Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

Son sürüm: V31

Nokia N95 8GB Kullananlar Listesi:

bussinesstr | _Mairo_ | sevenhilli | nyzo | sokullu | mert_837_469 | thunderbolt | NEWMAN2007 | Berdano | Cacavs | ZetLeVoo | wildermess | LostNdumb | @marki | wache | steve_jobs | WeBAmcA | hidrojenperoksit | 09nanometer | hakkos | burak9006 | ilengiz | ufuksek | kleftiko | noname__ | serhat33 | DERWİS | vuralcan | Bues | neccoo | aakaraca | bbuzol | artes23 | oktaycan86 | polo_car16 | PNOUMA | ozgurcu | cemduy | swes | frezenius | OrthRuS | ODYSSEUS89 | srcannn | redbull35 | sixfinger777 | koray swıss | Noxco | mahirmete | emreozel | cagribey | soylu | DêJâVu | husNUKE | jimi1984 | pardallian | Clup_Hell | hobidic | Fuckara99 | kadirdaglar | karşıyakalııı | screen2007 | Clup_Hell | ilyskm | 42hakan42 | nerovatio | sefagenc | haso08 | KNNİ | master88 | FBlegend | mogunaydin | wirelesss | sellym | sismayy | say | burcink | vurucu_tim31 | TIESTO_DP | mbcelik | c.alkan | fettuccine | gokhan1903bjk | pieceofmoon95 | smurf1971 | _HiPPoCrAtEs_ | BLACKS_EAGLE | extaz | yakisikliasterik | sirmajestic | Varsayilan | ÇöÇan | Mori | __koleksiyoncu__ | wolkan33 | mimar425 | dogul | deepthrone | burak7777 | barboSSa. | cengizvatan | aslankralPSP | Blizzard1905 | CVZip | agabaran | cahit.as | son_samuray | reos | aliihsanozek | hakoist | Swordma | recepolmez | ismailmemis | aemred | metin929496 | hata_I | Roy | koolandgang | kilicturan | furkan-hakan | m one | cuneyt4141 | |muhrip| | Max_Kolesne | arsuz49 | white_man | feaRneveR | _Maxy_ | sumple | PomPom | JETAACK | emre544 | ^Jail^ | orhan6894 | Rapator

[size=1][center][b][color=#330099]==>harflerin aralarında bir boşluk bırakarak nickinizi yazınız<==[/color] 
    N95 8GB - Bir Bilgisayar - Bir Kamera - Bir MP3 - Bir Video Oynatıcı - Bir Yol Gösterici - Bir İnternet Gezgini
    [link=http://www.nokia.com.tr/A4686350][color=#330099]N95 8GB[/color] - [color=#CC0000]Cebimde birşey var...[/color][color=green]Ama tek birşey değil...[/color][color=#808080]Bilgisayar artık böyle birşey...[/color][/link]
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_15585320/tm.htm][color=#0066FF]===> YENİ NOKIA N95 8GB [ANA BAŞLIK, DESTEK, PAYLAŞIM] <===[/color][/link]
    [image]http://img254.imageshack.us/img254/3250/dhn958gbdzzx0.gif[/image]
    [link=http://www.nseries.com/index.html#l=products,n95_8gb][color=black]NSeries - N95 8GB - Gelecek Bölüm Eğlence[/color][/link][/b][/center][/size]

Örnek

==>harflerin aralarında bir boşluk bırakarak nickinizi yazınız<==
    N95 8GB - Bir Bilgisayar - Bir Kamera - Bir MP3 - Bir Video Oynatıcı - Bir Yol Gösterici - Bir İnternet Gezgini
    N95 8GB - Cebimde birşey var...Ama tek birşey değil...Bilgisayar artık böyle birşey...
    ===> YENİ NOKIA N95 8GB [ANA BAŞLIK, DESTEK, PAYLAŞIM] <===

NSeries - N95 8GB - Gelecek Bölüm Eğlence

8GB N95 ME'nin Düz N95'ten Farkları:
    8GB Dahili Flaş Hafıza
    2.8" Ekran
    Daha büyük bir pil için kaldırılan lens koruması
    950mAh olan pil 8GBlık'ta 1200mAh Pil
    Kabartmalı çokluortam butonları (Biçim olarak)
    Azda olsa kasa şekli,tip ve boyut farklılığı
    90mb Boş RAM ve buna bağlı olarak cihaz hızı
    Kamera kalitesi (Yazılımsal)

YORUMLAR:
    Boyut: Bizimki, abi olduğundan olacak, 1az daha tombul. Zaten N95 kullananlar hemen anlar elleri alıştıkları için Ama abartılacak değil. Abiye yaraşır boyutta. Zaten o kadar büyük ekrana sahip 1 cihaz ancak o kadar olabilir. Ama kalınlık daha ince olabilir o ayrı.

