Şimdi Ara

ANKARA GEZISI ICIN KALACAK YER ARIYORUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR, ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA OKUL OLARAK ANKARADAKI UNIVERSITELERE VE ANKARANIN BAZI TURISTIK YERLERINE GEZI YAPMAYI PLANLIYORUZ. 1 OTOBUSLE GIDILECEK, 40 OGRENCI+5 OGRETMEN. 2 GUN KONAKLAMA DUSUNCEMIZ VAR AMA OGRENCILERIMIZIN MADDI DURUMLARI ÇOK DA IYI DEGIL. KOLEJ DEGIL NORMAL DEVLET LISESIYIZ VE BU GEZIYI BILE ŞARTLARIMIZI ZORLAYARAK YAPIYORUZ, OGRENCILER BUGUNE KADAR HICBIR GEZIYE MALUM SEBEPLERDEN OTURU GOTURULEMEMIS...

ANKARADA 2 GUN MUMKUNSE UCRETSIZ VEYA CUZI UCRETLERLE KONAKLAYABILECEGIMIZ DEVLETE VEYA VAKIFA AIT OTEL,MOTEL,MISAFIRHANE, PANSIYON,YURT V.B. YERLER VARMIDIR? VARSA NERELERDE KALABILIRIZ? BU KONUDA DAHA ONCEDEN TECRUBESI OLAN, BILGISI OLAN, TANIDIGI OLAN VEYA YARDIMI DOKUNABILECEK, EN AZINDAN FIKIR VEREBILECEK DUYARLI ARKADASLARDAN YARDIM BEKLIYORUM.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ankara'da Bedava Kalacak Yerler: Ücretsiz Olanakların Keşfi

Türkiye'nin başkenti Ankara, tarihi mekanları, kültürel zenginlikleri ve iş olanaklarıyla önemli bir şehir. Şehri ziyaret etmeyi planlayanlar için konaklama masraflarını düşürmek adına ücretsiz kalacak yerler mevcuttur.

Ankara'da Ücretsiz Kalacak Yer Seçenekleri

Ankara'da ücretsiz kalabileceğiniz birkaç seçenek vardır:

• Couchsurfing: Couchsurfing, yerli halkın evinde ücretsiz olarak konaklamanıza olanak tanıyan bir platformdur.
    • Gönüllü Kuruluşlar: Kızılhaç veya UNICEF gibi yardım kuruluşları, gönüllülük karşılığında ücretsiz konaklama sağlayabilir.
    • Yurtlar: Bazı üniversiteler ve öğrenci yurtları, boş kaldıkları dönemlerde uygun fiyatlı veya ücretsiz konaklama sunabilir.
    • Camiler: Bazı camiler, yolculara ücretsiz konaklama sunan misafirhaneler işletebilir.
    • Hayırsever Kuruluşlar: Hayır kurumları, evsizlere veya ihtiyaç sahiplerine ücretsiz barınma sağlayabilir.

Ücretsiz Konaklama Yerleri Bulma İpuçları

Ankara'da ücretsiz konaklama yeri bulmak için şu ipuçlarını izleyin:

• Araştırma Yapın: Farklı platformları ve kuruluşları inceleyerek ücretsiz konaklama seçeneklerini öğrenin.
    • Erken Rezervasyon Yapın: Mümkünse, özellikle popüler zamanlarda önceden rezervasyon yapın.
    • Esnek Olun: Ücretsiz konaklama yerleri genellikle sınırlıdır, bu nedenle zamanlama veya yerleşim açısından esnek olun.
    • Gönüllü Olun: Gönüllü kuruluşlarda yardım ederek karşılığında ücretsiz konaklama alabilirsiniz.
    • Kurallara Uyun: Ücretsiz konaklama sağlayan kuruluşların kurallarına ve düzenlemelerine uyun.

