Şimdi Ara

Andy Whitfield'ın 2.Ölüm Yıldönümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana kullanıcı adımı veren, Spartacus karakteriyle efsaneleşmiş ve çok erken yaşta hayatını kaybetmiş, benim için en önemli insanlardan birisi Andy Whitfield 2 yıl önce bugün hayata gözlerini yummuştu

Bu adamın bana kattıklarını saysam bitiremem içimde kendisine sonsuz saygı ve sevgi var, aramızdan çok çabuk ayrıldı

2 yıl nasıl geçti ne ara geçti anlayamadım sanki haberi internette gördüğüm an daha dünmüş gibi hatırladıkça üzülüyorum. Hayatımda ilk kez birisinin ölümüne bu kadar üzülmüş ve ölüme ilk kez ağlamıştım.

Ben bu hayatta olduğum sürece gerçek hayatta, forumda Andy Whitfield efsanesini yaşatmaya devam edeceğim.

HUZUR İÇİNDE YAT...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.
  • RIP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğerinin de hakkını yememek lazım ama bu adamın yeri çok ayrı.

Andy Whitfield'ın 2.Ölüm Yıldönümü
  • Requiescat in Pace Mentore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RIP
  • Genç yaşta gitti yazık oldu.Spartacus onunla final yapsaydı kesinlikle çok daha iyi olacaktı.
  • Allah rahmet eylesin... Bende çok üzlümüştüm duyduğumda
  • O ayrıldıktan sonra Spartacus'e devam etmedim ben, diğer başrol oyuncusu pek samimi gelmedi
  • üstada saygı o role kimse senin gibi yakısmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

Bana kullanıcı adımı veren, Spartacus karakteriyle efsaneleşmiş ve çok erken yaşta hayatını kaybetmiş, benim için en önemli insanlardan birisi Andy Whitfield 2 yıl önce bugün hayata gözlerini yummuştu

Bu adamın bana kattıklarını saysam bitiremem içimde kendisine sonsuz saygı ve sevgi var, aramızdan çok çabuk ayrıldı

2 yıl nasıl geçti ne ara geçti anlayamadım sanki haberi internette gördüğüm an daha dünmüş gibi hatırladıkça üzülüyorum. Hayatımda ilk kez birisinin ölümüne bu kadar üzülmüş ve ölüme ilk kez ağlamıştım.

Ben bu hayatta olduğum sürece gerçek hayatta, forumda Andy Whitfield efsanesini yaşatmaya devam edeceğim.

HUZUR İÇİNDE YAT...

Allah rahmet eylesin

Birde senin için neden bı kadar önemli

• Diziyi çıkmadan 1 ay öncesinden takip etmeye başlamıştım, gerçekten bir insan bir karaktere bu kadar yakışabilirdi. Andy Whitfield'ın gerçekten de Spartacus'ü onurlandırıcağına dair en ufak bir şüphem yoktu gerçekten çok iyi yürüttü rolünü. Ölümü çok ani oldu her hayranı gibi bende çok üzüldüm ancak sen çok fazla kaptırmışsın kendini, bu kadar üzülme derim ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketto plazma

quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

Bana kullanıcı adımı veren, Spartacus karakteriyle efsaneleşmiş ve çok erken yaşta hayatını kaybetmiş, benim için en önemli insanlardan birisi Andy Whitfield 2 yıl önce bugün hayata gözlerini yummuştu

HUZUR İÇİNDE YAT...

Allah rahmet eylesin

Birde senin için neden bı kadar önemli

Ben Spartacus'ü çok sevdiğim için kendisini de araştırmaya başlamıştım, onun rolündeki başarısı gerek gerçek hayatı(takip edebildiğim kadarıyla) hoşuma gidiyordu. Bir de işte ben Spartacus hayranı olduğum için o öldükten sonra kendisini daha çok sevmeye başladım, saç stili tip olarak da hoşuma giden bir insandı kendisi.

Amadeus_M

İşte anlattığım gibi seviyordum o adamı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.