Tuş Takımları: Tuşlar 1az küçük olmuş. Tabi bu zorunlu 1 değişiklik. 0.2lik büyüme kat eden ekran boyuttan taviz vermek istemediği için tuşlardan çalmak zorunda kalmış. Plastik kalitesi hakkında pek 1 kanaate varamadım şimdi kesin 1şeyde söylemek istemiyorum ileride yalan olabilir. Çünkü bu birazda kullanıcının cihaza nasıl davrandığıyla da ilgili. Tuşlar küçük olduğundan çoğu işi bunlara başparmağın tırnak kısmıyla basacaktır. E tırnakta zamanla soyulma riskini artıracaktır ki dediğim gibi kalitenin farkına varamadım emin değilim. Ama et kısmıyla basmak zor gibi. Kalem ve Clear tuşuna ele cuk oturuyor ama yanlış riski de yok değil. Merak konusu olabilecek şeylerden 1iside o tuşlarla nasıl oyun oynanacağı... Ben daha benimkiyle zırt-pırt diğer tuşlara basıyorum. Kabul, beklide bu benim beceriksizliğim.

Tasarım: Ben beğendim önceleri beğenmedim desem de. Tuşların rengi siyahla gitmiş ve siyahta ağır gözüktürüyor. Sürgünün yeni stili daha iyi çünkü araya toz kaçma gibi 1 durum yok. Ve çok samimi söylüyorum kızak çok sağlamdı. En azından benim baktığım öyleydi. Ne boşluk vardı ne 1 şey. Bunu zaman belli edecek tabi aldanmamak lazım. Ekrana cam konulması çok iyi olmuş ve kapakla sıfır gibi duruyor. Düzdeki gibi 1.5mm kadar içeride değil. Gayet 0 vaziyetinde ama tam sıfır değil tabi. Ben tuş takımı boyutları ve lens koruması hariç tasarımda eksiklik görmedim. 2side gülü seven hesabına dayanıyor. Tuş takımı ekrandan çalmış. Lens kapağı ise fedakârlık yapıp boyutunu pile devretmiş. Yapacak 1 şey yok.

Ekran: Ekran devasa boyutlara sahip. 0.2lik oynama var ama cam ve tasarımı daha geniş ve güzel görünmesini sağlamış. Görünüş olarak düze göre daha güzel. Ekran 1az daha aydınlık. Netlik düzüne göre azda olsa düşük. Çok dikkatli baksanız pikselleri sayarsınız ama normalde uzaktan bakacağınız ve dikkat sarf etmeyeceğiniz için sayma gibi 1 vaziyet geçirmezsiniz. Demem o ki genişlik süper ama netlikten azda olsa ödün vermiş. Matematiksel olarakta bu böyle.

Hız: Bu kısmı anlatamam. Cihaz inanılmaz hızlı. 10 Numara olmuş. Menü geçişleri aynı da yapılan işlemler daha hızlı gibi geldi. Özellikle foto çekimi Deklanşöre bastığınızdan ortalama 2-2.5 sn kadar sonra her şey bitmiş oluyor. Bastıktan sonra siyah ekran üzerine "Image Processing" yazıyor (Resim İşleniyor) Şimdi size 2sn uzun gelebilir ama şimdi hemen içinizden sayın bakalım ne kadar sürüyor. 90mb Boş RAM son derece yeterli. Gerçi bunu da zaman gösterecek.

Bana göre artıları ve eksileri..

