Şimdi Ara

Ankara Çayyolu-Ümitköy Bölgesinde Kaliteli Oto Yıkama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir türlü memnun kalamıyorum gittiğim oto yıkamacılardan. Kimisi ya ucuz ama kalitesiz, acele iş yapıyor ya da pahalı ama sadece kaliteliymiş gibi gözüken hizmet veriyor. Bana kalsa kendim yıkarım da malum vakit yok. Bi de kış aylarında sıkıntı oluyor. Çayyolu civarlarında oturan arkadaşlar, aracınızı nerede yıkatıyorsunuz?

• yaşamkent sonax idealdir pahalı demezsen..
  • Gordion avm altındaki oto yıkamada genelde yıkatıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.facebook.com/garajatli/

Ben burayı öneririm şikayetiniz olursa bedelsiz hemen çözüme kavuşturuyor.Sahibi Göksel Bey , kendisi Endüstri Mühendisi bayağı ilgili ve hoş sohbetli birisi.

Gittiğinizde Tümay Bey gönderdi derseniz belki bişeyler kıyak geçer

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi no:30-2
    Çayyolu, Ankara, Turkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 22 Ocak 2017; 1:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

https://www.facebook.com/garajatli/

Ben burayı öneririm şikayetiniz olursa bedelsiz hemen çözüme kavuşturuyor.Sahibi Göksel Bey , kendisi Endüstri Mühendisi bayağı ilgili ve hoş sohbetli birisi.

Gittiğinizde Tümay Bey gönderdi derseniz belki bişeyler kıyak geçer

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi no:30-2
    Çayyolu, Ankara, Turkey

Teşekkürler bana ters kalıyor ama denerim bi ara :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tripciğim nasıl ters kalıyor ? Işıklı bir kavşak var bankalar dizili sağda solda ben eryaman dan ümitköy köprüsünün oradan gidip geliyorum... O dediğim kavşaktan sağa dönüyorsun çok az gittikten sonra sağda kalıyor.Park caddesi var hemen arkasında oranın,park caddesi merkezde değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Tripciğim nasıl ters kalıyor ? Işıklı bir kavşak var bankalar dizili sağda solda ben eryaman dan ümitköy köprüsünün oradan gidip geliyorum... O dediğim kavşaktan sağa dönüyorsun çok az gittikten sonra sağda kalıyor.Park caddesi var hemen arkasında oranın,park caddesi merkezde değil mi ?

Niye sinirlendiniz ki :) ? Oturduğum yeri söylemedim bile.9-10 km araba yıkamak için genelde gitmem,gidene de saygı duyarım :) Nerede olduğunu arkadaş söyleyince baktım,yerini biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkent üniversitesi önünde arsia avm de tabanway var.Geçen hafta sonu orda yıkattım genel olarak memnun kaldım. Temiz ve özenli yıkadılar.
  • pazarın orda sarnıç mini avm altındaki dmax oto yıkama iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borisgrey -- 26 Ocak 2017; 11:4:16 >
  • Arkadaşlar konu güncelliğini yitirmiş. Güncel yerler var mı Çayyolu civarı söyleyebileceğiniz?

• Bu adamlara git Yılmaz usta var orada beğenmessen birdaha yıkat beğenene kadar yıkatabilirsin..

ankara çayyolu firma rehberi
    Çayyolu Oto Yıkama
    https://www.alocayyolu.com/cayyolu-oto-yikama/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.