Şimdi Ara

Animeciler kaç yaşındasınız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
10.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22. İzlemeye 14 veya 15 yaşımda Naruto ile başlamıştım. Şimdi üniversite, iş, güç pek fırsat olmuyor maalesef.
  • Aktif olarak 18 yaşında izlemeye başladım ondan öncede izlemişliğim vardı ama çok değildir. Şuan 21 yaşındayım.
  • Yaş 25 Anime candır
  • 18.

Bölümün yaş ortalaması bayağı yüksekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25, iki aya 26. Lakin üniversite bittikten sonra eskisi kadar takip edemez, izleyemez oldum.
  • 22 yaşındayım, 46 yaşında babamla birlikte izliyorum. Öyle anime delisi değiliz, popüler olanları izliyoruz. İyi geliyor, kısa süreliğine de olsa bu anlamsız dünyadan uzaklaştırıyor.

• 30 yaşıma 1 ay kaldı.

2011 den beri anime izliyorum sanırım. Son zamanlarda eskisi kadar izlemiyorum. Daha seçici oluyor insan.
  • 22 yaşındayım eskiden böyle anime bağımlıları kore dizisi izleyenlere falan pek sıcak bakmazdım yani abartıyorlar gibi gelirdi lisede biraz manga okudum geç olsada animelere başladım artık bağımlı olan benim:)) Annem başta çizgi film izliyor falan diyodu sonra benden görüp Şeker kız candyi izlemeye başladı telefondan ve baya hızlı bitirdi :)) Arada hayao miyazaki filmlerinden açıyorum ailecek izliyoruz yani kaliteli şeyler izleniyor ya pisliklerle dolu insanın içini sıkan filmlerden bin kat güzeller bence çizimleride çok güzel:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SenseiReki -- 24 Kasım 2018; 2:28:2 >
  • 27, arabada son ses touhou muzikleri dinlerim
  • etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    9 yasinda mi actin hesabi :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzumaki D Kurosaki.

9 yasinda mi actin hesabi :d
    Aynn

• etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    Helal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzumaki D Kurosaki.

Helal
    Eyv knk

• 25 olduk
  • 21 yaşındayım. 2016'da (çocukken dublajlı izlediklerimi saymazsak "pokemon, beyblade vb.") Elfen Lied ile anime ile tanıştım. Dedim bu ne aga. Sonra niyeyse izlemeye devam ettim. Şimdi en sevdiğim birinci anime. Duygu, aşk falan harika. Animeleri de zor beğeniyorum. O yüzden bu güne kadar 12 anime falan bitirdim. İlk bölümlerine bakıp beğenmediğim çok. Bi' kerem aksiyonu ve güzel çizilmiş bayan karakteri olacak (sakamoto desu ga istisna ). Boş kalınca arıyorum sürekli ama şimdi aksiyonu güzel anime yook. Beğendiğim animeler de hep eski. Ne varsa eskilerde var diye boşuna dememişler. (konudan saptı ama neyse )
  • 4 Nisan'da 38 oluyorum.

TRT dönemindeki Kimagure Orange Road, Laserion, Blue Noah ve Juohmaru ile başlamıştım. 1990'ların başlarında Anime ile bağım kopma noktasına geldiyse de 1995'de çanak antenden denk geldiğim MTV'deki Manga Zone programında Akira ve Mermaid's Scar fragmanlarını görür görmez "olayımın bu olduğuna" kanaat getirip birkaç yıl sonra BRT'deki Slamdunk, You're Under Arrest, Magic Knight Rayearth ve Detective Conan ile giderek sadık bir Anime izleyicisi olmaya başladım. Her hafta internete girdiğimde ilk işim arama motorlarında Türkçe anime yazısı var mı diye aramak olduğu için Anime.Gen.Tr'de açıldığı haftalarda üye oldum. Gerisini biliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 18 Şubat 2019; 17:35:52 >
  • bende 19 anime izlemeyi sevmem nefret ederim hatta ama bi tek Naruto ve Dragon ball ilgimi çekiyo özellikle'de Naruto ve Shippuuden serisi'nin hikayeleri ♥ hangi yaşta olsam izlerim hepsinin isimleri hafızam'da bi ara unutmuştum uzak kalmıştım amcamın oğlu sağ olsun tekrar başlattı kendisi şuan izlemez naruto'yu ama ben bayılarak izliyorum oyununu oynuyorum
  • 21 e gireceğim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.