Artıları:

1) 1200 mAh Li-ion pil
    2) 2.8 inch ekran
    3) 8 GB entegre hafıza
    4-) 90mb boş RAM ve buna bağlı olarak cihaz hızı

Eksileri:

1) Lens kapağı yok (Çizilmeye Karşı)
    2) Daha dar tuş takımı (Yönetim Tuşları)
    3) Aynı çözünürlükte 0.2 inch daha büyük ekran ki cm olarak 0.5cm'ye tekabül eder. Bu da görüntü kalitesinin biraz azalması anlamına geliyor... Çok fazla bir azalma değil ama eksi listesine giriyor.
    4-) Kamera kalitesi (Yazılımsal)

- Düz N95 ile N95 8GB arasında ne gibi farklar var?
    0.2� daha büyük ekran.
    128 MB ram ki bu N95 te 64 Mb idi.
    8 Gb flash memory(arttırılamıyor).
    Yeni tasarım.

Daha sağlam kızak mekanizması.

Sıkça Sorulan Sorular

- Telefonumda yüklü versiyonu ve telefonum için yayımlanan en son versiyonu nasıl kontrol ederim ?
    Telefonunuzun versiyonunu telefon bekleme ekranındayken *#0000# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Alttaki linkden ise telefonunuzun product code�unu girerek yayımlanmış en son versiyonu öğrenebilirsiniz.
    http://europe.nokia.com/A4305060

- Telefonumun ürün kodunu (product code) nasıl öğrenebilirim?
    Telefonunuzun bataryasını çıkarttığınızda sim kart takılan kısmın yanındaki etikete bakarak telefonunuzun ürün kodunu öğrenebilirsiniz.

- Telefonuma Türkçe menü yüklemek istiyorum N95 8GB için Türkiye kodu nedir?
    0550370 kodu N95 8GB için Türkiye kodudur.

- Telefonumu yurt dışından getirdim nasıl Türkçe menü yükleyebilirim? Telefonumu paralel ithalat olarak satın aldım Türkçeydi fakat yeni versiyon yükledim İngilizce oldu bunu nasıl düzeltebilirim?
    Bunun için telefonun kodunu tr kodu ile değiştirmek gerekir aşağıdaki linkte ayrıntılı anlatım mevcut.

http://rapidshare.com/files/127696090/NSS_ile_Tuerk_ele__351_tirme_Anlat__305_m__305_.doc

- NSS kullanarak telefonumun kodunu değiştirmeyi deniyorum fakat �Reading valuve�Eror� şeklinde bir hata veriyor bunu nasıl düzeltebilirim?
    Nokia PC Suite ve Nokia Software Updater için çıkattığı son sürümlerde NSS için bir önlem almış durumda bu sorunun çözümü ise şöyle bilgisayarımızdaki Nokia ile alakalı bütün programları kaldırıyoruz Nokia Connectivity Cable Driver da dahil olmak üzere daha sonra alttaki linkte verdiğim PC Suite in 6.85 versiyonunu yükleyip NSS ile yukarıdaki anlatımda olduğu gibi telefonumuzdaki kodu değiştirip NSU kullanarak yeni versiyonu telefonumuza yükleyebiliriz.

Pc suite 6.85:
    http://r@pidshare.com/files/109832274/Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_tur_web.zip.html
    DİKKAT: @ sembolunu a harfi ile değiştirin. Link bu şekilde çalışacaktır!

- Telefonumun versiyonunu güncellemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Eğer telefonumun versiyonunu güncellersem garanti dışına çıkar mı?
    Hayır güncellemeyi Nokia�nın piyasaya sürdüğü programla yapıyoruz yani garanti dışı bir durum söz konusu değil. Ayrıca alttaki linkte ayrıntılı anlatım mevcut dikkatlice okuyarak versiyon güncellemesini yapabilirsiniz.
    http://rapidshare.com/files/127695918/NSU_ile_Guencelle__351_tirme_Anlat__305_m__305_.doc

- Telefonumun versiyonunu güncellerken bir sorun çıktı ve güncelleme yarıda kesildi telefonum açılmıyor ne yapabilirim?
    Telefon kapalıyken * + 3 + yes(çağrı cevaplama tuşu) ve açma kapama tuşuna aynı anda basarak hard format atabilirsiniz eğer bunu yaptığınız halde telefon açılmadıysa servise göndermeniz gerekir.

- Windows Vista kullanıyorum ve update yaparken 15 dakika kala takıldı kaldı ne yapmam gerekiyor?
    Telefonun PC ile bağlantısını kesmeden Nokia pc Suite programını görev yöneticisinden sonlandıracaksınız. Sonra tekrar açacaksınız. Bu arada program telefonla bağlantı kuramayacak ısrarla devam diyeceksiniz bataryayı çıkart falan yazacak önemli değil devam diyeceksiniz ısrarla ve sonuçta güncellemeyi yapacaksınız.