Ankara'da Özgürce Konaklayın

Ankara'da ücretsiz kalacak yer seçeneklerini keşfederek konaklama masraflarından tasarruf edebilir ve şehrin sunduğu her şeyi özgürce deneyimleyebilirsiniz. İster kültürü keşfetmek ister iş yapmak isteyin, Ankara'da ücretsiz kalacak bir yer bulabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Öğretmenevi uymaz mı?
  • Kurum misafirhaneleride olablilir
  • balgatta uygulama oteli var, turizm meslek lisesi uygulama oteli, fiyatlarını bilemicem fakat sonuçta orasıda bir okul belki size indirimli olabilir araştırın derim..yada kamu kuruluşların misafirevlerini araştırın
  • iŞte bunları bende biliyorum ama hangi kuruluşun hangi misafirhanesi vardır, nerdedir, kaça kalınabilir bunları bilmiyorum. öğretmenevleri bizler için uygun ama öğrenciler için pahalı gelebilir. 30-40 ytl Uygulama otelinin uyduruktan pansiyonu dahi 25 ytl. ben ücretsiz veya öğrencibaşı 10 ytlye kalabileceğimiz bir yer arıyorum.
  • Bize gelin diycem ama ev küçük

Napsakki Ben bir babama soruyum ama 40 kişide fazla

belki babamın bildiği bir çözüm vardır.
  • maddi durum iyi değil diosn 2 gün konaklama diosn
  • Bu sorunun geleceğini tahmin ediyordum. Şöyle izah etmeye çalışayım.
    Ankara büyük bir yer, neticede başkent. Ve oraya gidilmişken bazı yerleri atlamak istemiyorum. Yani paldur küldür götürüp getirip paramız yoktu idare edin demek isyemiyorum. Ben daha önce zengin çocukları da götürdüm başka okulumdayken ve lüks otellerde konakladık. Boyle bir ihtiyac duymamıştım ama bunlar da bizim insanımız. Nakus talihlerini yıkmaya çalışıyorum, şartları zorlayarak onlar adına bişeyler yapma gayreti duyuyorum. 40 kişi meselesine gelince, aslında götüreceğim kitle 100 kişilik. Ancak bu kadarı yol parasını verebilecek düzeyde oldukları için 40 kişiye düştük. :( Benim maddi durumum iyi olsa karşılamak isterdim ama ben de öğretmenim ve gücüm sınırlı. Zaten okul aile birliğinden ve muhtardan da yardım istedim ama sende varsa bize ver diyorlar Ben bir şekilde finans sorununu aşmaya çalışırım ama işte bu kalacak yeri ekonomik ayarlamaya çalışıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: :HardCoRE:

maddi durum iyi değil diosn 2 gün konaklama diosn

• Kavaklıdere, Kızılay, Maltepe, Ulus otellerin daha yoğun bulunduğu yerler...
    ulus pek tercih edilmez ama maltepe,yenişehir uygun olabilr.siz öğretmenevini araştırın derim indirim filan yaptırın...bikaç otel yer ismi verim bi konuşun durumunuzu belirtin...

Ankara Öğretmenevi (ASO) Başkent Öğretmenevi Teknikokulları/ANKARA (312) 2129640
    sincan var biraz uzak kalıyor kızılay merkeze 1 saat daha uygun fiyat esnek olabilir ank (başkent) öğrt. evine göre. Sincan Öğretmenevi İstasyon Mh.Erdal S.No:12 Sincan/ANKARA (312) 2765960

divrigikonukevi / Abdullah Göktaş
    divrigikonukevi@hotmail.com
    aşti ye 10 dk
    sokullu cd pir sultan sk no:8 Dikmen Ankara
    0312 481 71 42-43 44

Kent Otel
    Mithatpaşa Caddesi no: 4 Yenişehir
    Tel: 0(312) 435 50 50

Best Western Hotel 2000
    Gülseren Sokak no 4 Maltepe
    Tel: 0(312) 231 81 70

