Şimdi Ara

Anıtkabir Askerlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepimize hayırlı teskereler , herkese güzel insanlarla karşılaşmak nasip olsun. Aranıda Burdur merkezde acemilik yapacak ustada birlikte anıtkabir çıkan varmı?

Yada Anıtkabir hakkında bilgisi olan var mı? Atamın huzurunda askerlik yapacağım fazlasıyla heyecanlıym.

• benmki de aynı bi an tek im sanıyordum ^^
  • Benimde anıtkabir devrelerim, acemi mamak mebs... usta birliğinde görüşmek üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devrem varmı bilgin? Neler yapıyoruz orda? Tercümanlık rehberlik diyorlar ama benim dilim var lakin elektrk elektronik mühendisiyim

• Dedeler, bende acemiliğimi Burdur 58. piyade'de acemi revirci olarak yaptım, benimle beraber 7 arkadaş komando seçildik ve komando olabilir raporu aldık. Bu haberden sonra yabancı dili olanları sınava soktular bende ingilizceden girdim. Diğer komando arkadaşlarımın hepsi ben hariç dağcı komando olarak gitti hakkari bingöl bolu vs gibi bana ise anıtkabir komutanlığı çıktı. Kemal astsubay tebrikler sınavı geçmişsin usta birliğin o yüzden anıtkabir çıkmış dedi.

Şimdi ben orada ne yapacağım? İnternette pek bir bilgi bulamadım orada askerlik yapanlardan bilgi rica ediyorum.

Uzun dönemim, ingilizcem var.

Şimdiden teşekkürler.
  • MetaLiaZ kullanıcısına yanıt
    Tabip yarbayin habercisi olacaksin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.