- Telefonumu yurt dışından getirdim nerde ve nasıl kayıt ettirebilirim?
    Telefonunuzu herhangi bir abone merkezine götürüp cüzi bir ücret karşılığı kayıt ettirebilirsiniz Türkiye�de herhangi bir operatörün sim kartını telefonunuza takıp kullanmaya başladığınız günden itibaren 20 gün süreniz vardır. Bir pasaport için 2 yıl içinde sadece 1 telefon kayıt ettirilebilir.

- Telefonumu yurt dışından getirdim ve garantisi yok herhangi bir arıza yaptığında Türkiye�de ki servislerde onarımını yaptırabilir miyim?
    Evet telefonunuzu herhangi bir KVK ya da GENPA servisine götürdüğünüzde telefonunuzdaki arızanın servis ücretini ödemek koşuluyla telefonunuzun onarımını yaptırabilirsiniz.

- Telefonun kızağında hafif oynama var bu normal midir? Diğer N95 8GB kullanıcıları da bu sorunu yaşıyor mu?
    Hepsinde olmasa da piyasadaki birçok N95 8GB için aynı sorun var. Kızak için servise gönderdiğinizde gayet güzel bi şekilde onarabiliyorlar. Genelde kızak kapalıyken yukarı aşağı 1mm kadar oynama yapar ve kızak açıkken yatay olarak 1mm oynama yapar. Eğer bundan daha fazla sallanma ya da boşluk hissederseniz telefonu hiç vakit kaybetmeden aldığınız yere götürünüz.

- Telefonun içine atacağımız video, resim veya MP3leri ayrı ayrı klasör yapabilme imkanımız var mı?
    Hayır. PC Suite yardımıyla bunu yapabiliyorsunuz fakat telefonda galeriye girdiğinizde bütün resimler veya müzikler aynı klasördeymiş gibi ortak gösteriliyor.

- Telefon da lens koruması için kapak yok bundan dolayı lens zarar görebilir mi?
    Lens koruması için çizilmez, özel bir cam konulmuştur. Çok sert bir darbe almadığı sürece lens koruması için son derece yeterli.

- Telefonumun bataryasını çıkarttım arkadaki etiketinde Made by Nokia yazıyor arkadaşımda Made in Finland olarak görmüştüm iki telefon arasında fark var mıdır?
    Hayır bu iki telefon arasında fark yoktur sadece üretildiği yerler farklıdır malzeme sağlamlığı ya da içindeki özellikler birebir aynıdır, ikisi de Nokia firmasının üretimidir.

- Telefonu yurt dışından getirmek istiyorum Türkiye�de ki fiyatlara göre daha uygun olur mu?
    Türkiye�ye yasal yollarla sokulan telefonlara ödenen vergi vs.. masraflarından dolayı Türkiye�de fiyatlar yurt dışına göre daha pahalıdır fakat yurt dışından getirilen cihazların garantisiz olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

- Telefonumla birlikte gelen CD�yi kaybettim ve telefonu bilgisayara bağlayamıyorum ne yapmalıyım?
    Aşağıdaki siteden Nokia PC Suite in en güncel versiyonunu indirebilirsiniz:

http://www.nokia.com.tr/A4473383

- Grey, paralel ithalat, spot nedir? Aralarında kalite, garanti vs. farkı var mıdır? Varsa nelerdir? Hangisini tavsiye edersiniz?
    Grey ve paralel ithalat aynı anlama gelir Türkiye�de telefon ithalatıyla ilgili isim yapmış ve yaygın servis ağına sahip firmalar haricinde farklı firmaların telefonları yurt dışından ithal etmesidir KVK ya da GENPA gibi büyük firmalara göre servis ağları daha küçüktür kalite açısından bir fark söz konusu değildir. Eğer alma imkanınız varsa her zaman KVK ya da GENPA gibi büyük firmaların garantisi altındaki telefonuları almanız daha sağlıklıdır.

- Ben telefonumdan zaten memnunum neden yeni sürüm yükleyeyim ki?
    Nokia telefonlar için çıkarttığı yeni sürümlerde birçok özellik için iyileştirmeler yapıyor hatta bazen ekstra özellikler bile ekleyebiliyor her zaman en güncel versiyon da kalmanız telefondan tam performans almanıza yardımcı olacaktır.