Neva Palas
    Esat Caddesi no. 32 Küçükesat
    Tel: 0(312) 419 58 25

Hotel Houston
    Güniz Sokak no: 26 Kavaklıdere
    Tel: 0(312) 466 16 80

Hotel İçkale
    G.M. K Bulvarı no: 89 İçkale
    Tel: 0(312) 230 61 33

Eyüboğlu Hotel
    Karanfil Sokak no: 73 Bakanlıklar
    Tel: 0(312) 417 64 00

Turist Hotel
    Çankırı Caddesi no: 37 Ulus
    Tel: 0(312) 310 39 80

Hotel Atalay
    Çankırı Caddesi n: 20 Ulus
    Tel: 0(312) 309 15 15

Hotel Almer
    Çankırı Caddesi no: 17 Ulus
    Tel: 0(312) 309 04 35

Hotel Oğultürk
    Rüzgârlı Sokak no: 6 Ulus
    Tel: 0(312) 309 29 00

Hotel Vip
    Karanfil Sokak no: 9 Kızılay
    Tel: 0(312) 425 10 03

Otel Örnek
    Gülseren Sokak no: 4 Maltepe

Hotel 2000
    Bestekâr Sokak no: 29 Kavaklıdere
    Tel: 0(312) 419 90 01

Hotel Selvi
    Çankırı Caddesi no: 16 Ulus
    Tel: 0(312) 310 35 00

Mega Residence
    Tahran Caddesi no: 5 Kavaklıdere
    Tel: 0(312) 468 54 00

• Arkadasim iyi demissin yazmissinda o yazidigin otellerin cogu dolarla calisan oteller cok isterler ama hayrina indirim yaparlarsa orasini bilemem
    quote:

Orjinalden alıntı: naykose

Kavaklıdere, Kızılay, Maltepe, Ulus otellerin daha yoğun bulunduğu yerler...
    ulus pek tercih edilmez ama maltepe,yenişehir uygun olabilr.siz öğretmenevini araştırın derim indirim filan yaptırın...bikaç otel yer ismi verim bi konuşun durumunuzu belirtin...

Ankara Öğretmenevi (ASO) Başkent Öğretmenevi Teknikokulları/ANKARA (312) 2129640
    sincan var biraz uzak kalıyor kızılay merkeze 1 saat daha uygun fiyat esnek olabilir ank (başkent) öğrt. evine göre. Sincan Öğretmenevi İstasyon Mh.Erdal S.No:12 Sincan/ANKARA (312) 2765960

divrigikonukevi / Abdullah Göktaş
    divrigikonukevi@hotmail.com
    aşti ye 10 dk
    sokullu cd pir sultan sk no:8 Dikmen Ankara
    0312 481 71 42-43 44

Kent Otel
    Mithatpaşa Caddesi no: 4 Yenişehir
    Tel: 0(312) 435 50 50

Best Western Hotel 2000
    Gülseren Sokak no 4 Maltepe

Neva Palas
    Esat Caddesi no. 32 Küçükesat
    Tel: 0(312) 419 58 25

Hotel Houston
    Güniz Sokak no: 26 Kavaklıdere
    Tel: 0(312) 466 16 80

Hotel İçkale
    G.M. K Bulvarı no: 89 İçkale
    Tel: 0(312) 230 61 33

Eyüboğlu Hotel
    Karanfil Sokak no: 73 Bakanlıklar
    Tel: 0(312) 417 64 00

Turist Hotel
    Çankırı Caddesi no: 37 Ulus
    Tel: 0(312) 310 39 80

Hotel Atalay
    Çankırı Caddesi n: 20 Ulus
    Tel: 0(312) 309 15 15

Hotel Almer
    Çankırı Caddesi no: 17 Ulus
    Tel: 0(312) 309 04 35

Hotel Oğultürk
    Rüzgârlı Sokak no: 6 Ulus
    Tel: 0(312) 309 29 00

Hotel Vip
    Karanfil Sokak no: 9 Kızılay
    Tel: 0(312) 425 10 03

Otel Örnek
    Gülseren Sokak no: 4 Maltepe

Hotel 2000
    Bestekâr Sokak no: 29 Kavaklıdere
    Tel: 0(312) 419 90 01

Hotel Selvi
    Çankırı Caddesi no: 16 Ulus
    Tel: 0(312) 310 35 00

Mega Residence
    Tahran Caddesi no: 5 Kavaklıdere
    Tel: 0(312) 468 54 00

• Roma hamamının karşısındaki Roma otelinde kalın. Istedıgınız yere kolayca gıdebılırsınız oradan. ucuz mu bılemem. ev boş olsa bizde kalırdınız..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.