yukarda +larını yazdığım Sony centerdan 99 TL'ye alalım.Bu mesaj silinirse yazıklar olsun
  • Abi 99 TL olması %1 ihtimal. En kötü ihtimal 120'ye olsa yine çok iyi bir fiyat bana göre.
    Zaten şu spotçulara ben "170 TL'ye oyun mu satılır ?" sorusuna "Ben senin yaşın kadar bu mesleği yaptım" diye artistlenmesinden sonra uğramadım bir daha. Hayır anlamıyor bu kadar labalileşmenin ne anlamı vardı. 1990 yılında sanki playstation vardı anasını satayım ya.
    Başka yere gittim Resistance 2 alacaktım adam "al al harika oyun silahlı" diye önerdi sanki sucuk markası öneriyor. Böyle böyle kanser olacam ya. Allah'tan Malta'ya gidiyorum da kurtuluyorum şunlardan. Gerçi orada pahalı ülke mesela GOW 3 58 Euro olarak etiketlenmiş. (gerçi buraya göre maaşları 2.5 kat fazla ama )
  • quote:

Abi 99 TL olması %1 ihtimal. En kötü ihtimal 120'ye olsa yine çok iyi bir fiyat bana göre.
    Zaten şu spotçulara ben "170 TL'ye oyun mu satılır ?" sorusuna "Ben senin yaşın kadar bu mesleği yaptım" diye artistlenmesinden sonra uğramadım bir daha. Hayır anlamıyor bu kadar labalileşmenin ne anlamı vardı. 1990 yılında sanki playstation vardı anasını satayım ya.
    Başka yere gittim Resistance 2 alacaktım adam "al al harika oyun silahlı" diye önerdi sanki sucuk markası öneriyor. Böyle böyle kanser olacam ya. Allah'tan Malta'ya gidiyorum da kurtuluyorum şunlardan. Gerçi orada pahalı ülke mesela GOW 3 58 Euro olarak etiketlenmiş. (gerçi buraya göre maaşları 2.5 kat fazla ama )

ooo silahlıysa iyidir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mastenc

Irmaktosyland arkadaşıma 160 lira demiş, resmen komedi Sony bayinde kdv dahil 113 lira spotcuda 160...

Nasıl ya Kızılay'daki değil miydi yada ben karıştırıyorum. Zamanında oradan Modern Warfare 2 almıştım ilk çıktığı gün 110'a...
    Benim aldığım yer merdivenaltı bir yerdi. ama şu köprüüstü yerse evet tuttuğunu s...... malesef

Evet o köprü üstü yer alttaki Japon Armağan onda da 150 lira, işte böyle bizim spotcu esnafımız söylediğiniz gibi tutuğunu yani...

4 gün sonra gider Sony bayinden en kötü ihtimal 120 liraya alırım...

PRENSES STORE'nin konusu kapatılımış yeni gördüm, geç ama yerinde bir karar özellikle @evo_4'ya yaptıklarından sonra haketmişlerdi...

Herkes Sony bayinden alsın lütfen böyle insanlara artık dur diyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 13 Mart 2010; 21:55:13 >

• Hayır Blurayda en kötü ihtimal parmak izi olabilir. Tamam o bile suç ama en azından sprey ile temizlersin sorun değil. Afedersiniz şerefsizler hem kutuya çökmüşler hem de parmak izi dolu. üstelik 0 diye kazıklıyorlar.
    Böyle millete yukarıdan bakmalar , sanki her boku biliyorlarmış gibi laf sokmaya çalışmalar. İnanın bu forumdaki en bilgisiz insan bile bunlardan 3 kat daha oyun bilgisine sahiptir. Nasıl milletin kanını emeceğini çok iyi biliyorlar.
    Ama şu metrodaki elemenlara kötü demek kötülere hakaret olur. Xbox360 sormaya gittim 3K sorununda ne yapacağım diye adamın verdiği cevap şu oldu "Kespır üretimli yeni iksbakslarda bu hatayı yaşamazsın abi 10 makinada 1 görülüyor" diye adi bir cevap veren esnaftan zaten ne alabilirsin ki...
  • Prenses Store neyseki kargo masraflarımı da karşılayarak geri almayı ve takas için yolladığım oyunu geri göndermeyi kabul etti.
    Buda birşey tabi ama yine de üzerine basa basa "sıfır mı?" diye sormama rağmen gelen paket beni hüsrana uğrattı açıkçası.
    Arşivci biri olarak rafa koymak içime sinmedi. Sağolun destekleriniz için bu arada.
  • quote:

Prenses Store neyseki kargo masraflarımı da karşılayarak geri almayı ve takas için yolladığım oyunu geri göndermeyi kabul etti.
    Buda birşey tabi ama yine de üzerine basa basa "sıfır mı?" diye sormama rağmen gelen paket beni hüsrana uğrattı açıkçası.
    Arşivci biri olarak rafa koymak içime sinmedi. Sağolun destekleriniz için bu arada.

hocam o imza ne yaa
  • @evo_4 ben de arşivciyim yani senin o an ne hissettiğini inan çok iyi anlıyorum... Hatalarını telafi etmek zorundaydılar zaten, umarım biran evvel eline ulaşır ve sen de oynamaya başlarsın efsanemizi

Benim hãla oynamak için 4 günüm var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

hocam o imza ne yaa

@mastenc,
    Al benden de o kadar hocam. kaç günse bende bekleyip o jelatini yırtmanın verdiği hazla dalıcam oyuna.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

hocam o imza ne yaa

@mastenc,
    Al benden de o kadar hocam. kaç günse bende bekleyip o jelatini yırtmanın verdiği hazla dalıcam oyuna.

sahi hocam ne oldu senin mevzu verdiler mi paranı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.