Şimdi Ara

Ani Windows 10 güncellemeleri kullanıcıların tepkisini çekiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zorunlu güncelleme yaptırması zaten başlı başına bir hata. Online oyun oynarken neden download yaptırasın ki mesela? Her gün güncelleme geliyor zırt pırt onları indirmek sıkıntı.
    Otomatik güncellemeleri kapatma seçeneği resmi olarak gelmeli, böyle yürümez.
  • Piyasada rakibi yok diye işin suyunu çıkaran klasik Microsoft!
    Ne kadar büyük bir şirket olursa olsun ne kadar parası olursa olsun bir gün elbet devri bitecek buna eminim böyle yaptıkça kendi kuyusunu kazıyor zaten.

• Karşılaşmadım çok şükür. Güncellemelerde de sorun yaşamıyorum.
  • benim güncellemede kafasına göre kapatmadı hiç ama windows defender pc bildiğin benim değil de onunmuş gibi davranıyor, oyun yüklüyorum açılmıyor sonra bir bakıyorum defender dll leri silmiş oyüzden açılmıyor oyun, arkadaşım sen neden bana sormadan benim dosyalarımı siliyorsun ayıp değil mi bir sor iilk önce bak şunu siliyorum onaylıyormusun filan tarzında.

• Şu yorumları okuyunca, ciddi ciddi farklı bir işletim sistemi mi kullanıyorum ben diye kendimden şüphe etmeye başladım...

Çok ilginç gerçekten.

• Elestirin elestirin kullanmaya devam memnun olmayan gecsin linux'a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu vahim bir hata ve bunun alacağı tepkileri MS un kestirememiş olması mümkün değil.
    Acaba her türlü riski göze alacak kadar Microsoft'u acele ettirip koşturan nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Elestirin elestirin kullanmaya devam memnun olmayan gecsin linux'a

İşletim sistemi mi yazsınlar yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş rakip yokki geçelim.
    Macler gereksiz pahalı ve windowslu sistemlere göre yavaş( ekran kartı ve işlemci)
    linuxlar bir türlü toparlayamadı.

Şu adamlara pc de alternatif bir yazılım çıkmadı ya... Nediyelim...

• steam oyunların hepsini çalıştıracak hale gelsin windowsu ana pcde terk ederim.sadece oyun oynuyorum.notebookda da linux dağıtımlarından birini kullanır geçer giderim. eğer microsoft oyunları bitek benim mağazamdan satabilirsiniz diye diretirse steam olayı patlatır.

• 1 ay içinde üç defa windows 7 kurdum üçüne windows 10 yükselti ne illet birşey
    win 10 yüzünden windows silip makinaya android kuracam

• Şimdiye kadar bu sorun ile hiç karşılaşmadım. Ama bazı güncelleştirmeler tamamlandıktan sonra yeniden başlatma seçeneği çıkıyor ve bilmem ne kadar süre içinde yeniden başlatmazsanız otomatik olarak yeniden başlatılacak gibisinden bir şeyler yazıyor. Muhtemelen sorun bu otomatik yeniden başlatma sırasında gerçekleşiyordur.

• Anladinda sen isine gelmemis belli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Anladinda sen isine gelmemis belli

• Windows 10'dan gayet memnunum. Tek sevmediğim yönü Windows Update zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum; yalnız bu sürümüne gama falan demek gerek.
  • Windows'un huyusu suyunu bildiğimden win10'a temiz kurulum yaparak geçmiştim. İlk haftalar sorusuz çalıştı. Sonra nvidia ekran kartı zırt pırt görüntü kesmeyi durdurup bu hatadan kurutuldu uyarıları başladı. Şu an günde en az 1 defa windows donuyor ve resetlemek zorunda kalıyorum. Kısaca win7'ye dönme arifesindeyim.

• Kendi bilgisayarımda 8.1 kullanıyorum gayet memnunum. İleride çekeceğim tek sıkıntı Directx 12 desteğinden maruz kalacak olmam. Evdeki diğer PC'de ise Windows 10 yüklü gerçekten büyük sıkıntı bu güncelleme mevzusu. Sanırım sistemi kurup tek bir güncelleme yapmadan eskiten milyonlarca kullanıcı var ki Microsoft Win10'da bu tip bir önlem almış. Tabi ki bu durum bir saçmalık.
  • 2 laptop var. biri w8.1 digeri w10.

w10 yuklu olan laptopta hic kasma, donma v.s yok. ustelik temiz kurulum bile yapmadim. direk yukselt dedim.

burdakiş sorunlari duydukca sasiriyorum gercekten..
  • Akıl alır gibi değil. Güncelleme kontrollerini kullanıcıdan almak intihar resmen. Ben de bu yüzden 8.1'e dönmüştüm. Buna ne kadar ısrar edeceklerini ise merak ediyorum. MS böyle devam ederse alternatif bir işletim sisteminin doğmasına sebep olacaktır. O zamana kadar 8.1'de kalırım bile diyebiliyorum artık.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.