Şimdi Ara

Ankara Ankamall AVM otoparkına gece arabayı bıraksak sorun olur mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
19.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    izmir için konuşuyorum koy evin önüne 1 yılda olsa kimse birşey yapmaz

lüks araç mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

İstanbul Ataköy Plus'ta bir mağazanın müdürüyken, aynı duruma düştüm. O sıra evim Yenibosna(belalı bir semt)'da olduğundan, 10 günlüğüne yurt dışına çıkmadan önce yönetime rica ettim araç burada kalsın diye, MÜMKÜN DEĞİL KİLİTLENİR ve CEZA YAZILIR dediler. AVM yönetimleri genelde kıldır, İstanbul Avrupa Yakası'nda 10 farklı AVM'de çalıştım hepsi farklı Ordu Komutanlığı gibi; NEV-İ ŞAHISLARINA MÜNHASIR kuralları var..

Yenibosna belalı semt.!!!! Sanırım siz kasımpaşa, gazi mahallesi, sefaköy,K.çekmece,halkalı,tepebaşı, zeytinburnunun bir kısmı, bağcılar, kağıthane, aklıma gelmeyen daha bir çok yer, buraları dolaşma ve gezme fırsatınız hiç olmamış sanırım. Tavisyede etmem gitmeyinde ama Yenibosna bunların yanında çok masum kalır, çünkü orda doğdum büyüdüm her sokağını karış karış bilirim, neydi ne oldu zamanında neler yaşandı nerden nerelere geldi çok iyi bilirim. Semtimi kötülemeyin lütfen.

• Macunkoy metroda bir araç var iki yıldır orada yatıyor ne zarar var ne bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Olaya bak yahu. Asti de otoparkın günlüğü 10 tl idi geçen sene sorduğumda şimdi olsa olsa 15 tl dir. Bu kadar kafaya takmaya ne gerek var? Git gel metro parası o kadar zaman kaybı uğraşacağına koysana oraya, ya da evinin önüne koy..

15 liradan ayda 20 gün koysan 300 lira yapar sen heralde parayı sokaktan topluyosun

Konuyu düzgün oku. Adam şehirdışına gidecek bir araba alıp dönecekmiş, 1 gün için yani..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Olaya bak yahu. Asti de otoparkın günlüğü 10 tl idi geçen sene sorduğumda şimdi olsa olsa 15 tl dir. Bu kadar kafaya takmaya ne gerek var? Git gel metro parası o kadar zaman kaybı uğraşacağına koysana oraya, ya da evinin önüne koy..

15 liradan ayda 20 gün koysan 300 lira yapar sen heralde parayı sokaktan topluyosun

Konuyu düzgün oku. Adam şehirdışına gidecek bir araba alıp dönecekmiş, 1 gün için yani..

parası yoktur adamın napsın ölsünmü

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.