Şimdi Ara

ANKARA'DA MEZUN DERSHANESİ TAVSİYENİZ VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru başlıkta. Mezun sınıfları olan normal bir dershane de olabilir ama sadece mezunlar için olsa daha iyi olur. Fiyat veya herhangi bir duyum alan varsa buraya da yazsın lütfen. Konu düzenli aralıklarla uplanacaktır. Şimdiden teşekkürler.

• Anladığım kadarıyla derece sınıflarından birindeydin sizin için güzeldir tabi.BIlken 44 sinif arasinda 16. siniftaydim.Ilk olarak derece sınıfında degilsen hocaların kalitesi düşüyor ilgi alaka olmuyor ufak bi kaynamada hoca direk dersi bırakıp muhabbete dalıyor kaç kere oldu bu bazıları test dağıtıp ders boyu telefonla oynuyor geometiriciye soru goturdum uğraştı yapamadi neyse sonra bakarız yiaa diyip gitti :D bir resmini felan cek bari neyse denemelerine gelicrk olursak ya cok basit ya da cok zor yapıyolar adam gibi denemeye girmedim bu sene (belki sistem değişikliğindendir) etüt hocaları çok kötü karekök palme apotemi götürünce adamlarin suratı asiliyor asabi davranıyor çözemediği icin her branşta 1 tane iyi hoca oluyor ondanda etüt almak zor rehberlickilere gelicek olursak kaynak dedikoducu bi tip degilsen sen yanına gittiginde morali bozulur biran önce git diye gözünün icine bakarlar.rehberlik hocam bizim siniftan kimsenin deneme sonucuna bakmiuordu bile direk yirtip verip gondeiyor hocam bi yol gösterin diye yanına gittim ben napabilirim tarzında konuşmuştu hoca :) Veridkleri kaynak kitaplar geometri ve biyoloji haric çöp cevap anahtarları hep yanlış vs vs iyi yanı kütüphanesi bu yüzden kayit olan adamlar var
  • Açı olabilir arkadaşım oradaydı bi git bak derim ama sadece mezun için değil ve sadece mezun için arıyorsan zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açıya sakın gitme pisman olursun ben seni uyarayım bana güvenmiyorsan orda okuyanlarla görüş 9 bin olmuş bu sene paraya yazık cidden çöpe atmış olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up, ben de merak ediyorum
  • Nereyi tavsiye ediyorsunuz hocam? Temelim zayıf
  • Matfen 15k sıralama indirimi yapıyor fen Bilimleri 16k
  • Ben açıyı her türlü tavsiye ederim beğenmeyenleri sebebini acıklarsa bende merak ettim. Mezun senemde orada hazırlanmıştım. Sihhiyedeki binası gayet güzel kaliteli hocalara sahip

• quote:

Orijinalden alıntı: adsızdoktor

Ben açıyı her türlü tavsiye ederim beğenmeyenleri sebebini acıklarsa bende merak ettim. Mezun senemde orada hazırlanmıştım. Sihhiyedeki binası gayet güzel kaliteli hocalara sahip
    Anladığım kadarıyla derece sınıflarından birindeydin sizin için güzeldir tabi.BIlken 44 sinif arasinda 16. siniftaydim.Ilk olarak derece sınıfında degilsen hocaların kalitesi düşüyor ilgi alaka olmuyor ufak bi kaynamada hoca direk dersi bırakıp muhabbete dalıyor kaç kere oldu bu bazıları test dağıtıp ders boyu telefonla oynuyor geometiriciye soru goturdum uğraştı yapamadi neyse sonra bakarız yiaa diyip gitti :D bir resmini felan cek bari neyse denemelerine gelicrk olursak ya cok basit ya da cok zor yapıyolar adam gibi denemeye girmedim bu sene (belki sistem değişikliğindendir) etüt hocaları çok kötü karekök palme apotemi götürünce adamlarin suratı asiliyor asabi davranıyor çözemediği icin her branşta 1 tane iyi hoca oluyor ondanda etüt almak zor rehberlickilere gelicek olursak kaynak dedikoducu bi tip degilsen sen yanına gittiginde morali bozulur biran önce git diye gözünün icine bakarlar.rehberlik hocam bizim siniftan kimsenin deneme sonucuna bakmiuordu bile direk yirtip verip gondeiyor hocam bi yol gösterin diye yanına gittim ben napabilirim tarzında konuşmuştu hoca :) Veridkleri kaynak kitaplar geometri ve biyoloji haric çöp cevap anahtarları hep yanlış vs vs iyi yanı kütüphanesi bu yüzden kayit olan adamlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B61B042B -- 16 Ağustos 2018; 14:20:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: internationalrelations