- GPS �i kullanabilmek için ne yapmalıyım? GPS ücretli midir? GPS �i en verimli şekilde kullanabilmem için önerebileceğiniz program var mıdır?
    GPS �i etkin bir şekilde kullanabilmek için bir navigasyon programına ihtiyacınız vardır. Normalde bu navigasyon programları ücretlidir fakat aşağıdaki linkte Reis-i Eagles arkadaşımızın ayrıntılı anlatımına ve Garmin Mobile XT programına ilacıyla beraber ulaşabileceğiniz linkler mevcut dikkatlice okuyarak Bu programı telefonunuza kurabilir, ilaçlamasını yapabilir ve tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
    Detaylı Garmin Mobile XT kurulumu:
    http://www.reis-ieagles.com/ozel-programlar/garmin-mobile-xt-v5-00-50-kurulum-kilavuzu-by-reis-i-eagles-t25.html

- Telefonumu aldığımda içinde Nokia Maps programı yüklüydü fakat Türkiye haritası yok. Telefonuma nasıl Türkiye haritası yükleyebilirim?
    Aşağıdaki adresten Nokia Map Loader programını bilgisayarınıza yükleyip Telefonunuzu veri aktarma modunda bilgisayarınıza bağladıktan sonra Nokia�nın yayımladığı en güncel Türkiye haritasını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Nokia Map Loader:
    http://europe.nokia.com/A4509291

- Telefonuma bir program yüklemeye çalışıyorum ve �Sertifika süresi geçmiş� diye uyarı veriyor bunun çözümü nedir?
    Telefonunuzun tarihini 1 yıl geriye alarak tekrar yüklemeyi deneyin sorununuz çözülmüş olur.

- İnternette signed veya unsigned diye terimler var bunlar nedir? Unsigned program nedir? Signed program nedir?
    Signed imzalı unsigned ise imzasız demektir biraz daha açacak olursak eğer telefonumuza bir program yükleyebilmemiz için bu programın imzalı yani signed olması gerekmektedir. İmzasız yani unsigned olan programları telefonumuza yükleyebilmemiz için imzalamamız gerekir.

Sertifika alma anlatımı:
    http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/eng-yeni-sisteme-gore-opda-net-cn-adresinden-sertifika-alma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t625.html

- Bilgisayarım da izlediğim filmleri telefonuma atıp izleyebilir miyim?
    Telefon standart olarak 3GP, MP4 ve RM formatındaki videoları oynatabiliyor tabiî ki bunların da telefona göre dönüştürülmüş olması gerekiyor fakat aşağıda verdiğim linkte telefonunuza kurabileceğiniz ve birçok video formatını oynatabileceğiniz programlar mevcut dikkatle inceleyerek programları telefonunuza yükleyebilir istediğiniz filmi telefonunuzda izleyebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_15585320/mpage_1/key_/tm.htm

- Telefonumun orijinal kulaklığı iyi ses vermiyor daha yeni ve kaliteli bir kulaklık alsam fark eder mi? Ediyorsa hangi kulaklıkları tavsiye edersiniz?
    Alacağınız kaliteli bir kulaklık ses kalitesini mutlaka arttıracaktır Sennheiser CX300 ve CREATIVE EP630 en çok tercih edilen kulaklıklardır.

- Telefonumda video çekerken ve daha sonra bu videoları oynatırken takılmalar oluyor, kırmızı ışık belirli aralıklarla yanıp sönüyor bunun sebebi nedir?
    Yığın hafızadaki bir problem buna neden olmuş olabilir. Yığın hafızayı biçimlendirmek çoğu zaman çözüm olabiliyor. Bunun için Menü > Araçlar > Yard. Prgrmlr > Hafıza > Seçenek > Yğn hafızayı bçmlndr yönergelerini takip etmeniz gerekmektedir.

- Telefonuma hard format attım veya versiyonumu güncelledim. Telefonu her kapatıp açtığımda installing diyor, bir süre bekledikten sonra bu yazı gidiyor ama hiçbir şey yüklenmiyor telefona, bunu neden yapar çözümü nedir?
    Versiyon yükselttikten sonra veya hard format attıktan sonra telefonun içinde daha önceden sizin yüklediğiniz programlar telefon açışlında otomatik olarak yüklenmeye başlar kimi programlar sorunsuz olarak yüklenir kimilerini yüklerken tarihi geri almak veya daha farklı işlemler yapmak gerektiği için Uygulamalar > Uyg.Yöneticisi ne girip ab102893ce.sis adında dosyalar bulunur bunları el ile yükleyin yüklenmeyenleri de silin tekrar telefonu açtığınızda bu tür bir uyarıyla karşılaşmazsınız.

