Şimdi Ara

ankara da kaliteli oto cam filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
5
Favori
48.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İmzadaki arabama cam filmi yaptırmak istiyorum, hem çocuklar hem de biz güneşten korunmak için.
    -Kaliteli film markası Lumar, 3m gibi markalar okudum sizler hangi MARKA ları önerirsiniz?
    -Koyu olsun içerisi görünmesin gibi bir derdim yok , amaç güneşten korunmak, KAÇ NUMARA yaptırmalıyım?
    -Ön cam hariç 5 camı yaptırmayı düşünüyorum, ayrıca arka camın üst kısmına bir şerit şeklinde en koyu renk film yaptırmak gibi bir düşüncem var böyle bir uygulama mümkün müdür?
    -Araç bej renkte olduğundan siyah yerine KAHVE TONlarda film bulunuyor mu?
    -Bu işlerde film kalitesinden çok USTA kalitesi önemli, tavsiye edebilir misiniz(ANKARA)?
    -Forumda film çekilirken araçlara zarar verildiği, sökülürken arka cam rezistanslarının söküldüğü yazılmış , Bu konularda zararın karşılanması, film ve araçta oluşacak sorunlara GARANTİ veren bir yer var mı?
    -Filmi sökersem CAMLARDA LEKE kalır mı?

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler, merak edilebilecek herşeyi sordum galiba

• Up!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axtrew -- 22 Haziran 2012; 17:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axtrew

Up!

Bu konuda fikri olan yok mu??
  • quote:

merhaba arkadaşlar,

İmzadaki arabama cam filmi yaptırmak istiyorum, hem çocuklar hem de biz güneşten korunmak için.
    -Kaliteli film markası Lumar, 3m gibi markalar okudum sizler hangi MARKA ları önerirsiniz?
    -Koyu olsun içerisi görünmesin gibi bir derdim yok , amaç güneşten korunmak, KAÇ NUMARA yaptırmalıyım?
    -Ön cam hariç 5 camı yaptırmayı düşünüyorum, ayrıca arka camın üst kısmına bir şerit şeklinde en koyu renk film yaptırmak gibi bir düşüncem var böyle bir uygulama mümkün müdür?
    -Bu işlerde film kalitesinden çok USTA kalitesi önemli, tavsiye edebilir misiniz(ANKARA)?
    -Forumda film çekilirken araçlara zarar verildiği, sökülürken arka cam rezistanslarının söküldüğü yazılmış , Bu konularda zararın karşılanması, film ve araçta oluşacak sorunlara GARANTİ veren bir yer var mı?

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler, merak edilebilecek herşeyi sordum galiba

Selamlar konuyu açtığınız gün gördüm fakat 1 hafta boyunca randevularımız dolu

3m film isterseniz eğer 350tlden çekebiliriz İstediğniz şekilde uygulama yapmak mümkün Kapı camlarınız1 numara arka camınız 2 numara şeklindede uygulama yapılabilir...
    Film çekilirken aracınıza hiç bir şekilde zarar gelmez. (Boom Garage) Arka camdaki filmi sökmek istediğiniz zaman oluşan rezistans sorununada kimse garanti vermez. Filmi bilmeyen bir kişi sökerse tabikide camlarda leke kalıcakdır.

Boom Gaarage Profesyonel Cam Filmi ve Kaput Koruma Filmi Ankara

Adres: Adnan Yüksel Caddesi 29/B Etlik Ankara
    Tel: Beşyüzbeş 554 19 19 /// 0312 321 77 99
    Pazar günleri açığız :)
    www.boomgarage.com
    www.facebook.com/boomtuning
    https://www.facebook.com/camfilmiankara
    Ankara Cam Filmi
    3M cam filmi
    Llumar cam filmi
    Suntek cam filmi
    Guard cam filmi
    Elgard cam filmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acypower -- 18 Mayıs 2015; 15:47:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acypower

quote:

merhaba arkadaşlar,

Selamlar konuyu açtığınız gün gördüm fakat 1 hafta boyunca randevularımız dolu

3m film isterseniz eğer 350tlden çekebiliriz İstediğniz şekilde uygulama yapmak mümkün Kapı camlarınız1 numara arka camınız 2 numara şeklindede uygulama yapılabilir...
    Film çekilirken aracınıza hiç bir şekilde zarar gelmez. (Boom Garage) Arka camdaki filmi sökmek istediğiniz zaman oluşan rezistans sorununada kimse garanti vermez. Filmi bilmeyen bir kişi sökerse tabikide camlarda leke kalıcakdır.

www.facebook.com/boomtuning

350 milyona ön cam dahil mi ustam??

• Teşekkürler,
    Acil bir işim yok ramazana kadar yaptırmayı düşünüyorum, facebook sayfanızdan gördüğüm kadarıyla güzel işler yapmışsınız,
    Garanti konusunda araştırayım, siz garanti vermiyorsanız kimse vermez diye genelleme yapmak yanlış olur.
    Kısmet olursa görüşürüz.
  • Cam filmi uygulamasında garanti olurda ancak sökülürken gerçekden kimse garanti veremez çünkü 1000 araçda bir sıkıntı olmaz sizin aracınızda sökülürken atıyorum rezistansta sıkıntı oluşur garanti veren sıkıntıya düşer.Ama genede araştırın fiyat'da önemli tabi 350lira biraz pahalı gibi.
  • Uygulama yapacağımız film "3m" ve ön cam dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Cam filmi uygulamasında garanti olurda ancak sökülürken gerçekden kimse garanti veremez çünkü 1000 araçda bir sıkıntı olmaz sizin aracınızda sökülürken atıyorum rezistansta sıkıntı oluşur garanti veren sıkıntıya düşer.Ama genede araştırın fiyat'da önemli tabi 350lira biraz pahalı gibi.

