Şimdi Ara

Anka ile Meta Günlükleri ve Öğretici Videolar ( 3.Video Eklendi ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Değerlendirme için teşekkür ederim.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    ben teşekkür ederim hocam,dediklerimi yanlış anlamamışsınızdır umarım "sıradan oyuncu" derken ben sadece üstüne çok düşülmesi ve her hamlesi planlanarak oynanması gereken bir deck olduğunu söylemek istedim.Tamamen decke hakim olmak gerekiyor 20-30 oyun belki boşa gidebilir ama ondan sonra çok rahat winler alabilirsiniz. Ben de kendime çok güvenirim yeni deckler konusunda ama mesela yeni bir freeze mage decki yada yeni bir miracle rogue decki gördüğümde falan korkuyorum gerçekten denemeye çünkü çok ince çizgide bu deckler yanlış hamlenin verdiği zarar öbür decklere nazaran fazla oluyor.
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah, yanlış anlaşılacak hiçbir şey yok mesajınızda ki buna rağmen bir de üzerine izahat yapmışsınız. İnce yaklaşımınız için teşekkür ederim lakin rahat olun lütfen.

Ne yazacağımı dahi bilemedim ilk anda, zor durumda bırakıyorsunuz
    Hocam ellerine emeğine ağzına sağlık çok büyük bir keyifle seyrettim videoları, tecrübe ve net anlatımla birleşince çok açıklayıcı ve öğretici bir paylaşım çıkmış ortaya.
    Tekrar dan tebrik ediyorum
    Yeni videoları sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    inşallah hocam oyun expansiondan sonra bir otursun yerine yeni videolar çekmeye başlayacağım,çok teşekkür ediyorum yapıcı yorumlarınız için size birşeyler katabildiyse ne mutlu bana :)
    Hocam Twitch'te yayın yapmayı düşünüyormusunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.