Şimdilik bu kadar. Yeni sorular geldikçe ekleme yapacağız..

Yazan: sefagenc
    Düzenleyen ve Yayınlayan: c.alkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 31 Ekim 2009; 20:41:51 >

• valla nokianin bos durmadigi kesin n 98 ler 99 lar yada baskalari yoldadir coktan
  • oha normal n95 1500 ytl bu 2000 ytl den aşağı olmaz

bu arada verdiğin link ölü
  • ulan da yeni N95 aldık 8GB lisi çıktı yaw yok böle bişey!
  • düselttim şimdi hepsi normal
    cihazın tipi böle olmaya bilir resim garanti kolpa çünkü maps klasörü var
    haber doru ama resim yanlış aldanmayın temsili o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 5 Temmuz 2007; 11:11:18 >
  • yuh fiyatı ne kadardır Allah bilir
  • 8gb bir telefon için gereksiz diye düşünüyorum.

bende 1gb var divx'lerle dolduruyorum hala boş yer var 8 gb tamamen gereksiz...
  • tanıutım tarihi apustos 20 filan olacak bunun herhLDE. gps modulu filan yok ise muhtemelen ucuz bir cihaz olacak bu. ama 8gb de baya iyi ha.
  • n95'te en önemli sorunlardan birisi şarj sorunu idi,hafızayı kimse sorun etmiyordu,8 gb yapacaklarına 4-5 gün giden bir batarya koysalardıya
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

tanıutım tarihi apustos 20 filan olacak bunun herhLDE. gps modulu filan yok ise muhtemelen ucuz bir cihaz olacak bu. ama 8gb de baya iyi ha.

bence fiyat gene 1650den açılır
    gps yok ama 8gb

tekrar hatırlatiim resim temsili cihaz öle deil
    maps klasörü var
  • siyah yakışmış N95 e
  • bence 8gb gereklı n95 ıcın, cektıgı vıdeo ve muzıkler ıcın ıdeal hafıza
  • gps olmaz ise talep duser bence
  • bence gps i çok ön planda tutulmuyor...o kadar etkilemez bence satışı...
  • bencede gpse gerenk yoktu aslında ben olsam bunu alırdım
    aynı 2 model piyasada olsa
  • mukemmel ama bu 8gb dolsa alet traktor gibi calışır be
  • Normal N95 ten daha alınası bir cihaz oldu şimdi. Tamamen siyah yapsalar bari. Dahili gps fiyat arttıran önemli etkenlerden bir tanesi. Umarım 8gb oldu diye ilkiyle aynı fiyattan satmaya çalışmazlar.
    @thompson ın dediği gibi 8gb, 640*480 30 fps+5mp lik foto çeken bir cihaz için güzel olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

mukemmel ama bu 8gb dolsa alet traktor gibi calışır be

o kadar da deil

quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

Normal N95 ten daha alınası bir cihaz oldu şimdi. Tamamen siyah yapsalar bari. Dahili gps fiyat arttıran önemli etkenlerden bir tanesi. Umarım 8gb oldu diye ilkiyle aynı fiyattan satmaya çalışmazlar.
    @thompson ın dediği gibi 8gb, 640*480 30 fps+5mp lik foto çeken bir cihaz için güzel olur.

cidden tam bi foto cihazı olur
    multimedya zaten var

• güzel olmuş bence siyah renk yakışmışta tuş takımının gri oluşu bozmuş işi sadece ama gerçekten güzelmiş nokia işi biliyor paylaşımın için sağol

saygılar...
  • +1903 kesinlikle senin gibi düşünüyorum gps fiyatı düşürüyor ve siyah çok daha alımlı yapıyor telefonu...
    quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

Normal N95 ten daha alınası bir cihaz oldu şimdi. Tamamen siyah yapsalar bari. Dahili gps fiyat arttıran önemli etkenlerden bir tanesi. Umarım 8gb oldu diye ilkiyle aynı fiyattan satmaya çalışmazlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.