Şimdi Ara

Ankara Bios güncellemesi için birinci nesil Ryzen işlemci gerekiyormu. Servis arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba kuzenime sistem topladık gözümüzden kaçmış anakartın Ryzen 2 desteklemesi için 1. jenerasyon Ryzen takıp güncellemek gereekiyormus BIOS'u. Bunu yapableceğim bir yer bilen var mı veya yardım etmek isteyen var mı :)

işlemci ryzen 5 2600
    anakart Asus Prime A320M-K DDR4 S+GL AM4 mATX Anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackStar13 -- 1 Ekim 2018; 17:51:12 >

• https://www.youtube.com/watch?v=Mi1qDB6BLaU

senin anakartta bu özellik var uygula sorun çözülür.
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    Bu özellikten hiç haberim yoktu iki servise götürdüm yapamadılar. En kısa zamanda deneyeyip sonucu yazayım. Umarım çözülür çok can sıktı.
  • Anladığım kadarıyla benim anakartımda bu özellik bulunmuyor.
  • BlackStar13 B kullanıcısına yanıt
    Servis yapamadi ne demek ya. Adamlar yapmak istememistir yoksa basit bir is. Isterlerse bios chipini sokup programliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackStar13

Bu özellikten hiç haberim yoktu iki servise götürdüm yapamadılar. En kısa zamanda deneyeyip sonucu yazayım. Umarım çözülür çok can sıktı.
    hocam senin anakartta sadece arkada bastığı tuş yok diğer işlemlerin hepsi aynı sadece bios dosyasının adını değiştirp usb ye atacaksın.
    sonra tüm donanımlar yakılı halde sistemi çalıştıracaksın.
    sistem bios dosyasını arayıp yükleyecek.

videoda bahsi geçen dosya adı değiştirme yazılımı senin anakartın bios utility altındada var.
    bu özellik yada benzeri olmasa o yazılımıda koymazlardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.