Şimdi Ara

ANKARA'DA MEZUN DERSHANESİ TAVSİYENİZ VAR MI? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Iyi yapmissin kardesim hedef ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tıp.sizin?
  • ncxx N kullanıcısına yanıt
    hocam nereleri düşündünüz
  • allahdiyenyasuo A kullanıcısına yanıt
    Hocam Matfeni ve sıhhıyedeki açıyı düşünüyordum aslında daha karar veremedim arayış içerisindeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızdoktor

Ben açıyı her türlü tavsiye ederim beğenmeyenleri sebebini acıklarsa bende merak ettim. Mezun senemde orada hazırlanmıştım. Sihhiyedeki binası gayet güzel kaliteli hocalara sahip
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 11 Mayıs 2021; 16:11:48 >
  • Tuzkaya

• ncxx N kullanıcısına yanıt
    Hocam açı zor bir kurum ya fiyat acısından mükemmel ama kendi kendini eğitebiliyorsan git bence
  • Bu yıl matfendeydim gitmeyin sakın paranıza yazık 2014 2012 de falan Türkiye 1.liği olan matfen bu yıl en iyi kişi 247. miydi neydi onlarda zaten Ankara fen ve Atatürkten kursa gelenler bunun sebebi nedir peki öncelikle matfenin kaynakları ve deneme sınavları çok eski sorulardan oluşuyor çoğu müfredat dışı soru her sınav matematikte 34AB5 3 e bölümünden kalan şuysa a b nedir veya kaç tane 3 basamaklı şu şekil sayı vardır şeklinde olan 1999 üss soruları hatta bi dönem denemelere girmeyi bıraktım evde 345 falan çözüyordum zamanım olursa sorularının fotosunu atarım.Benim tavsiyem zengin değilseniz asla matfene gitmeyin evde çalışın yada ucuz bi yere gidin kafa dağıtmak oradaki insanlarla test çözüp gaza gelmek için

En üzücü olanda benim sınıfımda geçen yıldan kötü yapanlar vardı ben yine yarıya indirdim sıralamayı ama açıkçası pişmanım
  • migap1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün dershaneler eski soru soruyor ya. Para sıkıntım yok hocaları da kötü mü
  • Para sıkıntın yoksa gidebilirsin hocaları iyidir ancak dediğim gibi ben tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi migap1 -- 17 Ağustos 2018; 19:8:23 >
  • Ankarada var mıdır bilmiyorum,illa dershaneye gidecekseniz yarım gün olan dershanelere kayıt olun,8.30-12.30 olanlar,günün geri kalanında youtubedan ders izlersiniz,yakındaki kütüphanede ders çalışırsınız vs (tabi mfler icin mesela fizik,geometri,biyoloji derslerini veren hocaların iyi olup,diğer hocaların en azından ortalama bir ders vermesi yeterli olur bence,tabi ankaradaki dershane ortamlarını bilmiyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocodale10 -- 17 Ağustos 2018; 19:29:3 >
  • ocodale10 O kullanıcısına yanıt
    Hocam mezun programı hep yarım gün dediğiniz mantıklı
  • Var mı 6-8kya falan kızılayda dershane? Konularım tam sadece soru ve düzen için gideceğim o yüzden pek para harcamak istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.