Şimdi Ara

Ankara' da 6630 fiyatları ne durumda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım 6630 2. el almayı düşünüyor ama Kırşehir' de uygun telefon ve fiyat bulmak sorun oldu biraz...
    Geçenlerde açılan bir konuda uygun fiyat vs. olduğunu gördüm Ankara' da...
    Sık gidip geliyorum telefon almışlığım vs. yok oradan...
    Fiyat konusunda bilgisi olan var mı acaba 6630' lar kaçtan gidiyor...

• Bilgisi olan yok mu?
    Tahmini ne kadar eder?
    Veya makul fiyata satmak isteyen var mı?
  • kız arkadaşımın 6630'unu satıcaz büyük ihtimalle N95 alacak kendine.. ama şimdi satar mı satmaz mı bilmiyorum.. full kutulu, KVK'lıydı ama garanti sürsei bitti.. bugüne kadar hiç sorun çıkartmadı.. sanırım 150YTL'ye fln satıcaz dediğim gibi ne zaman satar bilemiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

kız arkadaşımın 6630'unu satıcaz büyük ihtimalle N95 alacak kendine.. ama şimdi satar mı satmaz mı bilmiyorum.. full kutulu, KVK'lıydı ama garanti sürsei bitti.. bugüne kadar hiç sorun çıkartmadı.. sanırım 150YTL'ye fln satıcaz dediğim gibi ne zaman satar bilemiyorum..

Garanti vs. önemli değil...
    Fazla kırığı çıkığı olmasın, ele göze hoş görünsün yeter...
  • kırığı vuruğu fln hiçbir şeyi yok çok temiz telefon...

konuşup bilgilendiririm..
  • Max 120 YTL ye tertemiz bir 6630 bulabilirsin her yerde. 150 YTL derlerse ALMA! O fiyata 6680 veriyorlar çünkü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Max 120 YTL ye tertemiz bir 6630 bulabilirsin her yerde. 150 YTL derlerse ALMA! O fiyata 6680 veriyorlar çünkü.

hayırdır kardeş... sen mi alıcan??? tertemiz telefon veriyorum istediğim rakamı veririm.. alıp almamak alıcıya kalmış bir şeydir.. sende alıcıysan konuş!!!
  • Dedim ya fiyat sorun değil ama temiz telefon olsun fiyatta uçmasın yeter...
    Ankara' da Kızılay' da vs. hem ucuz hem de sağlam 2. el telefon satan tanıdığınız yer vs. var mı?

@c.alkan msn' yi ekle istersen ya da konuşunca bana bir pm atarsın haberleşiriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SercaN

Dedim ya fiyat sorun değil ama temiz telefon olsun fiyatta uçmasın yeter...
    Ankara' da Kızılay' da vs. hem ucuz hem de sağlam 2. el telefon satan tanıdığınız yer vs. var mı?

@c.alkan msn' yi ekle istersen ya da konuşunca bana bir pm atarsın haberleşiriz...

tamamdır hocam aklımdasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.