Şimdi Ara

ANKARA'da Ulaşım Ücretlerinde ŞOK GELİŞME ! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
6.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yamasut_over_anatolia

Kaldırılan aktarma uygulaması geri gelebilir. Tüdef bunun için dava açmış.

3 seneden önce sonuçlanmaz.
  • bu seferde paralı otobüslerde paso sormaya başladılar 6 yıldır paralı otobüse binerim ilk defa bugün tam parası vermek zorunda kaldım(gerçi 900 bin olunca pek sallamadım ama yinede haksızlık) herif üniversite kartını kabul etmiyor illa paso
  • şu yargı akaryakıt fiyatlarınada el atsada 7 sene önceki fiyatlara dönsek
    ne güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: azelea

quote:

ne bu ermiş mi vazgeçilmez mi? Koca akp başka aday mı çıkaramıyor? adam kıtlığı mı var ne var bu adamda?

akp bence başka bir aday çıkaracaktır, ve ankara'yı tekrar alacaktır diye tahmin edioyrum. melih'in suyu ısınmaya başladı zaten.

aslında rte de melihi aday göstermek istemiyordu..secim öncesinde cok tartısılmısdı..zira cok geç acıklandı gökcekin adaylığı.. muhtemelen baska aday bulamadıkları için mecburen gökcek i aday gösterdiler.. angaralılar melihi cok seviyor mübarek.. adam ben ilkokuldayken iktidardaydı.. hala da öyle.. akp nin baka bir alternatif bulması zor gibi..ilk önce angaralıların soğuması lazım.. özellikle bilincsiz coğunluğumuzun.. birde su var..adam gibi baska alternatifde yok yani..

• Halk otobüsçülerin protestosunu anlamadım gitti.
    Aktarma kalkmış oldu, halk otobüsüne yarar,
    çoklu karttaki indirim kalkmış oldu, yine halk otobüsüne yarar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: str06

Halk otobüsçülerin protestosunu anlamadım gitti.
    Aktarma kalkmış oldu, halk otobüsüne yarar,
    çoklu karttaki indirim kalkmış oldu, yine halk otobüsüne yarar...

bunlar fırsatı kendi aleyhine çevirmeyi bilmiyorlarki; ilk defa 7-8 aydan beri dün ilk defa 3 kere dolmuşa bindim. eğer fiyatlar değişmemiş olsaydı otobüse devam edecektim. şimdi hangisi gelirse ona biniyorum. ayrıca dediğiniz gibi aktarmanın kalkkmasıda dolmuş ve halk otobüslerine yarar ama anlayana......
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

Aktarmanın kalkması kötü oldu... Dün 3 kez otobüs değiştirdim aktarma olsaydı 1.10 tl tutacaktı 1.80 ödemiş oldum... 2 kez değiştirsem 1.20 gene zarardayız

kendilerini zor durumda göstererek, sanki zarardalarmış gibi seferleri yarıya indirerek, karlarını 2 ye katladılar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

arkadaslar bu kadar sikayetcisiniz bu adama nie oy veriyorsunuz bakin yenimahalleyi akpnin elinden aldik yenimahalle sahlandi eskiden asfalt yoktu su an yollarimiz cevremiz duxenli bakimli hem sikayet ediyoruz hemde sandikta adama oy veriyoruz hayret bu arada chp icin konusmuyorum baska partilerin adamlarida olur duzeni bilen ankara bel. iyi yonetecek biri en azindan bizleri dusunecek biri

karayalçın'ıda gördü bu millet.

yine ne kadarda eleştirsek melih'in alternatifi yok

Çok merak ediyorum; Karayalçın dönemini kaç yaşlarınızda gördünüz?

Ayrıca neden alternatifi olmasın adamın, başka insan mı kalmadı. Sizin gibiler çevreye böyle mesajlar verdiği için melih gibiler tepemizde ya...

• quote:

Çok merak ediyorum; Karayalçın dönemini kaç yaşlarınızda gördünüz?

Ayrıca neden alternatifi olmasın adamın, başka insan mı kalmadı. Sizin gibiler çevreye böyle mesajlar verdiği için melih gibiler tepemizde ya...

birkere yukarıda yazılarımı dikkatli oku; akp'nin melih'i bir daha aday göstermeyeceğini yazmışım. isterseniz biraz daha açayım, akparti iyi bir aday gösterebilir ama asla chp zihniyeti melih'e alternatif bulamaz.

• Halen kar ediyorlar tabii ki. Ama bolca sıcak paraya alışmışlar tabi. Şimdi yarısını kazanmak zor geliyor.

Bence ideali Tam= 1.5 TL, Öğrenci 75 Kuruş, en fala 1 TL olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

arkadaslar bu kadar sikayetcisiniz bu adama nie oy veriyorsunuz bakin yenimahalleyi akpnin elinden aldik yenimahalle sahlandi eskiden asfalt yoktu su an yollarimiz cevremiz duxenli bakimli hem sikayet ediyoruz hemde sandikta adama oy veriyoruz hayret bu arada chp icin konusmuyorum baska partilerin adamlarida olur duzeni bilen ankara bel. iyi yonetecek biri en azindan bizleri dusunecek biri

chp ankarada hırsızlıkla yolsuzlukla anılır. yenimahallede ssk bloklarında oturuyordum. çamur içindeydi her taraf. 2004 seçimlerinde ak parti geldi. çamur gitti her yer asfalt oldu. chp zihniyetini o zaman tanıma fırsatı buldum yakından.
  • Ankara 2. İdare Mahkemesi, Ankara'da bilet fiyatlarını 6 yıl öncesine döndüren kararı iptal etti.

Eski tarifeye devam.
  • quote:

Ankara 2. İdare Mahkemesi, Ankara'da bilet fiyatlarını 6 yıl öncesine döndüren kararı iptal etti.

Eski tarifeye devam.

lanet olsun
  • 10 kuruş kara geçtim, tabi her zaman aktarma kullandığımı varsayarsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

10 kuruş kara geçtim, tabi her zaman aktarma kullandığımı varsayarsak.

Kesinlikle
  • yenıden pahalıd doneme gecıyoruz melıh gokcekın sesı o yuzden kesıldı demekkı yenıden paralar cukkaya gırecek
  • pöfff.... biz daha iyi olur belki dedik..adamlar koklatıp geri cektiler..
  • Tüketici hakları karşı bir dava açtı mı ?
    hiç değilden biraz indirsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 14 Mart 2010; 21:48:30 >
  • Yürütmenin durdurulmasına itiraz edilebiliyo 7 gün içinde... edildi mi bilmiyorum.. ama edilse de umudum yok... ayrıca benzin mazot fiyatlarından yakınıyolar ama TR'de en pahalı ulaşımı olan yerlerden biri Ankaradır.. sanki her şehirde benzin fiyatı farklıymıpş gibi.. tabi minibüsçüler kar yaparken zarar etmeyi istemez o yüzden ağğlıyolar haliyle.. en başında arttırmicaksın zam gelince geriye dönüş imkansız oluyo.. şuna bak.. bütün insanlar zorunlu ihtiyaç olarak ulaşımı kullanmak zorunda ama fahiş fiyat ödüyo nerde kaldı halkın kamunun yararı.. minibüsçüler vs. kazanıyo hep.. ve gökçek kaanıyo...
  • ego'ya direk şikayet için mail adresi

otobus.otomasyon@ego.gov.tr

fakat şikayetleriniz karşısında saçma sapan cevaplar alacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.