350 tl fiyat isteniyorsa , 1000 de 1 olabilecek bir risk de göze alınabilir, bu fiyat sadece ürün değil garanti, işçilik gibi hizmetlerin de karşılığı olabilir, ama hem 350 tl alırım hem de kötü yaparsam şansına demek yanlış olur..
  • quote:

quote:

Cam filmi uygulamasında garanti olurda ancak sökülürken gerçekden kimse garanti veremez çünkü 1000 araçda bir sıkıntı olmaz sizin aracınızda sökülürken atıyorum rezistansta sıkıntı oluşur garanti veren sıkıntıya düşer.Ama genede araştırın fiyat'da önemli tabi 350lira biraz pahalı gibi.

350 tl fiyat isteniyorsa , 1000 de 1 olabilecek bir risk de göze alınabilir, bu fiyat sadece ürün değil garanti, işçilik gibi hizmetlerin de karşılığı olabilir, ama hem 350 tl alırım hem de kötü yaparsam şansına demek yanlış olur..

Evet katılıyorum ama malesef hem iyi para alıp hemde kötü işçilik yapan çok var iyi araştırıp yaptırmak lazım sonradan rezil olmakdansa.

• quote:

quote:

Yazılanları ya ben yanlış anlıyorum yada siz :)

Cam filmini kusursuz bir şekilde çekeriz fakat sökülürken biz yada bir başkası arka camdaki rezistansa garanti veremeyiz çünkü ince biz malzeme sıcakla birlikte daha fazla yapışıyor tutupda ben size zarar vermez diyemem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: acypower

quote:

quote:

Yazılanları ya ben yanlış anlıyorum yada siz :)

Cam filmini kusursuz bir şekilde çekeriz fakat sökülürken biz yada bir başkası arka camdaki rezistansa garanti veremeyiz çünkü ince biz malzeme sıcakla birlikte daha fazla yapışıyor tutupda ben size zarar vermez diyemem :)

elgard çam filmine orta düzeyde kalite çam filmi demişsiniz yanılmıyorsam...bız bunu tedarik etsek size montaj yaptırsak ustam kaça mal olur ??

• solar gard markasını öneririm. forumlardan araştırdım bir uygulamacı buldum
    http://www.fastcare.com.tr/
  • İstediğniz markadaki filmi tedarik edip çekebiliriz. Yaptığımız uygulamalara aşşağıdaki linklerden bakabilirsiniz..
    www.boomgarage.com
    www.faceboom.com/boomtuning
  • hocam 1 ay önce cam filmini 80 liraya çektirdim gayette kaliteli atma filanda yapmıyor düşünürseniz yönlendirebilirim ve garantili iş yapıyorlar ...
  • www.carizmaoto.com da her keseye uygun cam filmleme profesyonel ellerde uygulanır
    orjinal renkli cama yakın bir işçilikle her marka ve model araçlara uygulama
    http://www.carizmaoto.com
  • quote:

quote:

quote:

Evet katılıyorum ama malesef hem iyi para alıp hemde kötü işçilik yapan çok var iyi araştırıp yaptırmak lazım sonradan rezil olmakdansa.

tüm dostlara arkadaşlara selam
    dostlar konuya geç dahil oldum ama işim bu olduğu için size yeterli bilgiyi vermeye çalışayım
    3M cam filmleri uygulaması iyi sonuç versede bir gün sonra dahi söktüğünüzde mutlaka yapışkan dediğimiz pisliğini cama bırakır
    bunu temizlemek bi hayli sıkıntılıdır özelliklede arka camı temizlemek tamamiyle sabır ister
    ama işi bilen bir usta 1.1bucuk saatte tertemiz yapar
    fakat 3M den daha kaliteli filmler mevcut bende 3M olmasına rağmen müşterilerime daha kaliteli ve daha ucuz olan global professyonel serisini
    tavsiye ediyorum hem daha kaliteli hemde yarı güvenlik filmi olarak geçer mikron olarak iki mislidir
    uzak doğu filmlerdenede yaptırabilirsiniz peki arasındaki fark nedir derseniz
    kısaca 10 lirayada güneş gözlüğü alabilirsiniz 50 tl yede 500 tl verip en iyisinide alabilirsiniz olay bunun aynısıdır işinizi görür ama görüş kalitesi farklıdır
    dostlara vesselam

• çölgeçen otomotiv
    ivedik organize sanayi bölgesi merkez sanayi sitesi 539. Sokak No:34
    395 76 16
    cep: 0532 661 60 69(ali bey)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRaVMaaa

hocam 1 ay önce cam filmini 80 liraya çektirdim gayette kaliteli atma filanda yapmıyor düşünürseniz yönlendirebilirim ve garantili iş yapıyorlar ...

Hangi camlara hangi filmi takdırdın?Kime takdırdıysan bilgilerini yazda ben de taktırıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRaVMaaa

hocam 1 ay önce cam filmini 80 liraya çektirdim gayette kaliteli atma filanda yapmıyor düşünürseniz yönlendirebilirim ve garantili iş yapıyorlar ...

Burada yazarsanız yaptırdığınız firmayı bizde faydalanırız belki...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.