Şimdi Ara

Androidli uydu alicisi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Androidli uydu alicisi almayi dusunuyorum.tvye Hem smart ozelligi kazandirmak hemde hd kanallari izlemek icin. Tr de fiyatlar cok yuksek. Cinden 80 100 dolar civarina cok guzel receiverler var. Ne tavsiye edersiniz. Alip kullananlarin tecrubelerinden faydalanmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar androidli uydu alicisi almayi dusunuyorum. Alip kullanablardan tavsiye lutfen

• g4 mini
    300tl 200 dolardan az
    çoğu kişi kuponla, kodla aldı. denk getirirsen 240tl ye kadar düşer.
    kupon+banka bonusu+ avantajix gibi
    bana 240tl ye geldi. Neredeyse 100 dolar.
  • Cihaz nasil peki. Tavsiye edermisiniz. Ben hem tv ye smart ozelligi kazandirmak hemde internetten film izlemek icin almak istiyorum. Ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart mini alacaksanız 3 ay ücretsiz server üyeliğiyle birlikte satan yerler var oralardan almanız tavsiye ederim.

• g4 mini, android diye herşeyi istemezseniz cihaz çok iyi.
    Ayarlarınızı alıp yedeklerseniz, çöktüğünde yedeğe dönersiniz.
    hd, sd görüntü iyi, iptv iyi, cccam iyi, android için olan (dizi cu, dizi x hd, filmler iyi)
    diğer işlere de yarıyor ama önceliğiniz yukarıdakiler olmalı.
  • Indirime girdiginde bir tane almak icin pusuda bekliyor olacagim. Ha bide sunny marka androidli uyfu alicisi daha var. Yanilmiyorsam 15100 modeli olmasi lazimm . 189 lira o nasildr acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: CYBORGXXX

Indirime girdiginde bir tane almak icin pusuda bekliyor olacagim. Ha bide sunny marka androidli uyfu alicisi daha var. Yanilmiyorsam 15100 modeli olmasi lazimm . 189 lira o nasildr acaba.

Hangi sitede 189tl? Ayrıca sunny atlanta'nın g3 modeliyle aynı. Bu modelin g4 den farkı android 2.3, işlemcinin a9 600mhz ve 512 mb ram olması. Ayrıca sunny de akıllı kumanda ve wifi adaptör kutudan standart olarak çıkmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

Indirime girdiginde bir tane almak icin pusuda bekliyor olacagim. Ha bide sunny marka androidli uyfu alicisi daha var. Yanilmiyorsam 15100 modeli olmasi lazimm . 189 lira o nasildr acaba.

Hangi sitede 189tl? Ayrıca sunny atlanta'nın g3 modeliyle aynı. Bu modelin g4 den farkı android 2.3, işlemcinin a9 600mhz ve 512 mb ram olması. Ayrıca sunny de akıllı kumanda ve wifi adaptör kutudan standart olarak çıkmakta.

http://www.sanalpazar.com/Sunny-15100-Smart-Android-Full-Hd-Uydu-Alicisi__isp25989175 189 tl gozukuyor. Ne dersin alinirmi

• quote:

quote:

quote:

http://www.sanalpazar.com/Sunny-15100-Smart-Android-Full-Hd-Uydu-Alicisi__isp25989175 189 tl gozukuyor. Ne dersin alinirmi

sunny aldıgınız aneskı teknolojı çöp almıs olursun

ramı dusuk ızlerken kapatmaya zorlar androıd versıyonu eskı cogu uygulama yuklenmez

kanal lıstesı destegı bıss destegı yok

atlanta smart g4 modelıne bakın ıstanbuldaysanız dukkanımızda bakabılırsınız

hızını gorunce kenıdınızde anlıyacaksınız

http://forum.donanimhaber.com/m_93785916/tm.htm

http://www.youtube.com/watch?v=vbf1bWrMuOo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 10 Ağustos 2014; 12:21:39 >

• quote:

quote:

quote:

Daha 2 sene olmamış ürün çıkalı ama nedense "çöp" olmuş. Yani alacağın g4 de 2 sene sonra ÇÖP olur. Zaten şuan benim içinde g4 çöptür. Film izleme programları vs olmasa kesinlikle alınmaya değmez. Ayrıca cihazın android tarafı 1080p değildir, 720p dir(sistem detaylarını gören bütün programlar bunu söyler).

• quote:

quote:

quote:

quote:

Daha 2 sene olmamış ürün çıkalı ama nedense "çöp" olmuş. Yani alacağın g4 de 2 sene sonra ÇÖP olur. Zaten şuan benim içinde g4 çöptür. Film izleme programları vs olmasa kesinlikle alınmaya değmez. Ayrıca cihazın android tarafı 1080p değildir, 720p dir(sistem detaylarını gören bütün programlar bunu söyler).