Nereyi tavsiye ediyorsunuz hocam? Temelim zayıf
    Matfen iyidir

• Temeliniz yoksa açı size bişey katmaz arkadaslar ilk 50k dan mezuna birakcaksaniz gidin açıya bisey diyemem ama temel olmadan giderseniz cok iyi seyler beklemeyin

• Evet dereceydi benim. Dediğiniz gibi ise haklısınız valla öyle iş mi olur derste muhabbet ne millet oraya mezun senesini degerlendirmeye geliyor

• Kayıt icin gittiginizde adamlar sizi öyle bi manipüle ediyorki inanıyorsunuz ama sene icinde anliyosunuz nasil bi hata yaptığınızı meslek mezunu tytde 1milyonuncu arkadaşım iki gün once görüşmeye gitti dershanesiz yaptım bu sonucu felan diyince adam tamam bu sene ilk 40k-50k ya girersin kesin demiş böyle böyle kandırıyorlar insanları

• quote:

Orijinalden alıntı: adsızdoktor

Evet dereceydi benim. Dediğiniz gibi ise haklısınız valla öyle iş mi olur derste muhabbet ne millet oraya mezun senesini degerlendirmeye geliyor
    Hocaların umrunda degilki :D bir an önce dersi bitiriyim gidiyim kafasında geliyolar milletin zaten umrunda değil

• Hocam ben 500 bindeyim, dershanelerde sıralama sınırlaması oluyor mu? Bir de 15k çok ya :( Maddi durumumuz sıkışık ne yapacağımı bilmiyorum dün ağlayarak uyudum bıktım yokluktan
  • allahdiyenyasuo A kullanıcısına yanıt
    bro sıralama indirimi derken belli mi derecelere göre yüzde kaç indirim yaptıkları? yoksa oraya gidince mi söylüyorlar?

• Sakın üzülme inan internette çok daha iyi hocalar var kenankara mat Selin hocs biyoloji Sinan Ertan şahin fizk al sana kadrolu dershane....bilmediklerim için ise kunduza üye ol.bizimde durumumuz yoktu sakın hayallerinden vazgeçme.....

• quote:

Hocam ben 500 bindeyim, dershanelerde sıralama sınırlaması oluyor mu? Bir de 15k çok ya :( Maddi durumumuz sıkışık ne yapacağımı bilmiyorum dün ağlayarak uyudum bıktım yokluktan
    Maddi sıkıntıyı kafana takma dershaneyi cok gerekli görmüyorum ben yeterince kaynak kitap alıp evde videolardan çalışmak daha iyi olur birde saglam bi dershanenin denemelerine abone ol her hafta gir ama irade sıkıntısı varsa ankarada orts halli bi dershanrye kayit olabilirsin

• Orta halliler nereli hocam? Final ve Sınav nasıldır?
  • internationalrelations kullanıcısına yanıt
    Sınavın soru çözümleri çok geniş

• quote:

Orta halliler nereli hocam? Final ve Sınav nasıldır?
    Finale giden arkadaşlarım önermiyor sınav iyidir soru çözüm saatleir vs ben begeniyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.