Şimdi Ara

Ankara Forum AVM'de Beko 22' TV 699 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Etlik Forum Avm'de gezerken gördüm. Beko bayisinde 699TL. 6 taksitle aldım.
    Uzun zamandır mutfak için 22 inç ekran tv almayı düşünüyordum. Fiyatı takip ediyordum. diğer küçük ekran tvlere göre beko çok iyi. normalde beko marka tv almam ama küçük ekran tvsi gayet başarılı.

Ürünün kodu : Beko B22-LW-5533 TV. ben beyaz olanını aldım.

https://www.beko.com.tr/satelite-serisi-55-ekran-b22-lw-5533.html

Ankara Forum AVM'de Beko 22" TV 699 TL

Özellikleri :

· FULL HD özelliği ile yüksek çözünürlüklü (High Definition) yayınlara uyumludur.
    · 1920 x 1080 Yüksek çözünürlük
    · 200 Hz Picture perfection rate
    · USB’ye Dijital yayınları kayıt özelliği
    · 2x HDMI girişi ile dijital ses ve görüntüyü daha kaliteli izleme ve dinleme
    · USB 2.0 girişi ile film izleyebilme, müzik dinleme ve resimleri görüntüleme özelliği
    · Yatay: 176 / Dikey: 176 Görüş Açısı
    · % 65 Peak luminance
    · Dinamik Kontrast Plus
    · Noise Reduction özelliği ile yayından kaynaklanan görüntü gürültülerini giderme
    · Geliştirilmiş Digital Color Transient Improvement(DCTI) özelliği ile renk geçişlerinde oluşabilecek titreşim ve karışım etkisinin azaltılması ve buna bağlı olarak daha net ve temiz bir görüntü elde edilmesi
    · Geliştirilmiş Digital Luminance Transient Improvement(DLTI) özelliği ile görüntüde keskinliğin artırılması
    · Digital Combfilter ile renk geçişlerinde üstün performans
    · 16:9 resim modu ile gerçek film kayıt formatında izleme imkanı
    · SRS HD ses özelliği ile daha kaliteli bir ses imkanı
    · 2*3 Watt (RMS) Stereo Ses Çıkış Gücü
    · PC Bağlantı Girişi (VGA) ile bilgisayar ekranı olarak kullanılabilme
    · Düşük Enerji Tüketimi ile enerji tasarrufu
    · Scart Bağlantısı ile DVD-VCD-Video-Uydu alıcısı gibi harici cihazları bağlayabilme
    · S-VHS Girişi ile S-Video özelliğindeki kaynaklardan üstün resim performansı
    · Audio/Video Girişi ile scart haricinde de Kamera-DVD gibi harici cihazları bağlayabilme
    · Kulaklık Girişi
    · Fastext + Toptext (1000 Sayfa Hafızalı hızlı Teletext)
    · Akıllı Ses ve Görüntü Ayarı ( Smart Control ) ile hafızaya kayıtlı ses ve görüntü ayarlarına tek tuşla ulaşılabilme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 5 Temmuz 2017; 12:11:6 >

• https://www.webdenal.com/samsung-ls22f350fhmxuf_863505.html?gclid=Cj0KCQjwnPLKBRC-ARIsAL_JTCx-8MQrmiXJt3mPH-gK4uSv3T3r8G2_bSFmSeGzbsCsHDwlnSvALDEaAky8EALw_wcB

Bunu alıp full HD bi uydu alıcı almak daha mantıklı değil mi? Hem Led hem ips panel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 5 Temmuz 2017; 13:2:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktım ona. Görüntü berbat.

• quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

Baktım ona. Görüntü berbat.

Doğrudur hocam bekonun panel ne marka acaba LG mi bilginiz var mı

• 5 sene once 102 ekran Samsungu 1000 liraya almistik

• Normalde eve beko arçelik sokmam. Ama bu ürün gayet başarılı. Kipada sec axen vb. ucuz tvlerde vardı. Ama bu çerçeve görüntü kanal geçişleri vb. üstündü.

• 1 senedir grundig 43" kullanıyorum gayette memnunum. Arçelik, beko, grundig aynı zaten.
  • Bende aksam uzeri PHILIPS 24PFS4022/12 aldim ggden satici mediamarkt normalde mediamartin kendi sitesinde 999tl. Ggde 799tl suan %4 indirim var 757tl oluyor birde maximum mobil kampanyasindan 60tl ile birlestirdim 717tlye geldi 6 taksit. 200hz full hd ve uydu alicili

• Carrefour da SEG marka 24 inç tv 629 ₺. Görüntüsü de gayet iyi fiyatına göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyata Axen 32 inç rahat alınır.
  • Kasımdan önce (dolar bu seviyelerde değilken) vatan'dan LG 32 İnç'i 690 TL'ye aldım. Gayet memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreBngll

Bu fiyata Axen 32 inç rahat alınır.

aynn ben 3 sene önce 500 TL'ye aldım kampanyasız fiyat

Hala kullanıyorum çok memnunum
  • Hem smart hem uydu alıcı bulunan Max 32 inç 1000 tl altı modeller var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüntü çöp

• Beko'ların tv panelleri %90 LG üretimi oluyor.

Ancak bana göre 22'' yazar kasa ekranı boyutunda ki bir tv için pahalı rakam.
  • Allah aşkına 22 inc BEKO'ya 700 tl verilir mi?

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    bunlar hd ready yanlız adam full hd panelli cihaz almış elma ile armut karşılaştırmayalım.bekonun kalitesizliği tartışılmaz bu arada.renk üretimindeki problemler ve keskinlik beklememek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

bunlar hd ready yanlız adam full hd panelli cihaz almış elma ile armut karşılaştırmayalım.bekonun kalitesizliği tartışılmaz bu arada.renk üretimindeki problemler ve keskinlik beklememek lazım.

https://www.amazon.de/dp/B01M2Z2PEV/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2I66RHM8ITKNG&coliid=I3HWDM2WMZCVAP

herşey dahil 680-TL ye geliyor, full hd samsung tv.
    bunun gibi bir sürü lg, sharp, philips var amazon.de de ve 2 yıl garanti veriyorlar.

beko-arçelik çöptür, çöp kalacak.!

• quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

5 sene once 102 ekran Samsungu 1000 liraya almistik

o zaman dolar kaçtı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.