Şimdi Ara

ANKARA AY TEKNOLOJİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 160 gb ps3 alacağım ankaradaki ay teknolojiden. Bu yerle ilgili bilgisi olan var mı acaba?

• Up?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up
  • Hocam görerek aldıktan sonra bir sorun olmaz. Garantisine bakın, konsolun versiyonuna bakın (PaL - NTSC vs gibi) ortamına bakın vs içinize siniyorsa alın. Ama adı sanı duyulmamış bir spotçudan internet üzerinden alışveriş yapmanızı tavsiye etmem.
  • ay teknoloji yle alis verisim oldu. harddisk dolumu yaptirmistim. mardin den ankaraya yollamistim. iyi guvenilir firmadir. istanbuldaysan tuna var . internetten mctuna diye arattir tlfnu felan vardir. onunlada alis verisim oldu. cok saglam referansli birisidir. ikisi arasinda kalirsan tuna yi tavsiye ederim.

• acar85 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim konu eski olduğu için nedense uplandı :) almıştım ay teknolojiden ve tavsiye ederim çok iyi bir yer :D
  • Ankarada spotcular arasinda en ucuz fiyati ora verir.

• Arkadaşlar forumda yeniyim.ay teknolojiyi görünce atladım hemen.ben de oraya sordum sony eurasia garantili ps4 e 1400 dedi.her yerde 1550 olduğunu biliyorum o yüzden çok uygun geldi.sizce güvenilir mi?
  • Arkadaşlar BU KONUDAKİ mağduriyetimi inceleyin. Hepsiburada da "güüüya" PS4 satıyor ancak ithalatçı.. En garanti ve güvenilir yer sony center lar. Dün sordum nakit alırsan 1450, tek çekim 1500, taksitle 1550 oluyormuş..
    100 - 200 lira daha çok verin kafanız rahat olsun başınız ağrımasın sonra.
  • kardeş hangi sony center 1450 ye veriyorsa söyle gideyim alayım ordan valla.ben soruyorum 1599 dan aşağı vereni görmedim ankarada.çok adilik yapıyolar bu fiyat konusunda inadına onlardan almak istemiyorum:))
  • dartagnan90 D kullanıcısına yanıt
    Bende ankaradayım.. Daha dün gece sordum. Hepsiburadanın hesabıma paramı iade etmesini bekliyorum hemen alacağım..
    Gordion AVM de en alt katta sony center ==> burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Bende ankaradayım.. Daha dün gece sordum. Hepsiburadanın hesabıma paramı iade etmesini bekliyorum hemen alacağım..
    Gordion AVM de en alt katta sony center ==> burada

çok geçmiş olsun bu arada.ortalık dolandırıcı kaynıyor.sitelere bile güvenilmiyor.amerikadan getirtmeyi düşündüm,riske etmek istemedim garantiyi.her yolu düşünüyorum.sony centerda öyle uygunsa düşünebilirim.teşekkürler bilgi için.
  • up :)
    bende xbox alacağım 1100 tl ye n11 ve ayteknoloji arasında kaldım sizce hangi site daha iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_tek

up :)
    bende xbox alacağım 1100 tl ye n11 ve ayteknoloji arasında kaldım sizce hangi site daha iyi ?

ay teknoloji xbox one satıyor mu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_tek

up :)

n11.com doğuş grubunun sitesidir n11.comda satılan ürünler çeşitli mağazaların sattığı ürünlerdir güvenilir bir sitedir ama mağazayı seçmek sana kalmış şikayet olan mağazaları n11.com bünyesinden çıkartıyor hemen zaten ben şuana kadar tüm online alışverişlerimi n11.comdan yaptım bir sorun yaşamadım.ama satın alacağın dükkanın puanlarına bak nette araştır öyle al derim ama ben bir sorun yaşamadım kampanyalı ürünleri denk getirdin mi hele çok iyi oluyor.ay teknolojiden ps vita bende alıcaktım ama nette 2.el ürünleri 0 diye vermeye çalışıyorlar falan deyince vazgeçtim tercih sizin iyi alışverişler
  • Erman bey merhabalar.

söz konusu firmadan bir wii almayı düşünüyorum. sahibinden'de ilanları var . siz alışverişi ve ödemeyi nasıl yaptınız ? ben istanbulda olduğum için elden alma imkanım yok malesef.
    saygılar.
  • higmad H kullanıcısına yanıt
    hiçbir sorun olmadı, alabilirsiniz rahatlıkla :)
  • http://www.ayteknoloji.com/sony-psp-3004-16-gb-hafiza-karti-200-oyun-yuklu-canta-ekran-koruyucu-hediye-en-ucuz-fiyat-kampanya
    0 için 250 tl diyor güvenilir mi sizce almalı mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: hipster.sia

http://www.ayteknoloji.com/sony-psp-3004-16-gb-hafiza-karti-200-oyun-yuklu-canta-ekran-koruyucu-hediye-en-ucuz-fiyat-kampanya
    0 için 250 tl diyor güvenilir mi sizce almalı mıyım?

Zaten o fiyat normaldede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. elleri o fiyat hep. Ben o yüzden 0 ı daha pahalıdır diye düşünmüştüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.