Şimdi Ara

Ankara direksiyon öğretilecek boş mekan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kız arkadaşıma araba kullanmayı öğretmek için ankarada bir alan arıyorum.Ehliyeti henüz yok kursa yeni başladı ama kursun yanında bende öğreticem.Ehliyeti olmadığı içinde trafiğe kapalı bir mekan yada çoook seyrek bir yer olması gerek.Mekan olarak adresi bildiğiniz yerler varsa gölbaşı,haymana vs gibi uzak yerler bile olur sabahtan gidip saatlerce durucaz zaten farketmez mesafesi 1-1.5 saatlik yerler olabilir çok önemli değil yeterki güvenli olsun.Varsa böyle yerler geniş alanlar bileniniz paylaşırsanız sevinirim.
    İlk başta temel eğitimleri verecegim icin dönüşlü falan yerler olmasına da gerek yok düz yer olursa çok daha iyi olur.

• İncek yolu
  • inceğe giderken pi okullarının oradan sağa dönersen düzgün ara yollar var. Bomboş, fakat kardan sonra tam ne durumda bilmiyorum.

google mapsten : 52. Cd Ahlatlıbel Mh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korhany -- 9 Ocak 2013; 21:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korhany

inceğe giderken pi okullarının oradan sağa dönersen düzgün ara yollar var. Bomboş, fakat kardan sonra tam ne durumda bilmiyorum.

google mapsten : 52. Cd Ahlatlıbel Mh.

Çok teşekkürler hocam gayet güzel görünüyor bende oraları tahmin ediyordum ama tam neresi uygun bilmiyordum gitmedimde oralara hiç google earthle kolayca gördüm.Açık adres içinde ayrıca teşekkür ederim eksik olmayın.

@Omer46 Size de teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.