Sunny i biraz daha arastirip alabilirim. Soyle kart kampanyasi cekle falan daha uyguna alinabilir belki. Kafama takilan sey acaba islemcisi cokmu kasar. 600 mhz galaksi ace gibi. Inceleme videolarina bakmak lazim. Ayruca suny ye karsi bi sempatim var. 2004 te aldigim sunny 7010 modeli receiver hala tas gibi calisiyor.

• CYBORGXXX C kullanıcısına yanıt
    Her iki ürününde işlemcisi yetersiz. Kasmayı uydu yayınlarında ve film, video (yüksek bitrate ler hariç) izlemede yaşamazsın. Ama flash playeri yükleyip, flash destekli sitelere girişte yavaşlamayı kesinlikle hissedersin. Başka türlü 3-4 tane cccam servera aynı anda bağlanırsanda kasma yaşanabilir. Ama iki ürün arasında uçurumlar yoktur. Zaten g4 de diğer android boxların çok gerisinde.

• Next pandora kullanıyorum her türlü ihtiyacimi karşılıyor fiyat biraz yuksek ama diger cihazlara göre daha iyi yine tercih sizindir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sunny i biraz daha arastirip alabilirim. Soyle kart kampanyasi cekle falan daha uyguna alinabilir belki. Kafama takilan sey acaba islemcisi cokmu kasar. 600 mhz galaksi ace gibi. Inceleme videolarina bakmak lazim. Ayruca suny ye karsi bi sempatim var. 2004 te aldigim sunny 7010 modeli receiver hala tas gibi calisiyor.

Sunny i diğer ürünlerinden bilirim. Ancak bu ürünü hakkında bişey söyleyemem. Ancak sunny hakkını verir genelde. Bazan çok yüksek fiyatlı ürünlerin yaptığını yapıyor hatta iyi performans gösterdiği bile oluyor. Her ürünü ayne değildir elbet ama iyidir genelde. Benimde sempatimi kazanan bi markadır. Ancak ne yapacaığını biraz daha düşün. Ne istediğini iyice göz önüde bulundur ürünlerin fiyatlarını tamamen göz ardı ederek. Daha sonra sırayla fiyatı düşünürsün. Belli olmaz birde bakasın işte bu dediğin ürün en uygun fiyatlı ürün olur.

• atlanta g4 en ucuz nerde satılır hepsidijital mi fatihmc mi yoksa karaköydeki fatih mi
  • Hepsi buradada akıllı kumandasız olan 299 tl akıllı kumandanın fiyatı ne kadar bilmiyorum akıllı kumanda kumanda ile birlikte alırsanız 359 lira

• oktay74 kullanıcısına yanıt
    hb veya n11 den çek, kupon, avantajix, banka bonusu imkanlarını sonuna kadar kullanın. Çek bölümüne de bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Next pandora kullanıyorum her türlü ihtiyacimi karşılıyor fiyat biraz yuksek ama diger cihazlara göre daha iyi yine tercih sizindir..

gamzegiray tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaşlar eğer bu formu paylaşım formu ise bu mesajımı forum yöneticiler silmez NEXT PANDORA cihazını inceledim şimdi yazacaklarım bağzı arkadaşların pek hoşuna gitmeyecek ama gerçek biraz herkesin bildiği gibi acı NEXT PANDORA cihazı android cihaz fakat yazılım olarak 4.0.3 başka android yazılım çıkmayacak tabii android yazılım kullanan kişiler bunu gayet iyi anlar bu versiyon şimdilerde 4.4.4 fakat next firması cihazın versiyonu güncellemek mümkün olmadığını söylemiştir bu da demektir ki cihazın ilerisi kapalı firma kutunun üzeri nede ana yazılım olarak 4.0.3 versiyon dan başka ana yazılım çıkmayacak diye bir ibare yazmamıştır buda tabii TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINA AYKIRI
    bir ticarettir arkadaşım firma tarafına bu ticaretin den ve tüketiciyi mağdur bırakmasın dan dolayı yasal işlem başlatmıştır bu konu hakkın da NEXT firması aranmıştır fakat bir yetkili bile konuya cevap veremedi en son bildiğim kadarıyla FİKRET bey diye bir kişi çıkıp cihazın versiyon yükselmesine gerek olmadığı söyledi konuyu siz kullanıcılara bırakıyorum arkadaşlar "iyi ye değil en kötüsüne" sahip olun derim kolay gelsin

NOT: Forum yöneticileri mesajı silmeyin önemli bir bilgi paylaştım zaten burası paylaşım formu xxx kişilere hizmet etmeyelim bu yazı bütün uydu forumların da mevcuttur

paylaşım için teşşekkürler.
    içi boş makine almaktan yırttık...

• ehlenbikum E kullanıcısına yanıt
    Bu tür cihazlarda android versiyonu yükseltmek bence de gerekli değil.

Cihazda sorun ya da eksiklik yoksa gerek yok.
    Kitkat çok kısıtlamalı bir versiyon.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.